Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 7:12:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Seriály :)
podle mě právě až doteď všude tvrdili, že jich bude jen 8... každopádně je to naprd


pát 01. úno 2013 16:11:27
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak o devítce se spekulovalo už dlouho, ale oficiálně to potvrzené nebylo. Takže vidím to tak, že to nakonec dotáhnou až do desítky. >:o

_________________
we're all gonna die


pát 01. úno 2013 17:10:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Já to četl někdy před Vánocama už, ale šťastný z toho samozřejmě nejsem. :)


pát 01. úno 2013 17:31:40
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Hehe, jak všichni "fanoušci" nadávají na to, že bude další série :-D Kdyby to tak bylo třeba s počtem alb SOAD.. :-D
Já o 8. nevěděl, takže sem rád, že to vůbec ukončí. Jestli to nedodrží, tak 9. řadu asi přeskočím :-D


pát 01. úno 2013 18:06:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Community S04E01

Nemám ve zvyku hodnotit sérii hned po prvním díle, ale teda propadák. :( Už ani Abed-zachránce nezachraňoval, protože nebylo co... Seriál, který parodoval ostatní seriály, se teď paroduje sám.

_________________
we're all gonna die


pát 08. úno 2013 20:28:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Community S04 This movie was rated 4.0 stars out of 5
A tož nakonec to šlo :)

Doctor Who S07 část 2 This movie was rated 4.5 stars out of 5
Celá druhá část sedmé série byla spíš mírnej nadprůměr, ale včerejší speciál mě neskutečně dostal. Achjoachjoachjo... Nevydržím do listopadu :(

Misfits s04 This movie was rated 4.5 stars out of 5
Parádní oddechovka, čtverka byla daleko lepší, než předchozí série. Jsem nadšená!

The Walking Dead s03 This movie was rated 3.0 stars out of 5
Pořád tomu něco chybí.

Blackpool This movie was rated 4.5 stars out of 5
Tenhle ulítlý muzikálový seriál (a muzikálový v hodně těsných uvozovkách) mě fakt dost bavil, ale spíš v tom posměšném směru. A asi to byl i účel. :D

HIMYM s08 This movie was rated 3.0 stars out of 5
Zatím nejslabší série, ale posledních pár dílů šlo kvalitou docela nahoru.

_________________
we're all gonna die


ned 19. kvě 2013 11:05:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak to vypadá, že nějak na přelomu září a řijna skončí Dexter a Breaking Bad...
Dva epický konce najednou? Chtěji mě zabít?
Jinak Dexter zatim fajn... Začátek jako vždy lepší, teď moje nadšení klesá... Ale sem dost zvědavej, jak to skončí...


pát 26. črc 2013 21:36:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)


A je to tady, konec Dextera *cool* This movie was rated 4.0 stars out of 5

Mažu poslední díl z hlavy a nahrazuju ho krásnou vizí smrti Saxona, živé Debry, jak si užívají v domku na pobřeží s Quinnem a Dexterem, Hannah a Harrisonem v Argentině.


Série mě jinak bavila, i když podle některých byl Saxon nepřiměřený nepřítel pro finále. Trošku mě mrzí změna charakterů...

A ještě jsem začala sledovat Flight of the Conchords. This movie was rated 5.0 stars out of 5

Baví mě to velice...

_________________
we're all gonna die


pon 23. zář 2013 13:39:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Nj, podzim... seriálový období... Za chvíli začíná TBBT a snad konečně poslední série tý příšernosti HIMYM :-D Dextra pomalu vyměnim za Boardwalk Empire... Končí i Breaking Bad, takže se mi udělá volno v rozvrhu... :-D Chtělo by to něco novýho dobrýho...

Dexter
Nj, někdy v 2. sezóně sem si řikal: Ty jo, musim vidět finále, to bude masakr... Asi 4-5 let sem to sledoval no, což je teda asi nejdelší seriál, co sem kdy takhle sledoval... A asi první tohohle druhu, co me fakt hodně bavil... Poslední série šly holt bohužel dolu, což sem moc nečekal, protože se to dlouho drželo hodně nahoře. Nevim co tam ty blbouni dělali, asi došly nápady...
Poslední série už mě moc nebavila, každopádně na závěr sem se těšil... Ale vypadalo to, že během série semleli snad úplně všechny možnosti, jak mohl umřít - Debra ho málem zabila, vychovával si nástupce, ... Poslední díl byl celkem fajn, nějaký napětí sem cítil, ale ne napětí hodný Dextra 1-4... Zklamal mě úplný konec, měl dopadnout hůř... :D
Nj, každopádně to byl super seriál, ikdyž mu docházel dech. Závěr byl fajn v duchu posledních řad. Dexter byl osobnost, takže bude chybět, i když jako kultovní věc bude trochu nesmrtelný svym způsobem.

Tohle mi přišlo zajímavý http://www.edna.cz/dexter/clanky/jak-si ... -phillips/ trochu mi to vysvětlilo tu proměnu seriálu do průměru... :D

1. This movie was rated 5.0 stars out of 5
2. This movie was rated 5.0 stars out of 5
3. This movie was rated 4.0 stars out of 5
4. This movie was rated 4.0 stars out of 5
5. This movie was rated 4.0 stars out of 5
6-8 This movie was rated 3.0 stars out of 5


Breaking Bad
Možná menší počet sezón z toho udělal serál, kterej určitě v posledních řadách napětím hodně překonal Dextra. Mazaný, super kamera, vtipný atd... Zatim před před poslední díl byl to, co sem čekal, že se třeba někdy stane v Dextrovi, totálně šlo všechno do háje. Nemazlili se s tim, takže potěšili i otrlejší diváky :D Sem zvědavej na poslední 2 díly, protože takhle to mohli už i klidně skončit...

1. This movie was rated 4.0 stars out of 5
2. This movie was rated 5.0 stars out of 5
3. This movie was rated 5.0 stars out of 5
4. This movie was rated 5.0 stars out of 5
5. This movie was rated 4.5 stars out of 5


pon 23. zář 2013 20:57:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Seriály :)
taky to tak vidim....hodnocení celkově, až teda s tou výjimkou, že 4. série se mi líbila moc :)
Jinak celkově ta poslední řada byla úplně někde jinde....nemam ráda, když se ten děj takhle celej převrátí naruby. A ten konec se mi taky nelíbil :| buď měli Dextra zabít a nebo měl odjet do Argentiny...tyhle otevřený zadní vrátka se mi nelíbí (co kdybychom chtěli ještě někdy z Dextra vytřískat nějaký prachy...) pak se z těch skvělejch seriálů stávaj pitomosti, protože si scénář vycucávaj z prdele *oops*

_________________
Obrázek


úte 24. zář 2013 12:52:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz