Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 9:25:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 VIZA - koncert 6.3. v Praze 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
heh :D :D :D jo slysel sem jo, ale nevidel do ksichtu, tak nevim o koho se jedna. taky me sral. a Knoup ho setrel mistrovskym stylem :D

_________________
Obrázek


pát 08. bře 2013 21:09:26
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
mike sullivan píše:
V kolik vlastně začínala hrát předkapela? :D

Měli začít ve 20:30, což je už samo o sobě docela pozdě a začli ve 21... Vzhledem k tomu, že to bylo ve všední den, uprostřed týdne a metro taky nejezdí pořád... měli spíš začít dřív a podle mě by si to všichni víc užili a možná by pak prodali i víc limonády... :D Kdyby začli, jak měli, tak sem tam mohl ještě minimálně tu půlhodinu pobýt no...
Hledal sem videa a nějak zatim nikde nic...


pát 08. bře 2013 21:41:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Tož já se též přidám, sic sem píšu jednou za půl roku :D .
Takže..cirka kolem půl 8 jsme dorazili k RC, ze kterýho zrovna vycházel Chris. Několik minut před tím jsem dostala informaci od kámošky, že cca 15 lidí už čeká nadrženě v předsálí :D. Když jsme po frontě u šaten konečně sešli dolů už tam těch lidí bylo samozřejmě víc (tady z fóra jsem tam za celej večer potkala D_M, Majka a Arse..možná ještě někoho, teď už si nevzpomenu :)). A ten pocit, když jsem sešla dolů..paráda! Úplně na mě dejchla ta přátelská atmosféra se špetkou napětí :). K tomu přispělo jednak setkání s "vizouříma" fanouškama, které jsem do středy znala jen z FB a jednak (a především) naprosto bezproblémový kontakt s klukama z Vizy, kteří tam s fanouškama šprechtili co to šlo. Také jsem měla tu čest se se všema pozdravit :). Andrew nám i daroval poster "A Magic Ladder" s věnováním, tak jsme tam pak s kámoškou naháněli kluky, aby se nám podepsali :) (Jenom Alex mi nějak unikl..Damn!)
To, že Cayne začínali dýl mi ani tak moc nevadilo, stejně jsme byli spíš v předsálí, kde jsme měli možnost popovídat si s klukama :) (Orbela jsme přemlouvali, aby přijeli taky jednou do Plzně a Shant se mi ptal, jak se řekne česky "thank you :D :)) Na Cayne jsme byli celkem asi tak půl minuty :D. Byli dost nahlas..
No a konečně Viza..Jelikož jsme se zdrželi v tom předsálí, do samotnýho sálu jsme přišli o něco dýl a už neměli šanci dostat se až přímo k pódiu, což se mě jako skřetovi, dost vymstilo - celý koncert jsem viděla akorát Shanta, kus Knoupa a občas Orbela..tudíž se těším, až Kuba nahraje video :D :)). Jinak koncert super, kluci opět nezklamali a všem přítomným vlili energii do žil :). Jak už tady někdo psal, pobavil mě Knoupův vtípek po plácnutí si s fanoušky (já si s ním pak ještě podala ruku...:D) Za zvukaře se stydím, nenasral tím jenom Knoupa :palka: ...po koncertě u suvenýrů docela fest nával, ani jsem nedoufala, že se ke Knoupovi ještě dostanu..a najednou pic, stála jsem skoro přímo před ním :D. Tak jsem mu poděkovala za skvělou show, řekla, že doufám, že zas brzy přijedou a udělali jsme pěknou fotku. On taky poděkoval, hezky se usmál a já byla v transu :inlove: :D.
To ode mě budiž asi vše :)).

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


pát 08. bře 2013 21:49:49
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Video jsem našla zatím jenom jedno..doufám ale, že časem ještě přibudou..
http://www.facebook.com/#!/events/32071 ... 6/?fref=ts

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


pát 08. bře 2013 21:53:24
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
sakra, kdyz nas poznate proc se neozvete :D :)

_________________
Obrázek


pát 08. bře 2013 22:09:31
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
tyvoe, přesně... teď nevim, jestli jsem nedělal nějakou ostudu :sok:

jo a ještě jsem si vzpomněl, jak si Orbel dával jedno sólo s pomocí flašky (ehm.. lahve) od Budweiseru :D to bylo pěkné :D no a když už jsme u toho piva, tak nechápu, proč dole čepovali Budějice, když nahoře měli Plzeň :-?


pát 08. bře 2013 22:19:55
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 02. srp 2011 10:21:18
Příspěvky: 99
Bydliště: západní Čechy (okres Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
ei.ei píše:
sakra, kdyz nas poznate proc se neozvete :D :)

Příště se ozvu, slibuju :). Byla jsem v transu :D. Na SOAD sice nejedu (bééééé :'( ), tak až sem příště zas přijede VIZA :). Jakože ti sem přijedou zas brzo, doufám :).

mike sullivan píše:
tyvoe, přesně... teď nevim, jestli jsem nedělal nějakou ostudu :sok:
jo a ještě jsem si vzpomněl, jak si Orbel dával jedno sólo s pomocí flašky (ehm.. lahve) od Budweiseru :D to bylo pěkné :D


Myslím, že zrovna vedle tebe jsme stáli, když sis dával podepisovat ten zčořenej plakát :D. Sakra, teď si to budu vyčítat! Příště se fakt ozvem :)

O tom Orbelovi ani nevím, jsem tam pořádně neviděla, damn! :(

mike sullivan píše:
no a když už jsme u toho piva, tak nechápu, proč dole čepovali Budějice, když nahoře měli Plzeň :-?


Taky jsme Orbelovi říkali, že Plzeň je nejlepší pivo! Právě na to pivo jsme je do tý Plzně lákali :D.

_________________
One day men will look back and say I gave birth to the Twentieth Century
Jack the Ripper

Obrázek


Naposledy upravil D_M dne pát 08. bře 2013 22:56:05, celkově upraveno 1

triple post



pát 08. bře 2013 22:30:13
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
mike sullivan píše:
jo a ještě jsem si vzpomněl, jak si Orbel dával jedno sólo s pomocí flašky (ehm.. lahve) od Budweiseru :D to bylo pěkné :D

malinko mi to pripomnelo :
3:29
https://www.youtube.com/watch?v=CA95kcNe7YI
7:37
https://www.youtube.com/watch?v=tTfz4WHdCdo

Blažky píše:
ei.ei píše:
sakra, kdyz nas poznate proc se neozvete :D :)

Příště se ozvu, slibuju :)

tak to doufam :)

_________________
Obrázek


pát 08. bře 2013 22:41:53
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Jn, občas se mi stává na těhle akcích, že po mě lidi divně čumí. Vždycky mi vrtá hlavou, jestli ten člověk na mě zrovna hodil pohled, protože vypadám tak divně nebo jestli mě náhodou nezná z webu... :-D Pak nevím, jestli toho druhého taky náhodou neznám...
Nepoznám nikoho! Kromě těch exotů, který už sem viděl na minulých koncertech... :oops: :inlove:


pát 08. bře 2013 22:42:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
To já i kdybych někoho poznal, tak si budu myslet, že to stejně neni on a že si je s tim člověkem jenom dost podobnej :D


pát 08. bře 2013 23:06:35
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz