Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 19:16:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 t-music chart - díl věnovaný SOAD 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 17:13:12
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha-Východ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
A nejenom smradlavý :D

_________________
Obrázek


čtv 24. dub 2008 18:25:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Fieldy píše:
Tak jsem mel nakonec pravdu o tech smradlavejch kokotech? :D

Ale určitě jen náhodou :D ;)


čtv 24. dub 2008 18:27:04
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Tak sem naladil Ocko a koukam :D Uz tam byli maseri fanousci... :D Ten porad je fakt prisernej, zapinam zvuk jen kdyz sou tam fanousci... Trva to 2 hodiny ach nee :lol: Ja chci videt to interview a fanousky jen... Ty kecy, ty kulisy lentylkový...ááá :lol:


pát 25. dub 2008 17:22:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Jezis oni to interview rozkouskovali ja na to snad fakt budu muset cumet az do konce... :D Doufam, ze to nekdo nahrava, pze je to otitulkovany - coz je supr (lepsi nez kdyby to predabovali). Takhle z toho interview budou mit neco i ti co neumi cesky az to bude na youtube :)


pát 25. dub 2008 17:38:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Ach jo ja som to zmeškala. Sme sedeli u kamarátky, ona len tak prepína a so setrou sa nám derie z úst výkrik plný nadšenia, bo k nám prehováral samotný Serj. Bohužiaľ sa nás pýtal, či sa nám tento diel páčil.... takže nadšený krik prešiel do zúfalého: Niéééé...... Sakra, a my doma nechytáme Očko, takže ani reprízy sa nedočkáme.
Takže to nestálo za to?


sob 26. dub 2008 21:23:42
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Kaťuša: Rozhovor byl dobrej. Nezoufej, Dzik to má nahraný a časem si to budeš moct stáhnout... :)

Jinak možná jste si včera všimli na stránce v shoutboardu mojí reakce na to, že nám Óčko sčořilo Vaškovo review... :D Tak sem psal na stránky Očka do diskuze o tom, že se mi to nelíbí a odpověděla programová ředitelka s tim, že si asi jako vymejšlim, že jim přišel e-mail od našeho fanklubu a žádnej požadavej na umístění odkazu tam nebyl. Takže má buď milný informace nebo je to prostě ...... Víc k tomu nemám...
Ale přišel mi mail od moderátorky Bláni:
Citace:
ahoj,
nevím, jestli jsi to ty, ale asi jo .
viz. mail níže pro vaška. ten mi psal, že jemu to nevadí, ale tobě asi jo . chápu, že když jsi to opravoval a upravoval, tak bys u toho rád měl kredit...myslela jsem, že tam bude odkaz.
omlouvám se, netušila jsem, že z toho bude takový "haló"... doufám, že se ti aspoň líbil ten rozhovor... .
blanka

Citace:
čau Vašku,
koukám, že vy (fanoušci) jste naštvaný, že se tvé postřehy objevily na stránkách óčka.
ke mně se dostalo, že to u vás je a tak jsem to rozeslala tvůrcům pořadu, aby měli radost . když říkali, že to dají na náš web, říkala jsem jim ať tam dají kousek + zbytek formou odkazu na váš web, což se nestalo.
mrzí mě, že to berete jako podpásovku, když jsme serjovi věnovali celý díl. ale já s tím nic nenadělám, jen jsem chtěla objasnit, jak se to tam dostalo a že rozhodně nebyl záměr vám něco "ukrást" . na druhou stranu, třeba se k tomu dostane kristýna )

měj se
blanka


ned 27. dub 2008 9:52:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Moje odpověď, kdyby to někoho zajímalo... :D
Citace:
Ahoj,
to, že by jste použili samotné review mi samozřejmě nevadí. Jako podpásovka mi to opravdu přišlo obvzlášť vzhledem k tom, že jsem se snažil na pořad řádně upozornit - zmínka o něm byla ve 2 novinkách a ještě jsem o něm upozorňoval na dvou diskuzních forech (
včetně lide.cz kam chodí asi nejvíc lidí). Takže asi chápeš, že mě pak mrzelo, když jsem na netu objevil to review (nejen na stránkách Óčka) a zjistil jsem, že je arogantně zkopírované z našich stránek, chybí jakýkoliv odkaz ke zdroji (což je slušné udělat a to nevím jak je to přesně s autorskými právy...). Co mě ještě více dorazilo byla poslední věta doplněná o nevinné slůvko "děkuji", v jehož důsledku má na závěr čtenář pocit jako by byl dopis opravdu směrovaný vašim stránkám což nebyl! Chápu, že TV Óčko asi nezajímají nějaké fan stránky s malou návštěvností takže si s morálkou asi nikdo hlavu neláme... My ty stránky neděláme pro zisk. Dokonce ani nemáme Google Adsense. Děláme to z dobrého pocitu a proto, že nás to baví. Proto jsme velmi rádi za každý odkaz na nás, protože čím více odkazů z kvalitních stránek tím se více upevňuje naše pozice ve výsledcích vyhledávacích stránek (seznam.cz, google.com,...).
Chápu, že nemůžeš za to, že se někdo nezatěžoval s odkazováním na naše stránky. Nevyčítám ti to Rozhovor se Serjem byl supr a díky za něj


ned 27. dub 2008 9:54:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. úno 2008 18:08:43
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha, Barrandov
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Hezky si jim to napsal:)
Mohli by tam ten odkaz aspoň přidat dodatečně, lepší později než vůbec:)

_________________
Obrázek


ned 27. dub 2008 10:11:42
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Další mail od Blanky. Považuju to za vyřešený a už jim nadávat nebudu... :D
Citace:
*hoj , já vím . právě proto jsem ti psala, protože mám pocit, že je to moje chyba a tak jsem to chtěla vysvětlit. jak jsem psala vaškovi, poslala jsem to tvůrcům pořadu pro dobrý pocit a když mi napsali, že to chtějí dát na web, posílala jsem odkaz na váš web a myslela jsem, že bude u nás jen začátek a pak, že více na http://www.s.... psala jsem to už šéfový, tak snad to dají do pořádku. ale určitě to nebylo naschvál, spíš to bylo nedorozumnění... vždyť my jsme rádi, že vás máme!!!
a jestli se tam něco doplňovalo/měnilo, tak to nechápu...:/

uf . tak snad jsem to vysvětlila...peace ....a hlasuj pro serje

blanka


ned 27. dub 2008 10:13:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: t-music chart - díl věnovaný SOAD
Tak už u obou článků doplnili odkaz na systemofadown.cz :) Sou to hodný lidi.... :D


ned 27. dub 2008 14:45:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz