Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 0:29:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
MaxFriik píše:
House je proste House, ty jeho vtipky jsou obcas naprosto uzemnujici :) Ta postava je postavena na tom, ze je to strasny egoista, na nikom mu nezalezi, ze vsech si dela prdel, ale je to proste tak genialni doktor, ze si ho nedovoli vyhodit :) A i presto, ze je to takovy hajzl, ho proste musite milovat :) Ale nejlepsi serialova postava je bezesporu Dexter :)

Bellick byl srab vzdycky, jen vyuzival toho, ze je bachar, takze si na vezne muze dovolit. Mozna jste slyseli o jistem experimentu, kde dali nekolik vysokoskolaku do veznice, nekteri delali vezne, nekteri bachare a asi za 5 dni experiment museli ukoncit, protoze ti bachari zacli ty vezne tyrat, mucit a nevim co vsechno jeste.

Jj o tom jsem slyšel, ale Bellick si hrál na drsňáka i v druhé serii třeba v tom, že je chtěl postřílet i když se ve třetí serii přiznal k tomu, že by na to neměl koule :D Teď se rozmýšlím jestli nezačnu sosat Dextra, už jsem o tom četl a vypadá to na zajímavý seriál a ze všech stran slyším chválu :)


ned 13. dub 2008 21:24:38
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
bosak00 píše:
T-Bag je vrah :) , to že se pak na to v seriálu nenaráží neznamená, že přestal být. Dovedeš si představit, že by to pořád připomínaly? to by nebylo o ničem jiném , než že by si postavy "povídaly" o svojí minulosti, jestli víš co tím myslím. T-Bag je prototypem svině :) , dělá vše pro svoje dobro, nějak se mi nezdá, že by se v průběhu seriálu změnil.Zneužíván byl v dětsví a nechápu proč by nemohl toužit po rodině... A nikde v seriálu není zmíněno něco jako: chudak co za nic nemuze. Jestli už se někdo změnil tak to byl Bellick jestli ten seriál sleduješ ;) Z tvrdého chlapa na absolutního sraba.

Nerek bych, ze z Bellicka je srab. Jen ukazal svou druhou tvar. T-Bag je jeden z moha vrahu v tom serialu a na spoustu z nich se "zapomnelo", protoze zabili nekoho kdo mel malou roli... ;) T-Bag je jako Manson... Viz Daronovo poselstvi... :) ;)
Btw. sem na konci 2. serie tak zadne spoilery! :D

MaxFriik píše:
House je proste House, ty jeho vtipky jsou obcas naprosto uzemnujici :) Ta postava je postavena na tom, ze je to strasny egoista, na nikom mu nezalezi, ze vsech si dela prdel, ale je to proste tak genialni doktor, ze si ho nedovoli vyhodit :) A i presto, ze je to takovy hajzl, ho proste musite milovat :)

Tohle prave jen tak u me neplati... :D Nebudu ho milovat...


ned 13. dub 2008 21:26:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
D_M píše:
bosak00 píše:
T-Bag je vrah :) , to že se pak na to v seriálu nenaráží neznamená, že přestal být. Dovedeš si představit, že by to pořád připomínaly? to by nebylo o ničem jiném , než že by si postavy "povídaly" o svojí minulosti, jestli víš co tím myslím. T-Bag je prototypem svině :) , dělá vše pro svoje dobro, nějak se mi nezdá, že by se v průběhu seriálu změnil.Zneužíván byl v dětsví a nechápu proč by nemohl toužit po rodině... A nikde v seriálu není zmíněno něco jako: chudak co za nic nemuze. Jestli už se někdo změnil tak to byl Bellick jestli ten seriál sleduješ ;) Z tvrdého chlapa na absolutního sraba.

Nerek bych, ze z Bellicka je srab. Jen ukazal svou druhou tvar. T-Bag je jeden z moha vrahu v tom serialu a na spoustu z nich se "zapomnelo", protoze zabili nekoho kdo mel malou roli... ;) T-Bag je jako Manson... Viz Daronovo poselstvi... :) ;)
Btw. sem na konci 2. serie tak zadne spoilery! :D

MaxFriik píše:
House je proste House, ty jeho vtipky jsou obcas naprosto uzemnujici :) Ta postava je postavena na tom, ze je to strasny egoista, na nikom mu nezalezi, ze vsech si dela prdel, ale je to proste tak genialni doktor, ze si ho nedovoli vyhodit :) A i presto, ze je to takovy
hajzl, ho proste musite milovat :)


Tohle prave jen tak u me neplati... :D Nebudu ho milovat...


Sry si měl říct hned, sme ti mohli nechtěně zkazit požitek ze seriálu :haha:


ned 13. dub 2008 21:28:29
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
D_M píše:
Tohle prave jen tak u me neplati... :D Nebudu ho milovat...


Ale to vis, ze bys ho miloval :)

D_M píše:
Btw. sem na konci 2. serie tak zadne spoilery! :D


Neboj, ja jsem to prestal sledovat nekdy na zacatku 3. serie, takze toho o moc vic nevim :)


ned 13. dub 2008 21:33:47
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
Já už mám zkouklou 3 serii :happy: , zprvu mě sice moc nechytla, ale pak se to rozjelo :p . Už aby byla 4tá řada :)


ned 13. dub 2008 21:35:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Me uz nebavila ani druha a to, co se delo ve treti, me uz proste uplne odradilo... Navic to, co sem ted cetl o Sare, to je proste uz moc :D


ned 13. dub 2008 21:38:48
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
MaxFriik píše:
Me uz nebavila ani druha a to, co se delo ve treti, me uz proste uplne odradilo... Navic to, co sem ted cetl o Sare, to je proste uz moc :D

Bych ti na to něco řekl, ale nechci nic prozrazovat :D , a jestli ti můžu poradit 3 řada za to stojí ;) i když se to první díly nezdá ;)


ned 13. dub 2008 21:40:20
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Videl jsem 7 dilu ze 3. serie, ale vetsinou jsem se u toho akorat tak smal :)


ned 13. dub 2008 21:44:32
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
MaxFriik píše:
Videl jsem 7 dilu ze 3. serie, ale vetsinou jsem se u toho akorat tak smal :)

Myslím, že o dost přicházíš, ale proti gustu... :)


ned 13. dub 2008 21:45:26
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Myslim, ze ne :) Spoluzak se na to dival dal a vzdycky mi vykladal, co se v tom dile delo a jenom jsme se tomu vzdycky smali :) Kdybys znal Dextera a porovnal to, tak je to jak nebe a dudy...


ned 13. dub 2008 21:51:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz