Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 13:19:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
Jo csfd je hodnoceni taky podle lidi to nepopiram :) Driv sem nemel vubec podle ceho vybirat a navic na csfd si muzu oznacit lidi a vidim jak hodnotili oni takze poznam co ma sice dobry hodnoceni ale je to kokotina... Teoreticky...
Jen se mi proste zda Oskar zhnilej :) Ale ok, budu ho brat jako csfd, spis hlas lidu a ne odborniku... Pak ok...
Milionar z chatrce - sice sem to nevidel, ale nejak po tom vubec netouzim... Zní mi to nehorázně kýčovitě... Třeba se k tomu někdy dostanu a překvapí mě to no...

no prave, tys to nevidel, ale rikas jak to je prohnile....ja o tom filmu slysel tesne pred oscary, nevidel jsem ho, ale proc ne...asi si je zaslouzil..


pon 23. úno 2009 22:25:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oscar 2009
jasné Oscary sú prehnane okázalou záležitosťou, ale určite na výbere nominovaných musí niečo byť...

s tým Peannom má Max pravdu, téma homosexuality je celkom oblúbená v Hollywoode, tiež som počula názory, že to je najmenej zaslúžený Oscar, Peann je dobrý herec, ale film som nevidela tak neviem či bol dobrý až na Oscara

tiež som prakticky nič z toho nevidela, takže som zvedavá ..

ten Milionár z chatrče mi tiež nepripadá ako Oscarový film, ale zhodnotím keď pozriem....


pon 23. úno 2009 22:28:19
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
Kaťuša píše:
ten Milionár z chatrče mi tiež nepripadá ako Oscarový film, ale zhodnotím keď pozriem....

minulej rok zase lidi nadavali na Tahle zeme neni pro stary...a film to byl jak hovado a knizka taky :)


pon 23. úno 2009 22:30:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
no prave, tys to nevidel, ale rikas jak to je prohnile....ja o tom filmu slysel tesne pred oscary, nevidel jsem ho, ale proc ne...asi si je zaslouzil..

No vidíš ty si myslíš, že si to zaslouží. Já o tom pochybuju... Takovej kýčovitej námět... Asi je to prostě dokonale natočený... Možný to je jen se mi to nezdá pravděpodobný... Kvůli tomu a Valčíku a komentářům z ČT24 sem nabyl dojmu, že si Oscar nezaslouží mojí další pozornost... Jen velkej humbuk...
Ale jak řiká Kaťuša, určitě to označí nějakym způsobem lepší filmy...


pon 23. úno 2009 22:31:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
Kaťuša píše:
s tým Peannom má Max pravdu, téma homosexuality je celkom oblúbená v Hollywoode, tiež som počula názory, že to je najmenej zaslúžený Oscar, Peann je dobrý herec, ale film som nevidela tak neviem či bol dobrý až na Oscara

tak tam nejde o kvalitu filmu, ale o jeho herecky vykon..Hopkins hral v celem mlceni jehnatek cca 15 minut a dostal oscara za herce


pon 23. úno 2009 22:32:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
rizek píše:
no prave, tys to nevidel, ale rikas jak to je prohnile....ja o tom filmu slysel tesne pred oscary, nevidel jsem ho, ale proc ne...asi si je zaslouzil..

No vidíš ty si myslíš, že si to zaslouží. Já o tom pochybuju... Takovej kýčovitej námět... Asi je to prostě dokonale natočený... Možný to je jen se mi to nezdá pravděpodobný... Kvůli tomu a Valčíku a komentářům z ČT24 sem nabyl dojmu, že si Oscar nezaslouží mojí další pozornost... Jen velkej humbuk...
Ale jak řiká Kaťuša, určitě to označí nějakym způsobem lepší filmy...

ja jsem nenapsal ze si to myslim, ale ze si je "asi" zaslouzil...kycovitej namet to bejt muze, ale dokud jsi nevidel tak nehodnot ;)

me se taky batman nedostal do nej filmu a je mi to fuk....komentare na ct24 jsou mi taky fuk, kdybych se ridil tim co kde slysim a vidim tak to by dopadlo...a ze tam nebyl Valcik? treba pany kritiky nenadchnul jako tebe, coz snad neni zlocin ;)


pon 23. úno 2009 22:33:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
Kaťuša píše:
s tým Peannom má Max pravdu, téma homosexuality je celkom oblúbená v Hollywoode, tiež som počula názory, že to je najmenej zaslúžený Oscar, Peann je dobrý herec, ale film som nevidela tak neviem či bol dobrý až na Oscara

tak tam nejde o kvalitu filmu, ale o jeho herecky vykon..Hopkins hral v celem mlceni jehnatek cca 15 minut a dostal oscara za herce


veta "neviem či bol dobrý až na Oscara" nebola myslená na film ale na Peanna... :)
nemôžem to síce teraz hodnotiť, ale často hereckému výkonu dosť dopomôže aj téma filmu...


pon 23. úno 2009 22:41:47
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
Milionar z chatrce - sice sem to nevidel, ale nejak po tom vubec netouzim... Zní mi to nehorázně kýčovitě... Třeba se k tomu někdy dostanu a překvapí mě to no...

Četla jsem knihu, na jejíž motivy to bylo natočený a přiznám, že je to asi hlavní důvod, proč to chci vidět.

Kaťuša píše:
s tým Peannom má Max pravdu, téma homosexuality je celkom oblúbená v Hollywoode, tiež som počula názory, že to je najmenej zaslúžený Oscar, Peann je dobrý herec, ale film som nevidela tak neviem či bol dobrý až na Oscara


Jo, to souhlasím, Max má asi pravdu...
Já jsem četla, že se ten Peann na tu roli dost nadřel -- a myslim, že toho gaye hraje docela přesvědčivě :D
Ale jestli si "zaslouží" Oscara nevim a je mi to jedno, mně se líbil :D
Důležitý je, že teď hodně lidí ví, kdo to byl Harvey Milk :mrgreen:


pon 23. úno 2009 22:45:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
Jo, to souhlasím, Max má asi pravdu...
Já jsem četla, že se ten Peann na tu roli dost nadřel -- a myslim, že toho gaye hraje docela přesvědčivě :D
Ale jestli si "zaslouží" Oscara nevim a je mi to jedno, mně se líbil :D
Důležitý je, že teď hodně lidí ví, kdo to byl Harvey Milk :mrgreen:


a kto to bol? :mrgreen:
oukej musím si to pozrieť, Peann v roli gaya ma celkom zaujal... :lol:


Naposledy upravil linda dne pon 23. úno 2009 22:53:36, celkově upraveno 1

Upravena citace :)



pon 23. úno 2009 22:48:24
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
^
V hodně velký zkratce :D :

Citace:
Blýskl se i provokativní Milk Guse Van Santa, který zpracovává osud homosexuálního aktivisty Harveyho Milka, jenž se jako první politik otevřeně přihlásil ke své orientaci. „Příběh Harveyho Milka mi dal naději, že se jednou zamiluju, ožením a třeba i budu moct mít děti, i když jsem homosexuál. Děkuju Bohu za to, že nám Harveyho dal,“ řekl ke svému scenáristickému debutu Dustin Lance Black.


Jinak film vřele doporučuju, ale je mi jasný, že to určitě nebude bavit každýho.. :)


pon 23. úno 2009 23:00:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz