Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 5:57:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 976 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 98  Další
 Hra na hudební nástroje 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tak sám majitel mi potvrdil, že to kombo Kettnera je leda na rock a okrajovej slabší metal... + mi ještě naházel tipy na další obdobný komba na trošku tvrdší hudbu. Jsem hrozně ráda, že mi to nijak nenutil a fakt poradil, protože poslední dobou jsem narazila jen na samý zvířata, který se to prostě snažili jen prodat. Takže jdu hledat dál a třeba ještě dneska na něco narazim :D Majitel LP se mi neozval, asi jsem se až moc vyptávala... Nebo už našel majitele. Snad do večera napíše teda... Zatim koukám na dalši kejtry, ale na většinu z nich jsem našla spíš negativní ohlasy, tak nevim.

Ještě ohledně staggu, to je fakt velkej risk :D nevěřim tomu, že by měli v nižší cenové kategorii něco slušnýho, ať už je to kytara, nebo kombo. Radši se po Staggu ani nedívám :happy:

Jeremyho kejtra je pěkná :happy: Snad se teda někdo najde....

Tols: A jinak se sedmičkou máš nějaky zkušenosti, nebo si ji fakt chceš jen tak někde vyzkoušet, koupit bazar a zjistit, jestli by tě to vůbec bavilo?

_________________
we're all gonna die


stř 17. srp 2011 15:19:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
K zežrání Jeremy, skoro jsem se zamiloval, ale jako výzdoba pokoje ni, moc drahé :)


stř 17. srp 2011 21:14:44
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Zkušenosti ? Né, jen jsem si jednou dvakrát něco zahrál.. Jde jen o to, že má větší zvukovej rozsah. Teoreticky bych mohl hrát v podlazení od Ačka po Fko (Meshuggah, Periphery a všeobecně djent), což si teď nemůžu dovolit. Ale začínám se přiklánět spíš k možnosti koupi lepší šestky a volby strun tak, aby vrchní hranice byla dejme tomu drop c a spodní Ačko. To je podle mě realizovatelný. Teda, aspoň si to tak představuju :)

// i když pravda je, že je celkem zbytečný dělat to takhle, protože stejně všichni kdo hrajou Ačko a níž jedou na sedmistrunky, takže by mi chyběla struna.

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 17. srp 2011 21:39:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tols: Jo takhle :) nejlepší by bylo koupit šestku i sedmičku, co :D Šestka je ale možná i univerzálnější, pokud teda nemáš představu o tom, že budeš hrát jen určitý kapely a ostatní tě nebude zajímat. A taky, co máš teď doma, že.... Jestli je to hratelný, tak ta sedmička nebude zbytečná :D A vůbec, radši přestanu cokoliv psát, vůbec tomu nerozumím :D :happy:

Btw. Jeremy? Co říkáš na tohle? http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... dohodou=on
Zrovna tomu borcovi píšu, jako jsem to udělala se 3ma dalšíma kytarama během posledních 20ti minut :D Pán od LPčka mi neodepsal, asi se mu nelíbilo těch stopadesát otázek. Ta Džeksonka se mi teda nelíbí vzhledově, ale cena je poloviční, než nová. Na hudebním fóru o ní není ani zmínka a Youtube mi moc nepomůže, a až na podezřele nízkou cenu se netváří nijak špatně :D
No a v dohledné době sem asi hodím ještě pár dalších odkázků na kejtry.. Všecko podle toho, jestli mi ostatní odepíšou.. Ale je to tórčr :happy:

EDIT: Tyjo, sice by mi bylo jedno, jestli bych hrála na růžovou kejtru, nebo kejtru, ze které by trčela barbie hlava, v tomhle jsem flegmatik... Ale to véčko je fakt neuvěřitelně hnusný :D Takže beru zpět, nikdo nic nečetl :happy:

_________________
we're all gonna die


stř 17. srp 2011 22:22:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Taky nemám rád véčka :) Prostě..
Obrázek

:happy: :happy:

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 17. srp 2011 22:43:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
:happy: :inlove: Jo. Prostě se dá přežít všecko, ale véčka vypadají příšerně uměle, jako hračka, stupidně a tak :D A taky spešl kufry a prostě je to nepraktický tvar... Hotový tórčr.

Edit: Cháááá, tak mi odepsal ten borec s LP :D Snad se s ním budu schopná nějak domluvit, jeho pravopis je při nejmenším... Kuriózní :D

_________________
we're all gonna die


stř 17. srp 2011 22:45:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
hlavně to uhádej na ty 3200 max 3400... je to sráč! :D ... a Včka taky nemusim :) já radši:
http://img.photobucket.com/albums/v302/mazibee4/ESP/ESP_Xtone_PC-2V_001.jpg
nebo
http://www.premierguitar.com/issue/features/images/200802_duesenberg_1.jpg
nebo
http://a3.l3-images.myspacecdn.com/images01/25/8a3cc8d713b8658376c400d78c5c4684/l.jpg


čtv 18. srp 2011 11:40:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tohle je teda basa, ale aji tak :D
Obrázek

áááááááááááááááááááááááá :crazy: :crazy: :crazy: :dance: :dance: :dance: :dancing: :dancing: :dancing: :slint: :slint: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

EDIT: Tohle asi nebrat? :D
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... dohodou=on

_________________
we're all gonna die


čtv 18. srp 2011 12:22:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tak jsem se rozhodl. :) Koupím si sedmistrunku, nejspíš od Schectera - zdá se mi to jako nejlevnější varianta. Teda, pokud se mi podaří někde udat notebook co jsem nedávno vyhrál..

http://www.musiciansbuy.com/mmMBCOM/images/schecter_OMEN7_BLK.jpg

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 24. srp 2011 12:47:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Mám ju! Máááám juuuuuuuuuu :inlove: - Dneska jsem si jela s rodiči do Kyjova pro tu Epinu, co mi doporučil Jeremy. Je dokonalá a ten milý, hodný a sympatický mladík mi ji nechal jen za 3 litry... Problém je v tom, že kytara doma a kombo nikde :D Jdu procházet bazary, děcka... Fakt úplně zlatej ten borec...

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :crazy: :crazy: :crazy: :dance: :dancing:

_________________
we're all gonna die


sob 10. zář 2011 19:00:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 976 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 98  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz