Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:13:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Seriály :)
Název mluví za vše :) , tak co jaký je váš favorit? Mě osobně se nejvíc líbí Prison Break, IT Crowd a House MD, přičemž House je u mě na absolutně prvním místě :happy: Greg je nej


ned 13. dub 2008 19:28:59
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Je tu podobne tema, ale zamerene pouze na Britcomy: viewtopic.php?f=12&t=35

Videl sem jeden dil House a divil sem se jak u toho nekdo muze ztracet cas... Jinak ted sleduju Prison Break, musim uznat, ze kdyz u toho clovek moc nepremysli tak se jim to co se napinavosti tyce povedlo. Pak jeste Black Books - ty mi doporuci kamos a je to nehorazna hlina, proste nejlepsi co sem kdy videl. Pak od stejnyho rezisera IT Crowd, pze to je muj obor. Red Dwarf mi neni cizi. Nekdy na zakladce a na stredni sem koukal na Hvezdnou branu, pze mam rad sci-fi, ale to co z toho pak udelali je dost na houby... Simpsoni to jistej, Futurama usla... Ted tu mam The Big Bang Theory a asi jen jeden dil stal za to... Jinak uz me nic nenapada... Jo Přátele sem sledoval... :D


ned 13. dub 2008 20:05:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
House je genialni, jeden ze dvou serialu, ktere momentalne pravidelne sleduji (i kdyz zrovna oba maji pauzu) druhym je samozrejme Lost :) Jinak mam rad: Dexter (nejlepsi serial vubec), Family Guy (nejgenialnejsi animovany serial), Městečko Twin Peaks, IT Crowd, Red Dwarf, Futurama, PB (prvni rada, pak to slo do sracek), Heroes (videl jsem prvni radu, vcelku fajn), M.A.S.H., South Park, mno a to je asi tak vsechno, z tehc serialu, ktere bych si pustil vickrat. Jinak se samozrejme obcas divam na nejake ty kriminalni serialy a proste, co zrovna bezi v TV a nemam co delat :)


ned 13. dub 2008 20:17:22
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
D_M píše:
Je tu podobne tema, ale zamerene pouze na Britcomy: viewtopic.php?f=12&t=35

Videl sem jeden dil House a divil sem se jak u toho nekdo muze ztracet cas... Jinak ted sleduju Prison Break, musim uznat, ze kdyz u toho clovek moc nepremysli tak se jim to co se napinavosti tyce povedlo. Pak jeste Black Books - ty mi doporuci kamos a je to nehorazna hlina, proste nejlepsi co sem kdy videl. Pak od stejnyho rezisera IT Crowd, pze to je muj obor. Red Dwarf mi neni cizi. Nekdy na zakladce a na stredni sem koukal na Hvezdnou branu, pze mam rad sci-fi, ale to co z toho pak udelali je dost na houby... Simpsoni to jistej, Futurama usla... Ted tu mam The Big Bang Theory a asi jen jeden dil stal za to... Jinak uz me nic nenapada... Jo Přátele sem sledoval... :D

Ten topic co si postnul je na Britcomy, já chtěl seriály zabrat v širším směru ;) . V seriálech se asi hodně lišíme, protože House je geniální :p , ještě že existuje někdo jako jsou scénáristi House a osoba, která to umí tak výboeně zahrát :) God bless Hugh Laurie :happy: , jinak Futurama se mě líbí víc jak Simpsonovy a Přátelé je záchodový humor... Ale proti gustu.. :)


ned 13. dub 2008 20:45:37
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
MaxFriik píše:
House je genialni, jeden ze dvou serialu, ktere momentalne pravidelne sleduji (i kdyz zrovna oba maji pauzu) druhym je samozrejme Lost :) Jinak mam rad: Dexter (nejlepsi serial vubec), Family Guy (nejgenialnejsi animovany serial), Městečko Twin Peaks, IT Crowd, Red Dwarf, Futurama, PB (prvni rada, pak to slo do sracek), Heroes (videl jsem prvni radu, vcelku fajn), M.A.S.H., South Park, mno a to je asi tak vsechno, z tehc serialu, ktere bych si pustil vickrat. Jinak se samozrejme obcas divam na nejake ty kriminalni serialy a proste, co zrovna bezi v TV a nemam co delat :)

Uznávám že první řada PB byla nej ( pořád říkám, že to měli natáhnout na 2 serie jak byli v té věznici ) , ale i další serie mě neurazily :) , pořád lepší než Přátelé nebo M.A.S.H. Ten seriál jsem nepochopil a nic mi neříkal, ale vina bude asi na mojí straně :) BTW: zajímalo by mě jestli se se vám líbí u House MD spíše dabing nebo origo. Mě osobně se víc líbí u House dabing, prostě mi Greg zní líp nadabovaný :D


ned 13. dub 2008 20:49:09
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
bosak00 píše:
Ten topic co si postnul je na Britcomy, já chtěl seriály zabrat v širším směru ;) . V seriálech se asi hodně lišíme, protože House je geniální :p , ještě že existuje někdo jako jsou scénáristi House a osoba, která to umí tak výboeně zahrát :) God bless Hugh Laurie :happy: , jinak Futurama se mě líbí víc jak Simpsonovy a Přátelé je záchodový humor... Ale proti gustu.. :)

Vim ze je to tam jen o britcomech. Chtel sem jen upozornit na existenci...
Simpsni mi pridou vtipnejsi nez futurama. Pratele sem sledoval nekdy na zakladce, nerikam, ze by se mi to ted libilo, nevim...
Docela by me zajimalo co mate na tom Housovi... Jak rikam, videl sem jen jeden dil a byl tam nejakej debil co vypadal ze si hraje na machra a delal radoby vtipny joky pri nichz si z pravidla utahoval z nemocnych. Takovej kreten me akorat vytaci navic je to z nemocnicniho prostredi coz znaci snahu zalibit se masam a zustat v kategorii B. Asi je to komedie co? :D Pak me to nerozesmalo, spis me to znechutilo...


ned 13. dub 2008 20:54:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
D_M píše:
bosak00 píše:
Ten topic co si postnul je na Britcomy, já chtěl seriály zabrat v širším směru ;) . V seriálech se asi hodně lišíme, protože House je geniální :p , ještě že existuje někdo jako jsou scénáristi House a osoba, která to umí tak výboeně zahrát :) God bless Hugh Laurie :happy: , jinak Futurama se mě líbí víc jak Simpsonovy a Přátelé je záchodový humor... Ale proti gustu.. :)

Vim ze je to tam jen o britcomech. Chtel sem jen upozornit na existenci...
Simpsni mi pridou vtipnejsi nez futurama. Pratele sem sledoval nekdy na zakladce, nerikam, ze by se mi to ted libilo, nevim...
Docela by me zajimalo co mate na tom Housovi... Jak rikam, videl sem jen jeden dil a byl tam nejakej debil co vypadal ze si hraje na machra a delal radoby vtipny joky pri nichz si z pravidla utahoval z nemocnych. Takovej kreten me akorat vytaci navic je to z nemocnicniho prostredi coz znaci snahu zalibit se masam a zustat v kategorii B. Asi je to komedie co? :D Pak me to nerozesmalo, spis me to znechutilo...

Není to komedie ;) , neznamená, že když je to z nemocničního prostředí že to musí být druhá nemocnice Chicago Hopes, Ordinace v růžové zahradě nebo podobná ----- ;) . Nvm jestli bych osobně vyřkl tak ostrý názor po shlédnutí jen jednoho dílu, ale neva.. :) House je podle mě nejlíp napsaná seriálová postava, pak ještě třeba T-Bag z PB je great :)


ned 13. dub 2008 20:58:39
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Jj taky proto zduraznuju ze je to muj nazor po jednom dilu, ale takhle to proste na me zapusobilo... Nesnasim nemocnice a jeste vic serialy o nich... Proto sem se ptal co na tom vidite... :D Mozna by se mi to mohlo libit...
Btw. T-Bag je divna postava... Pride mi, ze s nim kazdou chvili nakladaj jinak, proste nekdy mi pride, ze se v nem vyznam a on pak udela neco uplne divnyho a o to v tom serialu jde. Delat z divaku voly aby to bylo napinavy a aby si nemysleli, ze vedi o co jde. Proto mi pride, ze vlastne T-Bag nema zadnej stalej charakter, krome toho, ze z nej udelaj kdykoliv cokoliv od pedofilniho masovyho vraha po milujiciho otce, cloveka kterej byl zneuzivan a je to vlastne chudak co za nic nemuze. Ve skutecnosti nerealna postava...


ned 13. dub 2008 21:12:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Seriály :)
D_M píše:
Jj taky proto zduraznuju ze je to muj nazor po jednom dilu, ale takhle to proste na me zapusobilo... Nesnasim nemocnice a jeste vic serialy o nich... Proto sem se ptal co na tom vidite... :D Mozna by se mi to mohlo libit...
Btw. T-Bag je divna postava... Pride mi, ze s nim kazdou chvili nakladaj jinak, proste nekdy mi pride, ze se v nem vyznam a on pak udela neco uplne divnyho a o to v tom serialu jde. Delat z divaku voly aby to bylo napinavy a aby si nemysleli, ze vedi o co jde. Proto mi pride, ze vlastne T-Bag nema zadnej stalej charakter, krome toho, ze z nej udelaj kdykoliv cokoliv od pedofilniho masovyho vraha po milujiciho otce, cloveka kterej byl zneuzivan a je to vlastne chudak co za nic nemuze. Ve skutecnosti nerealna postava...

T-Bag je vrah :) , to že se pak na to v seriálu nenaráží neznamená, že přestal být. Dovedeš si představit, že by to pořád připomínaly? to by nebylo o ničem jiném , než že by si postavy "povídaly" o svojí minulosti, jestli víš co tím myslím. T-Bag je prototypem svině :) , dělá vše pro svoje dobro, nějak se mi nezdá, že by se v průběhu seriálu změnil.Zneužíván byl v dětsví a nechápu proč by nemohl toužit po rodině... A nikde v seriálu není zmíněno něco jako: chudak co za nic nemuze. Jestli už se někdo změnil tak to byl Bellick jestli ten seriál sleduješ ;) Z tvrdého chlapa na absolutního sraba.


ned 13. dub 2008 21:18:43
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
House je proste House, ty jeho vtipky jsou obcas naprosto uzemnujici :) Ta postava je postavena na tom, ze je to strasny egoista, na nikom mu nezalezi, ze vsech si dela prdel, ale je to proste tak genialni doktor, ze si ho nedovoli vyhodit :) A i presto, ze je to takovy hajzl, ho proste musite milovat :) Ale nejlepsi serialova postava je bezesporu Dexter :)

Bellick byl srab vzdycky, jen vyuzival toho, ze je bachar, takze si na vezne muze dovolit. Mozna jste slyseli o jistem experimentu, kde dali nekolik vysokoskolaku do veznice, nekteri delali vezne, nekteri bachare a asi za 5 dni experiment museli ukoncit, protoze ti bachari zacli ty vezne tyrat, mucit a nevim co vsechno jeste.


ned 13. dub 2008 21:21:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz