Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:38:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 485 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Další
 Festivaly 
Autor Zpráva
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Festivaly
Správná odpověď. :)


čtv 26. črc 2012 21:42:21
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Festivaly
:thx:
Pěkná pozice, asi ste si to užili, ne? :)


čtv 26. črc 2012 22:18:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Festivaly
Užili, užili. :)
Počasí vyšlo vcelku dobře, nepršelo nijak moc, až v sobotu k večeru pár přeháněk, ale to jsme strávili většinu času na tent stagi (co je na fotce), takže to nevadilo. V neděli pršelo zas k večeru, ale to nám bylo taky jedno, páč jsme po obědě strávili zbytek dne zevlováním v našem stanu. Kapely jsme doslechli až k nám, tak nač vůbec vylézat ven... :D
Jinak jsme viděli asi 7 kapel, Light Bearer kulervoucí samozřejmě (http://www.youtube.com/watch?v=r2waABKG57M). :)
Pak každou noc kolem jedné/druhé ranní až do rána byly diskotéky (na ukázku: http://www.youtube.com/watch?v=H3uXwcXPxdM :D), ale to jsme si nechali ujít, plus jsme to zas všecko stejně slyšeli až k nám ke stanu.
Z vegan jídla jsme tam měli akorát tofu burger (nebyl špatný, začínám litovat, že jsem měla jen jeden :D) a veganský kebab, ještě jsme chtěli zajít na falafel, ale to už jsme bohužel nějak nestihli.
Pak byla trošku škoda, že nebylo úplně teplo na koupání, protože jsme ještě chtěli původně navštívit místní koupaliště, ale tak co už. :)
No, bylo nám dobře, co vám budem povídat... :)


pát 27. črc 2012 11:18:42
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Festivaly
A při čekání na falafel (resp. kebab, protože ten falafel už nebyl), což bylo po koncertě Light Bearer, se za náma v řadě zjevily 3 základní kameny právě Light Bearer (Alex - zpěvák/autor textů a všech artů kolem, Matthew - hlavní autor hudby/kytarista, Jamie - kytarista/the handsome guy :-D) a bylo to docela vtipné, protože předtím jsme je tak jako nenápadně hledali po celém areálu, ale po nějaké době jsme se na to vykašlali a stoupli si právě do té řady. :) Ale teda jen jsme jim poděkovali za koncert a ptal jsem se jich, kdy si myslí, že vyjde nové album, načež spustil Matthew sáhodlouhý monolog, kolik toho mají, co nemají, co dělají, co nedělají atd atd, až jsem ho přestal poslouchat (Barča asi taky, protože jsme se pak nemohli shodnout, kolik to říkal, že na tom albu bude písniček, resp. kolik jich mají hotových :-D), během jeho vyprávění jsem si stihl i objednat to jídlo a teda nakonec se skutečně dostal k tomu, na co jsem se ho ptal, a album asi vyjde až začátkem příštího roku. :) I Jamie něco poznamenal, ale má tak strašně britský přízvuk, že jsem rozuměl jen nějaké žblablabla, nahodil jsem úsměv, řekl "Yeah" a poslouchal dál Matthewa. Alex mlčel. :-D A ten kebab jsem měl teda hlavně já, Barča si jednou kousla do mojého, pak jsem jí dal ještě kousek sóji a zajedla to půlkilem šunky. :-P A čepovali tam Gambrinus, takže jsme celou dobu pili malinovou šťávu (straight edge for life!) a teda víno a meruňkovicu, co jsme si koupili ve městě. :-D


pon 30. črc 2012 17:44:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Festivaly
Ještě něco jsem si vzpomněl - Plzeň stojí za hovno! :-D


stř 01. srp 2012 16:18:41
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Festivaly
Maxipes Fík píše:
Ještě něco jsem si vzpomněl - Plzeň stojí za hovno! :-D

>:o


stř 01. srp 2012 17:15:24
Profil ICQ
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Festivaly
Bohužel, je to tak. :D

Jo, a tamto půlkilo šunky si jako vyprošuju, nejsem takový žrout!

edit: Taky bych mohla všem říct, jak jsi pil Gambrinus. :P :D


stř 01. srp 2012 17:33:25
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Festivaly
A to vůbec ani nezmiňuju, že tam mají mhd zastávku, která se jmenuje Gambrinus!!!!

No jo, ale 40 dekagramů se mi nechtělo psát, tak jsem to zaokrouhlil na půl kila, promiň. ;)

edit: O ničem takovém nevím.... :|


stř 01. srp 2012 17:56:45
Profil
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Festivaly
Pája si nikdá nic nepamatuje (pokavaď ho aspoň trochu znáte, tak víte, že to tak opravdu bývá). :D Proto jsem tu já, abych zavzpomínala...
Vezmu to zkrátka. Dopili jsme meruňkovicu a zanedlouho přišel s nápadem koupit Gambrinus. Tak věřte, nebo ne, po celodenním ležení ve stanu se převlékl, fakt vylezl ze stanu a za chvíli se vrátil se 4 půllitry toho hnusu. :D Jo, a ještě taková perlička: pil Gambrinus a přitom měl na sobě tričko pivovaru Janáček!

Tak, končím, jdu do hospody... :)


stř 01. srp 2012 18:35:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Festivaly
Pořád o ničem takovém nevím.... >:o

A byl to teda tvůj nápad. :P


stř 01. srp 2012 18:38:07
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 485 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz