Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 15:40:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
lusius píše:
teda rizek fakt si sa nejako pustil do toho D_M...:) čo si dnes vstal zlou nohou? ;) ..ved je jedno že niekto neuznáva oscary....nechápem prečo ťa to tak škre... :)

nevstal jsem spatnou nohou - jen se D_M pousti do kritiky neceho, o cem ocividne absolutne nic nevi....

pokud by neuznaval oscary, filmy ktere kritizuje videl a mohl rict ze opravdu stoji za prd tak nereknu ani slovo...ovsem clovek, ktery sledoval oscary poprve, vychazi z nejake debaty na čt,, kritizuje filmy o kterych nema ani paru, lonske viteze (ktere zrovna onu masovost kterou kritizuje nesplinili) ani nezna, tak to proste je k smichu a prijde mi to trapne a ubohe...


ja ťa chápem rízek ako si to myslel..ale aj tak sa mi zdá že tým moc zapodievaš...:) proste každý máte na to iný názor a hotovo... ;) predsa sa tu kvoli tomu nepohádame a nepobijeme nie?... :lol:

_________________
Obrázek


úte 24. úno 2009 20:25:29
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
Ježiš, chlapci -- nemyslíte, že to už stačilo? :lol:

tak ja pouze nazval jeho vyjadreni trapnym a ubohym, ale on to pak vztahl primo na me..ze ja jsem trapny a ubohy..coz uz radsi komentovat nebudu

D_M mele neco o cem nema paru, jen aby sel proti proudu a neni schopen priznat, ze o tom vi kulovy ;)


úte 24. úno 2009 20:27:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oscar 2009
dej jim banán voběma lindo :lol: :mrgreen:


úte 24. úno 2009 20:29:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
lusius píše:
ja ťa chápem rízek ako si to myslel..ale aj tak sa mi zdá že tým moc zapodievaš...:) proste každý máte na to iný názor a hotovo... ;) predsa sa tu kvoli tomu nepohádame a nepobijeme nie?... :lol:

viz to co jsem napsal vyse...jak tady muze poucovat o prohnilosti oscaru, kdyz o tom nic nevi...jenom proto, ze vyhral film, kterej mu nesedi podle popisku, tak je to vsechno na hovno
minule rocniky nezna, ale prohnilost souteze pozna, kritizuje masovost a to co je uspesne, pritom komercne nej. film z tech hlavnejsich vyhral pouze vedlejsi roli...minuly rok tam byly filmy, ktere zrovna pro vsechny (coz kritizuje) nebyly (ale o tom nic nevi)


úte 24. úno 2009 20:32:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
linda píše:
Ježiš, chlapci -- nemyslíte, že to už stačilo? :lol:

tak ja pouze nazval jeho vyjadreni trapnym a ubohym, ale on to pak vztahl primo na me..ze ja jsem trapny a ubohy..coz uz radsi komentovat nebudu

D_M mele neco o cem nema paru, jen aby sel proti proudu a neni schopen priznat, ze o tom vi kulovy ;)

Já nemyslela jen ten poslední příspěvek, ale jenom jsem chtěla navrhnout, že byste to vaše dohadování mohli ukončit. Viditelně se neshodnete :D
D_M si myslí, že je udílení Oscarů prohnilá záležitost -- ať si to myslí na základě čehokoliv, je to jeho názor. Nechápu, že se můžete kvůli takový blbosti dohadovat :D

Jeremyrook píše:
dej jim banán voběma lindo :lol: :mrgreen:

Jo, nezlobte, nebo bude banán :hihi: :lol:


úte 24. úno 2009 21:32:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
Hele já sem se to tu snažil uzavřít už o pár stránek dál a došel sem ke stejnýmu závěru jako linda:
D_M píše:
Hele rizku uz me nabavis. Rek sem ti jak se veci maji. Bud si to pochopil nebo evidentne ne... Mam lepsi veci na praci nez vymejslet jak bych ti to jinak vysvetlil... Zer si Oscara, ja na nej kaslu a sme oba spokojeny...

Jenom řízek prostě pořád kope kolem sebe jak malý dítě a tvrdí pořád jedno a to samý dokola:
rizek píše:
D_M mele neco o cem nema paru, jen aby sel proti proudu a neni schopen priznat, ze o tom vi kulovy ;)

D_M píše:
Je videt, ze si me nepochopil. Nebo to proste nechces prijmout. Kritizoval sem filmy u nichz znam obsah a dej. Tzn. neco o nich vim a to neco je dost na to, abych vedel jestli se mi ten film bude libit nebo ne. To ty evidentne nechapes a nechces prijmout.

Muzem to tu opakovat klidně dalsich nekolik hodin... :) Kvuli takovy picovine jako je Oscar... :haha:
Hele rizku ja chapu jak to myslis... Oscars mozna odsuzuju predcasne, ale odsuzuju, protoze to tak ne me pusobi. Filmy jako Milionar proste pro me nejsou, znam se a vim co se mi libi... Vim co povazuju za kvalitni... Chapu, ze si to komise Oscaru muze myslet uplne jinak a prototo s ni nemuzu souhlasit :)


úte 24. úno 2009 21:56:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
tvrdim to a tvrdit to budu dal, ty jsi mel take potrebu neustale mi osvetlovat tvuj "dokonaly a nezastreny" pohled, ktery ti nabidli na "pravdive" CT24 :D :D

jak jsem jednou jiz rekl: nevyjadruj se k necemu o cem nemas ani paru ;)


úte 24. úno 2009 21:58:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
tvrdim to a tvrdit to budu dal, ty jsi mel take potrebu neustale mi osvetlovat tvuj "dokonaly a nezastreny" pohled, ktery ti nabidli na "pravdive" CT24 :D :D

jak jsem jednou jiz rekl: nevyjadruj se k necemu o cem nemas ani paru ;)

Na to nemám co víc říct něž:
:zombie: :horse: :buu: :uchyl: :craz: :zombik: :shit: :buu: :roll: :craz: :shad: :zombie:


úte 24. úno 2009 22:04:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
rikej si co chces, pro me zapadas do rady lidi, kteri papouskuji to co nekde slysi, bez toho aby to dokazali rozumne obhajit, protoze argumetnuji maximalne tim, ze film ktery nevideli je picovina..mluvis o tom, ze komercne uspesne filmy jsou precenovane, pritom jednoznacny kasovni trhak roku Batman ani na nejlepsi film nominovan nebyl. Kritizujes Oscary za tento pristup, pritom ani nevis kdo to loni vyhral (do tve skatulky vetsina opet nezapada)...nehodlam se neustale opakovat, takze snad naposledy: nevyjadruj se k necemu o cem nemas ani paru ;)


úte 24. úno 2009 22:11:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
rikej si co chces, pro me zapadas do rady lidi, kteri papouskuji to co nekde slysi, bez toho aby to dokazali rozumne obhajit, protoze argumetnuji maximalne tim, ze film ktery nevideli je picovina..mluvis o tom, ze komercne uspesne filmy jsou precenovane, pritom jednoznacny kasovni trhak roku Batman ani na nejlepsi film nominovan nebyl. Kritizujes Oscary za tento pristup, pritom ani nevis kdo to loni vyhral (do tve skatulky vetsina opet nezapada)...nehodlam se neustale opakovat, takze snad naposledy: nevyjadruj se k necemu o cem nemas ani paru ;)

Uz si to tady rek asi 100x papouchu :) Myslim, ze sem vsechno zduvodnil dost jasne. Ty pro me zase zapadas do rady lidi co se radi hadaji a neradi chapou druhou stranu. No a sme si kvit... Snad jeste dalsi zprava pro tebe:
:mrgreen: :| :-? :music: :wow: :craz: :mlat: :uchyl: :blee:


úte 24. úno 2009 22:17:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz