Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 16. kvě 2024 14:49:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
rizek píše:
rikej si co chces, pro me zapadas do rady lidi, kteri papouskuji to co nekde slysi, bez toho aby to dokazali rozumne obhajit, protoze argumetnuji maximalne tim, ze film ktery nevideli je picovina..mluvis o tom, ze komercne uspesne filmy jsou precenovane, pritom jednoznacny kasovni trhak roku Batman ani na nejlepsi film nominovan nebyl. Kritizujes Oscary za tento pristup, pritom ani nevis kdo to loni vyhral (do tve skatulky vetsina opet nezapada)...nehodlam se neustale opakovat, takze snad naposledy: nevyjadruj se k necemu o cem nemas ani paru ;)

Uz si to tady rek asi 100x papouchu :) Myslim, ze sem vsechno zduvodnil dost jasne. Ty pro me zase zapadas do rady lidi co se radi hadaji a neradi chapou druhou stranu. No a sme si kvit... Snad jeste dalsi zprava pro tebe:
:mrgreen: :| :-? :music: :wow: :craz: :mlat: :uchyl: :blee:

chapu druhou stranu pokud to dokaze rozume oduvodnit coz v tvem pripade pusobi naprosto komicky a zoufale...opakovani matka moudrosti (v tvem pripade by to bylo treba jeste mnohokrat)...kazdopadne, se rika: moudrejsi ustupuje, takze koncim debatu, pokud opet nedojde k nejakemu komickemu osobnimu utoku :)


úte 24. úno 2009 22:20:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
Máš rád poslední slovo co... :) Možná proto to tu pořád papouškuješ? :)
"moudřejší ustoupí" to je krásný pořekadlo... Zajímavý je, že ho používáš v době, kdy já sem už dávno ustoupil... :lol: Ale co...


úte 24. úno 2009 22:34:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
Máš rád poslední slovo co... :) Možná proto to tu pořád papouškuješ? :)
"moudřejší ustoupí" to je krásný pořekadlo... Zajímavý je, že ho používáš v době, kdy já sem už dávno ustoupil... :lol: Ale co...

ne nadarmo se v psychologii rika, ze tomu, komu dochazi argumenty, tak se alespon snazi zesmesnit...jsi toho zarnym prikladem


úte 24. úno 2009 22:35:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
ne nadarmo se v psychologii rika, ze tomu, komu dochazi argumenty, tak se alespon snazi zesmesnit...jsi toho zarnym prikladem

Rizku momentalne pro tebe nemam slusnyho slova. Bohuzel je to tak. Rozchazim se s tebou... *cool* :D
Rejes tu do me uz peknou dobu a kdyz to co pouzivas notne a urazlive na moji stranu nahodou pouziju primo proti tobe tak se muzes posrat radosti, ze si me dostal. Vylozil sem vsechny logicky argumenty (ktery povazuju za dostacujici pro normalni osobu - mimochodem halky me pochopily mam ten dojem ;) ) a uz nekolikrat sem zopakoval, ze me proste nebavi se hadat obvzlast o takovy picovine. Ja tvoje tvrzeni chapu. Ty nechapes co rikam ja v tom vidim ten problem vis. Ted uz sme tu totalne jinde...
Jo a mimochodem vsiml sis, ze sem pouzil stejny taktiky (tj. nesmyslnyho argumentu) jako Landa v ty jeho odpovedi na zpravu z Blesku kde hajloval s Bilou? :D


úte 24. úno 2009 22:43:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oscar 2009
ajaj :D a sme zase u landy :lol: škoda, že nedostal oskara :mrgreen:


úte 24. úno 2009 22:48:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
Vis co, vyhral si. Oscar je príma věc. Milionář nejlepší film. Řizek má vždycky pravdu. Sem lama. Jdu spát. Měj se.


úte 24. úno 2009 22:50:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
rizek píše:
ne nadarmo se v psychologii rika, ze tomu, komu dochazi argumenty, tak se alespon snazi zesmesnit...jsi toho zarnym prikladem

Rizku momentalne pro tebe nemam slusnyho slova. Bohuzel je to tak. Rozchazim se s tebou... *cool* :D
Rejes tu do me uz peknou dobu a kdyz to co pouzivas notne a urazlive na moji stranu nahodou pouziju primo proti tobe tak se muzes posrat radosti, ze si me dostal. Vylozil sem vsechny logicky argumenty (ktery povazuju za dostacujici pro normalni osobu - mimochodem halky me pochopily mam ten dojem ;) ) a uz nekolikrat sem zopakoval, ze me proste nebavi se hadat obvzlast o takovy picovine. Ja tvoje tvrzeni chapu. Ty nechapes co rikam ja v tom vidim ten problem vis. Ted uz sme tu totalne jinde...
Jo a mimochodem vsiml sis, ze sem pouzil stejny taktiky (tj. nesmyslnyho argumentu) jako Landa v ty jeho odpovedi na zpravu z Blesku kde hajloval s Bilou? :D

jj tvuj nesmyslny argument zacal jiz tvym nicim nepodlozenym nazorem na Oscary
bez si radsi pustit CT24 at se dozvis dalsi svetoborny nazor ;)
treba tam bude mluvit jisty predstavitel cirkvem napriklad o tom, ze holocaust neprobehl, tak to pak taky muzes roztrubovat do sveta, aniz bys o tom neco vedel a zjistoval si, zda je tvrzeni pravdive ;) (pro lepsi pochopeni - to je tvuj myslenkovy pochod, trochu nafouknuty do jinych souvislosti)

jak D_m poznamenal, landa je vsude...(mimochodem fotka vznikla behem zkouseni Draculy, takze nejaka vtipna momentka)

rizek nema vzdycky pravdu, ale nedela si usudek, aniz by si o tom neco nezjistil (nepodival, neposlechl atd...)...jak jsem nekoliktar napsal - to co kritizujes napriklad minuly rok vubec neprobehlo a o kasovnim trhaku ani nemluve ;)

nikde jsem nepsal ze je nejlepsi film, ale neodsuzuju ho, prootze jsem ho nevidel (a popisek mi nestaci, on se i debilni namet da dobre zfilmovat)


úte 24. úno 2009 22:53:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
No, doufám, že jste už opravdu skončili :offtopic:

Co kdybychom se vrátili k tématu?


úte 24. úno 2009 22:55:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oscar 2009
jáá bych řekl, že téma je už vyčerpané :mrgreen:


úte 24. úno 2009 22:59:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
nikde jsem nepsal ze je nejlepsi film, ale neodsuzuju ho, prootze jsem ho nevidel (a popisek mi nestaci, on se i debilni namet da dobre zfilmovat)

Tohle je sice pravda, ale kdo by se podíval na film, jehož děj mu nic neříká? Může tam někdo podávat skvělej výkon, může tam bejt skvělá kamera a nevim co všechno, ale pokud někoho nezaujme námět, může mu bejt docela jedno, že zbytek nemá chybu.

Třeba takovej Titanic -- otřelej příběh (teď myslim ten pár, ten chlapec a Kate Winslet), film se pro mě strašně vlekl, byla to nuda, nedojalo mě to -- že se snažili, aby např. všechno do detailu vypadalo jako na tý lodi a vůbec se to snažili mít dokonalý, tomu filmu v mých očích nedokázalo nijak pomoct. Dodnes lituju, že jsem se nechala zlákat a do toho kina tehdy šla.
Zkrátka -- pro mě je zajímavej děj tím nejdůležitějším, když někdo sebelíp ztvární něco, co mě nezajímá, ten film se mi nikdy líbit nemůže.


úte 24. úno 2009 23:02:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz