Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 14:14:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
linda píše:
Příběh filmu je pro mě osobně asi ta nejdůležitější věc. Jestli je ten obsah filmu aspoň zhruba podobnej tý knize, pak je to opravdu pohádka a pro spoustu lidí prostě kravina, kterou neni třeba vidět.
Já si taky přečtu, o čem film je a buď mě to zaujme, nebo si řeknu, že to je blbost. Mně se zdá tenhle přístup normální...

me taky, ale nebudu na nem zakladat teorii o prohnilosti Oscara, kdyz jsem to nevidel :D

Myslíš udílení cen nebo ten film?
Jak to udílení vlastně funguje? Jako myslim kdo hlasuje? To budou asi ňáký páprdové z tý Akademie čehosi, ne? :D
Pro mě to rozhodně žádnou výpovědní hodnotu o kvalitě/nekvalitě filmu nemá, ale možná že někde v podvědomí očekávám, že když za film někdo dostal pár těch krámů, tak to prostě za něco stojí -- a pak je člověk častokrát zklamanej (víc, než kdyby žádný očekávání neměl).

Mimochodem, taky vás (při pohledu na ty lidi, co dostali tu sošku a držej jí v ruce) někdy napadá, že ten krám by mohl být vražednej nástroj? :D Já si vždycky představuju, jak s tim někoho někdo vezme po hlavě :D :D


úte 24. úno 2009 15:07:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
Hele rizku uz me nabavis. Rek sem ti jak se veci maji. Bud si to pochopil nebo evidentne ne... Mam lepsi veci na praci nez vymejslet jak bych ti to jinak vysvetlil... Zer si Oscara, ja na nej kaslu a sme oba spokojeny...


úte 24. úno 2009 15:14:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Oscar 2009
teda rizek fakt si sa nejako pustil do toho D_M...:) čo si dnes vstal zlou nohou? ;) ..ved je jedno že niekto neuznáva oscary....nechápem prečo ťa to tak škre... :)

_________________
Obrázek


úte 24. úno 2009 19:00:21
Profil
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Oscar 2009
lepsi nez oskar je to co se rozdava pred nim nejhorsi herecky vykon,film atd :D


úte 24. úno 2009 19:20:03
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oscar 2009
myslíš zlatý malinu či ako sa to volá?


úte 24. úno 2009 19:21:00
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
Hele rizku uz me nabavis. Rek sem ti jak se veci maji. Bud si to pochopil nebo evidentne ne... Mam lepsi veci na praci nez vymejslet jak bych ti to jinak vysvetlil... Zer si Oscara, ja na nej kaslu a sme oba spokojeny...

ty jsi me ale docela pobavil, odmitat neco o cem vim kulovy a vehementne svuj nazor obhajovat uz jsem dlouho nevidel :)


úte 24. úno 2009 20:05:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
lusius píše:
teda rizek fakt si sa nejako pustil do toho D_M...:) čo si dnes vstal zlou nohou? ;) ..ved je jedno že niekto neuznáva oscary....nechápem prečo ťa to tak škre... :)

nevstal jsem spatnou nohou - jen se D_M pousti do kritiky neceho, o cem ocividne absolutne nic nevi....

pokud by neuznaval oscary, filmy ktere kritizuje videl a mohl rict ze opravdu stoji za prd tak nereknu ani slovo...ovsem clovek, ktery sledoval oscary poprve, vychazi z nejake debaty na čt,, kritizuje filmy o kterych nema ani paru, lonske viteze (ktere zrovna onu masovost kterou kritizuje nesplinili) ani nezna, tak to proste je k smichu a prijde mi to trapne a ubohe...


úte 24. úno 2009 20:09:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
D_M píše:
Hele rizku uz me nabavis. Rek sem ti jak se veci maji. Bud si to pochopil nebo evidentne ne... Mam lepsi veci na praci nez vymejslet jak bych ti to jinak vysvetlil... Zer si Oscara, ja na nej kaslu a sme oba spokojeny...

ty jsi me ale docela pobavil, odmitat neco o cem vim kulovy a vehementne svuj nazor obhajovat uz jsem dlouho nevidel :)

Je videt, ze si me nepochopil. Nebo to proste nechces prijmout. Kritizoval sem filmy u nichz znam obsah a dej. Tzn. neco o nich vim a to neco je dost na to, abych vedel jestli se mi ten film bude libit nebo ne. To ty evidentne nechapes a nechces prijmout. Kazdopadne nemam cas ani chut ti to vic vysvetlovat... Evidentne se rad hadas... Uz te znam :)

P.S. Ty mi prijdes trapny a ubohy... :) Lidi jsou ruzni a proto si navzajem muzou pripadat trapni a ubozi :)


úte 24. úno 2009 20:13:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
a pozor D_M me zna stejne dobre jako film z popisku - tudiz nic moc

pokud ses nevsiml, kritizoval jsem tve vyjadreni o prohnilosti Oscaru - poukazoval jsem na to, ze ackoliv jsi videl prvni rocnik, rozumu o tom mas habadej, mluvis o jeho prohnilosti, ackoliv starsi rocniky neznas..coz je trochu divne ;) ;)


úte 24. úno 2009 20:16:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
Ježiš, chlapci -- nemyslíte, že to už stačilo? :lol:


úte 24. úno 2009 20:18:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz