Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 23:50:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 976 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 98  Další
 Hra na hudební nástroje 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tak jsem si nakonec musela půjčit školní příčku, páč tenhle krám by to vůbec neuhrál >:o Hraje pěkně, dnešní koncert byl skvělej, až na to, že jsem při svý vejšce pořádně neviděla na noty, tak jsem pár not zblbla. Ale nebylo to nijak extra rušivý. :) Sklidila jsem chválu, tak jsem spokojená. :D Tak 24.5. hurá na absolvenťák a pak ještě na jeden závěrečnej koncert.. orchestr už flákat nemůžu, skoro jsem dostala vynadáno, že na to kašlu.. :D Ale ten jejich soupis červnových koncertů mě trochu děsí, nevim, jestli mě tam budou chtít. Ale jestli jo, tak je to pěkně absurdní. Vždyť sem tam přece celej rok nebyla.. :D

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


čtv 12. kvě 2011 18:08:06
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Sympatický holky najdou všude místo :D a chválím, chválím... jen tak dál :)


pát 13. kvě 2011 0:07:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Jou, absolvenťák mám za sebou! :happy: Až na jeden malej kix to bylo v pohodě, tak sem ráda, že to mám tak hezky za sebou. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


úte 24. kvě 2011 20:04:20
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Katuna píše:
Jou, absolvenťák mám za sebou! :happy: Až na jeden malej kix to bylo v pohodě, tak sem ráda, že to mám tak hezky za sebou. :)

:) :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


úte 24. kvě 2011 20:06:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
šikula :)


úte 24. kvě 2011 20:14:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tak to je fajn :) .

_________________
Obrázek


úte 24. kvě 2011 22:27:15
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tak děcka, vzhledem k tomu, že jsem oficiálně kytaristka dvou kapel a nemám elektrickou kytaru, začínám výběrové řízení :D (Dokud jsme neměli zkušebnu, bylo to fajn. Ale teď už bych si tu kejtru vážně měla pořídit :D )Pořád tajně doufám, že se na bazaru objeví tak dobrá nabídka basy, že se na kejtru hezky vykašlu a budu kalit na čtyři struny, ale to se asi nestane :( Nejradši bych vzala basu i kytaru, ale k tomu dvě komba a ostatní tórčry a asi bych byla definitivně na mizině.
No, a tak, pokud je tu někdo geniální, kdo kytarám rozumí, byla bych ráda, kdyby mi poradil.

Mám v plánu kytaru Ibanez Gax 30(nebo 70, podle toho, co se dřív objeví na bazaru... prej že nic moc věcička, ale když se s ní trošku pohraje, zas tak marné to s ní nebude. A mně je to celkem jedno, protože se nám kapely teprve vytváří a do koncertů to má ještě hooodně daleko.) a stejně tak chci z bazaru i kombo Crate GT 212. Obě tyhle věcičky jsem schopná si sehnat za 7 litrů, ale jsem schopná investovat do 10ti tisíc(ale vzhledem k tomu, že budu hrotit na kytaře i nové snímače, obal, struny a asi i pedál a podobný blbovinky, tak se k těm 10ti litrům dostanu i bez toho)...Jestli je tu někdo, kdo kytarám rozumí, jakej má na tu kejtru (Ibanez Gax 30) a kombo (crate GT 212) názor? Popř. jestli jsou v takové cenové kategorii i lepší kusy. Je to minimálně na rock, ale spíš hard rock a hlavně metal (bohužel...) a možná i core, mně je to celkem jedno :D

Jo, jinak vím, že existují i speciální hudební fóra a prudit bych měla spíš tam (hlavně pokud tu na kejtru hraje pár lidí), a taky tam prudit v dohledné době půjdu (protože jsou schopní mi najít dobrou kejtru na bazaru) :lol: Ale za zkoušku nic nemám. Díky za přečtení (jestli se teda někdo dostal až sem) a doufám, že mi aspoň někdo poradí :D ňuňu :)

_________________
we're all gonna die


úte 16. srp 2011 22:56:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
mno... nevím teda, jaký máš nároky na zvuk kytaru (tzn. ne jestli chceš to nejlepíš, ale jestli poznáš, co je to nejlepší :) ) každopádně pro začátek by taková kytara měla stačit, na kytary.cz seženeš novou za 3800...rozhodně bych 1) nekupoval nový snímače... je to zbytečný... 2) nemusíš kupovat ani krabičky, jelikož ten Crate má multiefektovej procesor... co se jinak týče komba, tak já myslim, že super výběr... hlavně ne žádný Laney, levný Marshall a podobný srance... Crate mám já osobně docela rád... jakože samozřejmě, do těch 8 tisíc budou téměř všechny komba znít nic moc, ale Crate je dobrej start... ve zkušebně se to neztratí, na koncertech taky ne... nicméně, pokud bys narazila na něco z tady těch: http://kytary.cz/vox-vt80/HN112978/ http://kytary.cz/line-6-spider-iv-120-210/HN107961/ ...hlavně ten Vox bude super... tak bych do toho šel... jinak to Line 6 má náš kytarista a byť je zvyklej na svůj celolampovej Orange za 25000, co má doma :D tak je ten spider dobrý kombo :) jinak klidně sem házej odkazy z bazaru, který tě zaujmou, rád poradim... každopádně kombo je základ v tomhle... pokud nekupuješ kytaru nad nějakých 12000, tak je docela jedno, co to je... ale určitě bych ju dal ke kytaráři... v Brně je jeden skvělej, seřídil mě kytaru za 200 a ještě se ptal, jestli to není moc :) super týpek... na zelňáku v Lídl music...(nenechte se zmást jménem obchodu :D )


úte 16. srp 2011 23:23:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... =25&order= tohle kombo vypadá hodně dobře... ale chtělo by to vyzkoušet... nový teď stojí kolem 10... tohle bude rozhodně nějaká stará verze, tipuju tak 4 roky... ale tak za 5000 by to mohl dát... akorát nevím s tím metalem... možná by to bylo ok, možná spíš hard rock...

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... =25&order=
a tady bych napsal, že za 3200 to beru... přece jen, nová je za 5200 a tahle je 3 roky stará... pff...


úte 16. srp 2011 23:39:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Hra na hudební nástroje
Tyjo moc díky za všechno :) Zase ještě uplnej začátečník nejsem, kromě dvou let akustiky (která je teda k ničemu :D)jsem měla 3 měsíce půjčenou elektriku od kamaráda a taky u nás v divadle jsem si mnohokrát půjčila kejtru kamaráda :) (Dobře, takže vlastně jsem začátečník :D) ... jinak trvám na té kejtře z bazaru, až se trošku naučím hrát, zase ji prodám a snad našetřím na lepší :) Díky za tip se snímačema a krabičkama, aspoň ušetřim :)

Komba házím do záložek a třeba na ně někde narazím, to by bylo fajn :) Snad natrefím na nějakej dobrej kus, protože kytaru hodlám teda do roka změnit, ale kombo mi vydrží na delší dobu :D Jinak určitě jestli najdu na bazaru nějakou zajímavou kejtru, ozvu se, jestli do ní jít nebo ne *mrk* A taky teda děkuju na tip za kytaráře, Brno mám teda hodinu a půl cesty.... Ale možná bych se k němu i stavila :) (I když otec má známého kytaráře, kterej mi teda vůůůbec není sympatickej a vždycky se blbě vyptává a ještě mi radí, ať hraju country, takže ohledně rad se mu vyhýbám a jestli bych si měla u něj seřídit kytaru, tak jedině jen přes otce, sama za ním nepůjdu :D) Takže děkuju za tipy... Jdu prohledávat bazary :D


Edit: Júú, novej příspěvek :D
Ohledně toho Kettnera na bazaru jsem koukala i na hudební fórum. Moc tam toho sice není, ale doporučovali to spíš lidem, co by hráli jen rock a jemnější věci, nebo punk rock a ska... Tak ten metal nevim nevim. Ale zkusim se poptat borca, co to prodává, za zkoušku nic nedám :happy: Ještě jednou díky moc :)

_________________
we're all gonna die


úte 16. srp 2011 23:49:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 976 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 98  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz