Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 19:14:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Doctor Who - 1. část sedmé série
This movie was rated 5.0 stars out of 5
Když koukám každý týden na jeden díl, tak už to pro mě nemá takový kouzlo, jak koukat na ten seriál 18 hodin vkuse. Ale pořád jsem mírně nervózní z toho, že druhá část sedmičky se bude vysílat až od Vánoc... Teď jsem se dodívala na poslední díl první části, je mi do breku, ale jsem nadšená, že seriál neztratil úroveň, i když mi pořád přijde, že Matt Smith jako "nový" Doctor se pořád nerozjel. (odpolední edit) no, vlastně se mi to malinko rozleželo v hlavě. :D Poslední díl Doctora stál za prd a to jen kvůli tomu, že Moffatt děsně přehání a zveličuje. Na Sherlocka má daleko větší talent, Doctora by měl úplně vynechat.

Ještě jsem koukala na pár věcí přes prázdniny:

CalifornicationThis movie was rated 3.0 stars out of 5
Jen první série a moc mě to nechytlo.

Community This movie was rated 5.0 stars out of 5
Sledovala jsem to už přes rok, dodívala jsem se na to první týden o prázdninách a jsem nadšená.

Torchwood This movie was rated 4.0 stars out of 5
Spin-off Doctora Who, první dvě série jsou skvělý, zbytek je jakoby úplně z jinýho seriálu i prostředí.


Misfits This movie was rated 4.5 stars out of 5
Asi nejlepší věc z druhé poloviny prázdnin.

Game of Thrones This movie was rated 3.5 stars out of 5
Knihu jsem nečetla, ale seriál na mě nějak nezapůsobil.

Luther This movie was rated 3.5 stars out of 5
Asi jsem moc ovlivněná Sherlockem, ale přestávají mě oslňovat lidi bez extra schopností..

Sherlock S02 This movie was rated 5.0 stars out of 5
Když už jsme u toho Sherlocka, konečně jsem se dokoukala na 2. sérii. Sherlock je geniální a navíc fešák, co říct))

The Walking Dead
This movie was rated 3.5 stars out of 5
A o tomhle se pořád kecá? >.< Sbírka nechuťáren... Příběh předvídatelný.

_________________
we're all gonna die


Naposledy upravil Samara dne ned 30. zář 2012 16:15:51, celkově upraveno 1



ned 30. zář 2012 9:35:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Teda Samarko, ty ses do toho dala :-D Většinu z toho neznám...
Zůstávám okouzlen Breaking Bad před půlkou 4. série... Teď mi začíná Boardwalk Empire, Dexter a TBBT... Na Luthera asi někdy kouknu..


ned 30. zář 2012 9:39:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Cheche, Dexter! Na toho jsem děsně zvědavá. Vzhledem k těm upoutávkám :happy:

_________________
we're all gonna die


ned 30. zář 2012 9:56:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak mám za sebou všechny dostupné díly Breaking Bad a můžu doporučit :-) This movie was rated 5.0 stars out of 5 Patří to k těm nej seriálům z kategorie akčně napínavé... První série byla podle mě docela komediální, takže to začlo celkem dobře, že sem to nebral tolik vážně, takže mi to teď vcelku vůbec nepřijde jako úplná blbost. Naopak mi to přišlo propracovaný a dotažený, super postavy a hlavně vývoj charakteru té hlavní postavy...
V létě mají ještě vysílat posledních 8 dílů a celkem to vypadá, že tomu udělají i suprový, dechberoucí a zaslouženě depresivní závěr, takže snad... :)

Mini spoiler k dílu 5x8 - je tam zmínka i o Český republice! A sice jako největší spotřebitelna perníku na poměr závislák:počet obyvatel :D A na webu to docela řeší :-D http://iuwest.wordpress.com/2012/09/07/ ... -accurate/


ned 02. pro 2012 21:14:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Parade's End This movie was rated 5.0 stars out of 5
Moc pěkná válečná minisérie BBC s hlavní postavou Bena Cumberbatche. Pět dílů bylo i málo :)

_________________
we're all gonna die


ned 09. pro 2012 10:57:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Dexter

This movie was rated 4.0 stars out of 5

Čumim jak puk.

_________________
we're all gonna die


pon 17. pro 2012 16:40:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Já nevim, předposlední díl se mi líbil, předpřed poslední myslím ne... Tenhle tak normálka... Dávno jsou ty doby, co sem to prohlašoval za nej seriál, kde je každá série hooodně dobrá... Po 4. sérii to začlo upadat.. 5. se mi ještě líbila, ale už bylo znát, že neví kam skočit... 6. měla dobrej začátek, ale nakonec nejhorší série vůbec. 7. to zase zvedla, ale už to nefunguje tak, jako dřív...
Snad to v té 8. důstojně uzavřou a bude to pěkně kruto přísné...


pon 17. pro 2012 21:31:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Taky se mi tahle série líbila víc než předchozí, ale jsem rád, že další už je poslední. :) Už to prostě není ono, tak ať to skončí ještě s důstojností.


pon 17. pro 2012 22:19:30
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
Dextera som začala aj ja pozerať konenče, zatiaľ mam pozreté prvé dve série... prvá sa mi teda páčila viacej, v druhej mu to už akosi všetko začína prechádzať parchantovi a teda odnášajú sí to aj nevinní ľudia, ale samozrejme mu fandím :lol:

zatiaľ z toho veľmuo unesená nie som i keď sa to dobre pozerá, len je to strašný hltač času (zlatý big bang z 20 minútami) ale plánujem to pozrieť celé... dúfam, že ma to v ďalších sériach ešte slušne prekvapí


stř 09. led 2013 19:05:27
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Si myslim, že překvapí jestli neznáš moc spoilerů... Zajímalo by mě, jestli by mě to teď bralo tak jako tenkrát.. Přijde mi, že od tý doby sem viděl pár dalších podobně napínavých seriálů, možná teda ne?
Podle mě byly první dvě nejlepší, pže bylo znát, že to měli napsané jako celek. Nebo mi to aspoň přišlo...


stř 09. led 2013 19:11:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz