Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:14:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další
 Gamesy 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Gamesy
http://bonusweb.idnes.cz/fandovska-verze-fallout-1-5-resurrection-fd0-/Novinky.aspx?c=A131004_125837_bw-novinky_anb

Zní to úžasně, jak to bude vypadat ve skutečnosti je druhá věc, ale stejně mě to enormně zajímá :happy:


ned 06. říj 2013 20:40:58
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Gamesy
Juuu, tak to taky zkusím, akorát si musím pořídit Fallout 2 teda. :)


ned 06. říj 2013 21:22:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Jo, zajímavý... Ještě na vejšce bych do toho šel, teď nějak neni čas, spíš bych chtěl zkusit ještě poslední díly Call of Duty atd.. Ikdyž Fallout byl prvotřídní...


pon 07. říj 2013 18:31:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Gamesy
já nainstaloval Fallout 1 o prázdninách a nebavil mě :(


pát 11. říj 2013 20:09:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Tak sem trochu propadl Steamu... Mají tam teď nějaké akce. Už sem koupil 2 hry :D Outlast a Metro 2033... Dřív sem si řikal, že bych měl problém s pomalým netem, ale zjistil sem, že se to dá zastavit a stáhnout později... Hra za 2 eura, je fajn... :) Jen dva háčky to má - 1) nemám čas to hrát, takže jen nakupuju :D 2) to co bych fakt chtěl mi přijde pořád moc drahý na to, že si to pak stejně asi nezahraju a určitě ne celý...


čtv 26. čer 2014 18:21:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: ned 11. říj 2015 20:31:48
Příspěvky: 4
Příspěvek Re: Gamesy
Pařím teď My Lands, nemusí se nic stahovat, instalova a je to zdarma :)

_________________
Wu-tang Clan do mých uší.


ned 11. říj 2015 20:41:31
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
A hele, po dlouhý době nová "tvář". Vítej :-)


úte 13. říj 2015 19:29:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Gamesy
Ahoj! :3

My teď děsně moc hrajeme Bombu. Teda ono se to jmenuje Keep Talking and Nobody Explodes. Je to hra pro 2-6 lidí a princip spočívá v tom, že jeden člověk na počítači má před sebou kufřík s bombou, kterou musí v určitém časovém limitu deaktivovat a má k tomu 1-3 pokusy (podle toho, co je zrovna za level). Ta bomba může obsahovat jedenáct různých úkolů náročných na paměť, soustředění a podobně a absolutně žádný z nich nemůže ten jakože pyrotechnik sám. K tomu slouží druhý až pátý hráč. Zbylí hráči totiž nemůžou vidět na monitor, čili neví, co se ve hře odehrává, ale mají před sebou návod /čištěný, v notebooku nebo tabletu, jak chcete, nám se osvědčil právě tablet/ a tam jsou vypsaná řešení, jak různé úkoly deaktivovat. Třeba jeden úkol - Wires - funguje tak, že pyrotechnik popíše, že má pět drátků, jeden je červenej, dva modrý a asistent se ho zeptá - máš tam nějakej žlutej? Je jich tam víc? A na základě toho si řeknou, který drátek mají přestřihnout, nebo je tam pořadí symbolů, které se blbě popisují, je tam pár úkolů, které se po čase může člověk naučit sám a hrát to sám se sebou, i když by to asi byla nuda (třeba když si zapamatujete pár hodnot a morseovku, nebo právě kombinace těch drátků, nepotřebujete asistenta), ale některé by na zapamatování byly extra těžké. V těch nejvyšších úrovních jsme si už mysleli, že to ve dvou nezvládneme, protože na netu jsme viděli, že to po Skype hrálo třeba 5 lidí a řešení úkolů si rozdělili mezi sebe, ale ukázali jsme v sobě pravé závisláky a dali to ve dvou.

Za 2 dny jsem se zvládla naučit Morseovku, číst mega rychle ve Vennově diagramech, asi docela pocvičit paměť a koncentraci a tak celkově využít čas nějak kreativněji, než koukat za deštivýho počasí jen pořád na bijáky. No a taky jsme to dohráli. :D Fajn je, že ty levely se nikdy neopakují, mají jen stejný vzorec (tzn. dejme tomu level 4.1 bude vždy na tři minuty, 7 úkolů a 1 pokus, ale ty úkoly se budou stejně vždycky náhodně losovat a kromě toho závisí i na tom, kolik má bomba baterek, paralelních portů, jaké má sériové číslo a tak).

Pokud se k té hře nějakým způsobem dostanete, tak si ji určitě zkuste. Když jsem viděla tu tunu stránek manuálu, říkala jsem si, že se to snad v životě nenaučím a už nějaké druhé kolo jsem se do toho totálně dostala. Ten princip je strašně jednoduchý a hlavně dost dobře udělaný. Hra stojí něco kolem 13€ na Steamu... a nebo tpb. :D



EDIT: Jak vidíte sami, ta hra mě pohltila natolik, že jsem sem po 10 měsících napsala! :)

_________________
we're all gonna die


pon 19. říj 2015 20:48:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Gamesy
Tož zní to zajímavě :) Kdybych měl kamarády, tak bych si to i zahrál :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


úte 20. říj 2015 18:28:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Gamesy
Ty jo taková reklama :-D No vypadá to zajímavě, ale asi sem na tom jak Hawkey :-D Ale vypadá to aspoň jako něco fakt jinýho...


čtv 05. lis 2015 19:34:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 792 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz