Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 7:48:00



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další
 Gamesy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Ty jo, ty hry mě serou.. :-D Tady den a půl sosám Call Of Duty 5 a ono to pak nefunguje... :-D Nějakej patch.ff soubor chybí. Nic nefunguje, patche sou velký jak samotná hra.. :-D Ještě tak za to platit...


čtv 29. pro 2011 16:57:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Tak CoD 5 se nakonec rozchodit podařilo. Brácha už to dohrál.. Je tam hooodně vidět základ CoD 4.. :-D Já to asi nechám na jindy. Dohrál sem Call of Juarez 2 - celkem fajn. Jednička byla asi lepší, ale dvojka taky šla. Fajn příběh... Prej je už i trojka.. :-D Hrál to někdo? Vypadá to jako srágora...
No a teď pařim Fallout 3 :-) Na to sem byl dost zvědavej a těšil se. Legendární série... No a zatim docela dobrá, i když v tom zas vidim Oblivion :-) Jinak začátek byl parádní a zatim mě to moc nezklamalo. Až na to, že to padá, ale to je klasika... :-D Předchozí díly taky padaly..
No a zítra hurá do práce sakra, konec paření.. :-D


ned 01. led 2012 15:05:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Gamesy
Nemá náhodou někdo tip, odkud stáhnout funkční Starcraft 2? Táta to tahal z několika zdrojů a nikdy mu to nešlo rozchodit.

_________________
Obrázek


ned 01. led 2012 19:22:05
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
Nějaké warez fórum? :) Tam se většinou i řeší, když s tím má člověk nějaké trable, popř. se může zeptat...


ned 01. led 2012 20:32:33
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Já sem taky v případě CoD 5 i Falloutu musel googlit min. 2 potíže... Třeba u Falloutu byl vtip v tom, že ten jejich herní engine nějako nepodporuje nebo nezvládá víc jak 2 procesory.. :-D Takže sem se s původnim nastavenim přes intro nedostal. Stačilo v konfiguraci snížit počet procesorů na 2...


ned 01. led 2012 21:09:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Gamesy
Já ani konkrétně nevím, co to házelo za chyby, jen vím, že u jedné verze, která byla na 8 částí mu při rozbalování vyhodil dycky error, něco se 7. partem, který se pak sám smazal :D , zkoušel to stáhnout víckrát a nic. Pak u další verze už se dostal k instalaci, ale byl tam nějakej problém s patchem (nebyla sem u toho, tak nevím co přesně) a jelikož nemáme moc rychlej net doma, tak se na to pak vykašlal a začal hrát Stronghold 2.
Sem právě v Brně, tak bych mu mohla zkusit potahat víc verzí, akorát bude asi problém s otestováním funkčnosti, páč můj noťas už takovou hru asi nerozjede :D . Zkusím mrknout na ty warez fora.

_________________
Obrázek


ned 01. led 2012 21:44:18
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Tak sem dohrál Fallout 3 :) Resp. hlavní příběh... Bylo to docela dlouhý, ne jako jiný hry, za který zaplatíš a máš to na 2 odpoledne... Byl sem na to zvědavej hlavně kvůli kultovním předchozím dílům :) Nakonec to hodnotim docela pozitivně, i když mise na konci se mi moc nelíbily. Těžko čekat něco tak dokonalýho, jako byly předchozí díly, ale bylo to pěkný. Ani to moc nezprznili, vyšly ze starejch dílů a něco přimysleli... Dějově docela pěkný...
Další díly mě zatim nelákají, ale třeba časem...


sob 21. led 2012 15:29:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
Však ten hlavní příběh se dal dohrát tak za 3 dny úplně v pohodě, ne? :) Já to po dohrání hodnotil taky vcelku pozitivně, ale teďka vůči té hře chovám spíš negativní pocity. První dva díly jsou holt kult.


sob 21. led 2012 15:40:46
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Gamesy
Tak to je jasné. :)

A ještě tenhle New Vegas to je zase další díl? Je v tom pro mě trochu zmatek.. o trojce vycházely nějaké tituly, které byly asi spíše rozšířeními a pak NW. Zdá se mi, že ho docela chválili.


sob 21. led 2012 20:43:51
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Jj, 1 a 2 kultovní. Škoda, že tu 3 tenkrát nedokončila ta původní firma. Prevíti, si klidně skoro bankrotovali a takhle přizabili i Fallout - podle mě nejpropracovanější hru všech dob :-D
Hlavní příběh se dal dohrát rychleji tj, i tak sem to hrál mnohem dýl něž předchozí hry - hlavně třeba CoD...
Negativní pocity vůči tomu nemám. Přišlo mi to jako docela důstojný pokračování, zajímavý vidět ten svět plně ve 3D..

New Vegas by prý měl být spíš další díl než datadisk. Takže to možná časem zkusim.. Ale slyšel sem cosi o Falloutu 4 letos... Jako proč ne, to téma a prostředí je bohatý. Ale chtělo by to nějaký vývoj oproti 3... Nějaký posun, novátorství. Beru 3 jako první plně 3D fallout, což je super, a proto jí můžu odpustit, že vlastně co se týče samotnýho fallout světa, nepřinesla nic moc extra vlastního..
Což bylo ovšem pro 3. díl dobře, pže jinak by to lidi zkritizovali tak jako tak.


sob 21. led 2012 21:45:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz