Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 7:46:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
MaxFriik píše:
Myslim, ze ne :) Spoluzak se na to dival dal a vzdycky mi vykladal, co se v tom dile delo a jenom jsme se tomu vzdycky smali :) Kdybys znal Dextera a porovnal to, tak je to jak nebe a dudy...

Na Dextera teprav najedu , přibližně vím o čem to je, četl jsem si co je v jakých dílech, ale PB zůstane v mojem srdci Dexter NeDexter :D


ned 13. dub 2008 22:27:16
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Vzdyt ja mam Prisona porad taky rad, treti serie netreti serie :)


ned 13. dub 2008 22:45:55
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
A co IT Crowd ? Teď se začal vysílat v origo s titulkama :p , nedovedu si představit Mosse jinak než v AJ, škoda, že ze seriálu vypadl (doslova :D ) jejich šéf :( :haha: a zná někdo 4400?


ned 13. dub 2008 23:04:59
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
Už som to určite niekde spomínala, ale u mňa teda vedie Lost a Prison Break. :)
So sitcomov to je určite klasika Priatelia (na nich sa dokážem zabaviť vždy), začala som pozerávať IT Crowd (dosť dobré). Black Books som videla len jeden diel, ale životný štýl pána Blacka ma nesmierne zaujal.... :lol:
Simpsonovci mi nikdy nič nehovorili, to dávam radšej prednosť South Parku.
Na Housa mám trochu podobný názor ako D_M. Videla som asi dva diely a i keď priznávam, že House má niečo do seba, keby mám stretnúť takého arogantného ironického magora, tak ho asi fakt zabijem! Ono je super, keď sa človek na to pozerá a baví, ale naživo by som to asi nevydržala. A preto si ho asi dobrovone nepustím...


ned 13. dub 2008 23:04:59
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
Kaťuša píše:
Už som to určite niekde spomínala, ale u mňa teda vedie Lost a Prison Break. :)
So sitcomov to je určite klasika Priatelia (na nich sa dokážem zabaviť vždy), začala som pozerávať IT Crowd (dosť dobré). Black Books som videla len jeden diel, ale životný štýl pána Blacka ma nesmierne zaujal.... :lol:
Simpsonovci mi nikdy nič nehovorili, to dávam radšej prednosť South Parku.
Na Housa mám trochu podobný názor ako D_M. Videla som asi dva diely a i keď priznávam, že House má niečo do seba, keby mám stretnúť takého arogantného ironického magora, tak ho asi fakt zabijem! Ono je super, keď sa človek na to pozerá a baví, ale naživo by som to asi nevydržala. A preto si ho asi dobrovone nepustím...

Co to tu je za antiHouse partičku? :D V prvé řadě je to seriál (dost dobrý :) ) a tak k tomu přistupuju :p Není nic lepšího než když House vytáhne nějakou svoji drsnou hlášku nebo někoho "dojebe" Jinak Black Books nezná, zkusím to napravit :)


ned 13. dub 2008 23:09:19
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
IT Crowd je super, o tom zadna...
4400 znam, ale to je asi tak vsechno :)
Black Books jsem videl dve serie, ale z prvotniho nadseni seslo a potom me to uz ani moc nebavilo...
Simpsonovi jsou nuda, o tom snad nikdo nepochybuje :)

Jinak po maturite si planuji "poridit" 3 serialy: Six Feet Under, My Name Is Earl a Firefly.


ned 13. dub 2008 23:12:10
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
No jednoducho nemám rada také typy ako je on. Sranda nech je, ale dojebávanie druhých mi nič nehovorí... :-?
S Black Books to naprav, ak sa ti páči IT Crowd, tak je to podobné, ale o čosi horšie podľa mňa.


ned 13. dub 2008 23:14:29
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
Kaťuša píše:
No jednoducho nemám rada také typy ako je on. Sranda nech je, ale dojebávanie druhých mi nič nehovorí... :-?
S Black Books to naprav, ak sa ti páči IT Crowd, tak je to podobné, ale o čosi horšie podľa mňa.

Mít tak z poloviny výřečnost Grega tak jsem v sedmém nebi :inlove:
Beru tě za slovo , jak nebudu mít zítra co dělat začnu stahovat Dextera a Black Books :P


ned 13. dub 2008 23:18:15
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
A Dexter je čo za seriál? Tuším som to už počula.... len neviem kde... :lol:


ned 13. dub 2008 23:20:55
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
Kaťuša píše:
A Dexter je čo za seriál? Tuším som to už počula.... len neviem kde... :lol:

Já to sice neviděl, ale jak jsem si o tom četl , tak je to o týpkovy co má potřebu vraždit. Zabíjí ale jen lidi co si to zaslouží. A navíc myslím, že potom ty případy vyšetřuje nebo tak :)


ned 13. dub 2008 23:24:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz