Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 9:54:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
Jeremyrook píše:
jáá bych řekl, že téma je už vyčerpané :mrgreen:

no, na tom asi něco bude, no :lol: :lol:


úte 24. úno 2009 23:03:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
rizek píše:
nikde jsem nepsal ze je nejlepsi film, ale neodsuzuju ho, prootze jsem ho nevidel (a popisek mi nestaci, on se i debilni namet da dobre zfilmovat)

Tohle je sice pravda, ale kdo by se podíval na film, jehož děj mu nic neříká? Může tam někdo podávat skvělej výkon, může tam bejt skvělá kamera a nevim co všechno, ale pokud někoho nezaujme námět, může mu bejt docela jedno, že zbytek nemá chybu.

Třeba takovej Titanic -- otřelej příběh (teď myslim ten pár, ten chlapec a Kate Winslet), film se pro mě strašně vlekl, byla to nuda, nedojalo mě to -- že se snažili, aby např. všechno do detailu vypadalo jako na tý lodi a vůbec se to snažili mít dokonalý, tomu filmu v mých očích nedokázalo nijak pomoct. Dodnes lituju, že jsem se nechala zlákat a do toho kina tehdy šla.
Zkrátka -- pro mě je zajímavej děj tím nejdůležitějším, když někdo sebelíp ztvární něco, co mě nezajímá, ten film se mi nikdy líbit nemůže.


jo jasny, ale ma 11 oscaru, ten film taky nemusim, ale nebudu nadavat na prohnilost Oscaru, kdyz to vyhral film, kterej me nebral..tak se mi proste nelibil no...


úte 24. úno 2009 23:05:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
jo jasny, ale ma 11 oscaru, ten film taky nemusim, ale nebudu nadavat na prohnilost Oscaru, kdyz to vyhral film, kterej me nebral..tak se mi proste nelibil no...

Nebudu, protože mi jsou nějací Oscarové u prdele a je mi obvykle jedno, komu to daj.
Ale například v případě Titanicu to opravdu nechápu, ale možná ten rok nebyla žádná konkurence. Co nejvíc nechápu, je Oscar za nejlepší film (pardon, ale ten film je nuda, prostě NUDA) ... Pro mě vedle filmu Troja jeden z nejnudnějších filmů, který jsem viděla (v kině, když se dívám a nebaví mě to, prostě to vypnu).

Spíš než o prohnilosti může bejt Oscar o penězích (já vim, všechno je o penězích) -- ale i kdyby, je mi to jedno. Jestli to někoho zajímá, ať se dívá, jestli ne, dívat se nemusí, no...

Ale nejvíc je pro mě Oscar naprosto o ničem -- snad jenom dámy mají příležitost vzít na sebe ty nejlepší šaty, nejdražší šperky a nechat se obdivovat :lol:
Pomůže to asi jenom tomu filmu, kterej si pak na plakát připíše "film získal x oscarů" a pak se to možná líp prodává.


úte 24. úno 2009 23:23:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
rizek píše:
jo jasny, ale ma 11 oscaru, ten film taky nemusim, ale nebudu nadavat na prohnilost Oscaru, kdyz to vyhral film, kterej me nebral..tak se mi proste nelibil no...

Nebudu, protože mi jsou nějací Oscarové u prdele a je mi obvykle jedno, komu to daj.
Ale například v případě Titanicu to opravdu nechápu, ale možná ten rok nebyla žádná konkurence. Co nejvíc nechápu, je Oscar za nejlepší film (pardon, ale ten film je nuda, prostě NUDA) ... Pro mě vedle filmu Troja jeden z nejnudnějších filmů, který jsem viděla (v kině, když se dívám a nebaví mě to, prostě to vypnu).

Spíš než o prohnilosti může bejt Oscar o penězích (já vim, všechno je o penězích) -- ale i kdyby, je mi to jedno. Jestli to někoho zajímá, ať se dívá, jestli ne, dívat se nemusí, no...

Ale nejvíc je pro mě Oscar naprosto o ničem -- snad jenom dámy mají příležitost vzít na sebe ty nejlepší šaty, nejdražší šperky a nechat se obdivovat :lol:
Pomůže to asi jenom tomu filmu, kterej si pak na plakát připíše "film získal x oscarů" a pak se to možná líp prodává.


o tom pochybuju, je dulezite ocenovat...


úte 24. úno 2009 23:28:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
Ale nejvíc je pro mě Oscar naprosto o ničem -- snad jenom dámy mají příležitost vzít na sebe ty nejlepší šaty, nejdražší šperky a nechat se obdivovat :lol:
Pomůže to asi jenom tomu filmu, kterej si pak na plakát připíše "film získal x oscarů" a pak se to možná líp prodává.


Tak to souhlasim do puntiku :)


úte 24. úno 2009 23:36:47
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
o tom pochybuju, je dulezite ocenovat...

Pro co/koho to je důležitý?
Já nejsem žádnej znalec, já tomu nerozumim, pro mě to teda žádnou výpovědní hodnotu o kvalitě filmu nemá. Ale tys měl na mysli asi něco jinýho.


úte 24. úno 2009 23:37:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
rizek píše:
o tom pochybuju, je dulezite ocenovat...

Pro co/koho to je důležitý?
Já nejsem žádnej znalec, já tomu nerozumim, pro mě to teda žádnou výpovědní hodnotu o kvalitě filmu nemá. Ale tys měl na mysli asi něco jinýho.

nerikam ze to ma vypovedni hodnotu o kvalite - kdyby vyhral valcik s basirem tak je klid, protoze by D_Movo ego bylo uspokojeni...

Oscar patri mezi nejprestiznejsi oceneni - myslim ze kazdemu (i nominovanemu) to udela radost - to ze te nekdo za tvou praci oceni je fajn

snazim se sledovat tyhle "zebricky" z nekolika duvodu 1) cloveku projde behem roku sitem par rybek - napriklad minuly rok jsem takto "prisel" o Tahle zeme neni pro stary - dostalo to tusim asi 4 Oscary - film jsem shledl s otevrenou pusou a knihu jsem prelouskal taky velmi rychle - o milionari z chatrce jsem se doslechl taky nedavno...at uz to jsou hudebni ci filmove ceny (Brit Awards, Grammy, Nme awards ci Oscar, festival v Cannes atd...) tak pro me maji hlavne tento vyznam 2) je zajimave, ze kdyz SOAD vyhrali napriklad nejakou cenu tusim na MTV, tak nikomu to "zaprodani se" nevadilo, protoze vyhral jejich favorit - kdyby nevyhrali tak se na ceny plive stejna spina, jako to dela D_M na Oscary 3) je fajn znat nazory jinych lidi, protoze kdyby si clovek mel vse hledat sam, tak by mu spousta veci unikla - proto pro me recenze a ceny maji smysl ac se casto jedna o subjektivni pohled


úte 24. úno 2009 23:58:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
o tom pochybuju, je dulezite ocenovat...

Aha, už asi chápu, jak jsi to myslel. Důležitý to je pro to, že se někdo např. dozví o pár filmech, který by mu unikly?

Já myslela, že to myslíš nějak jinak, jako že je to důležitý nějak významněji (asi to neni to správný slovo, ale nemůžu na jiný přijít, snad pochopíš, co chci říct). Jako třeba pro celej ten filmovej průmysl, pro film samotnej (s výjimkou toho, co jsem zmínila -- že to přisype prachy) a tak.


stř 25. úno 2009 0:06:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
rizek píše:
o tom pochybuju, je dulezite ocenovat...

Aha, už asi chápu, jak jsi to myslel. Důležitý to je pro to, že se někdo např. dozví o pár filmech, který by mu unikly?

Já myslela, že to myslíš nějak jinak, jako že je to důležitý nějak významněji (asi to neni to správný slovo, ale nemůžu na jiný přijít, snad pochopíš, co chci říct). Jako třeba pro celej ten filmovej průmysl, pro film samotnej (s výjimkou toho, co jsem zmínila -- že to přisype prachy) a tak.


vim co myslis...samozrejme je to odmena za praci tech lidi a casto take velmi zaslouzena..to ze se tim film "chlubi"? proc ne kdyz ziskal takove prestizni oceneni


stř 25. úno 2009 0:10:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Oscar 2009
No jo, tak obcas je to dobre, ale stejne jsem naprostou vetsinu mych nejoblibenejsich filmu/kapel objevil jinak, nez diky nejakemu oceneni. Vlastne si ted ani na nic nevpomenu :)


stř 25. úno 2009 0:10:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz