Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 14:38:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
 Digitální fotografie 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Digitální fotografie
to neni všechno jenom tvoje práce :D nebo jo :-?


pát 16. říj 2009 9:02:09
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Digitální fotografie
samozřejmě, že je :happy: copak sem nějak vykradač fotografií :haha: která se ti zdá tak "ne-jeremyho"? :mrgreen:


pát 16. říj 2009 9:09:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Digitální fotografie
no když se na ně dívám tak podruhý tak vlastně žádná, ale výborná je ta s tím faraonem to je něco :) no a potom ta Parfumeria hmmmm to je přesně moje oblíbené.... potom ta druhá to město ( typuju to na město) to působí velice zajímavě a chtěl sem se zeptat jak si fotil ten křížek?

jinak před tebou smekám Jeremájo :D


pát 16. říj 2009 9:59:42
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Digitální fotografie
:) s tim Tutanchamonem je to vlastně náhoda :) páč sem si ho chtěl prostě vyfotit a ty lidi jak v tom Louveru furt pendlujou, tak se hold mázli a bylo to :D je to krásnej symbol věčnosti umění :) Parfumeria je jasná :D taky mě to strašně zaujalo :) ...co se týče toho města rozmázlýho, tak to je zase hraní s délkou expozice... a je to když sme jeli dolů výtahem v jedné noze eiffelovy věže :mrgreen: A co se křížku týče, tak v Paříži jsou často místo hrobů ze starší doby postavený takový "minihrobky" a tahle měla prostě bílou omítku a nebyly tam dveře/mříž... a tak to vzniklo :) jediný jak sem ty fotky upravil, je, že sem je trošičku vycentroval... konkrétně ty křížky a tutanchamona... ale jen tak pár milimetrů na obrazovce... :)

díky za pochvalu :)


pát 16. říj 2009 11:10:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Digitální fotografie
Nejhezčí je ta poslední, ta je super. :) A Parfumeria a Tutanchamon jsou taky parádní.


pát 16. říj 2009 11:27:34
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Digitální fotografie
jů to je chvály :happy: A jak na vás působí třeba ta první? :) tu mám strašně rád :) je taková skromná...


pát 16. říj 2009 11:30:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Digitální fotografie
Jj Jeremy, je vidět, že fotit umíš. Pěkný sou všechny... Z těch prvních mě dostala ta trubka :D Z druhejch určitě Prafumerie, město a ta první a poslední.
Já holt fotim jako dokumentarista... Ne jako umělec... :D


pát 16. říj 2009 11:36:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Digitální fotografie
teda, je vidět, že všichni umíte pěkně hodnotit :happy: :mrgreen:
Joo trubka je masakr :D člověk by čekal, že když už, tak použijou něco nevýraznýho :D jo a nevim jestli sem to předtim zmiňoval... ta fotka s trubkou je focená v Glasgow na hřbitově :D

Mno já myslim, že každej fotí jak mu to vyhovuje :) ale moc nemusim takový ty fotky "tak sem si stoupni a já tě tady tak vyfotim, ať nám věřijou, že sme byli u té Eiffelovky" :D i když jo, jako památka je to pěkný :)

Já teda nevim do jaké míry je to umělecký ty moje fotky, ale při nejmenšim pseudoumělec sem určitě :lol:


pát 16. říj 2009 11:48:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Digitální fotografie
toš to je škoda, že ten Faraon je jenom náhoda, ale i tak se kurevsky povedla... no, ale to by mě zajímalo jak se pozná je-li fotka umění, nebo jenom prostě fotka


pát 16. říj 2009 11:54:29
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Digitální fotografie
hele, záleží jak to bereš, že je to jen náhoda :) nevznikaj nejlepší věci s pomocí náhody? *mrk* neni to taky jen náhoda, že sem si všimnul té fialové trubky? :) nebo že sem se rozhodl vyfotit tu otevřenou hrobku? že sem se otočil v Bratislavě na nějakym náměstí a uviděl ten polorozpadlej nápis PARFUMERIA? :) Věci prostě přichází ...a jsem si jistej, že tam kudy sem chodil je milion dalších stejně zajímavých věcí, kterých sem si nevšiml a jen tak kolem nich proplul... a že tam bylo milion zajímavých situací, který sem mohl vyfotit, ale neudělal sem to, protože sem třeba zrovna neměl připravenej foťák nebo sem prostě nad něčím přemýšlel, s někym mluvil, díval se na procházející pěknou holku... :) víš jak to myslim *mrk*

No a jinak v dnešní době, kdy může být umění opravdu cokoliv, je ta hranice kdoví kde :) prostě záleží jak ta fotka působí, jestli má nějaký proporce, díky kterým by se dala označit jako umění... pak třeba, když má člověk nějakou koncepci, myšlenku proč něco fotit... třeba když člověk fotí zajímavý části měst pro jejich tvar a linie (například nějaký schodiště a tak) nebo takový věci... to máš jak když si vezmeš noviny, vystřiháš si slova a pak je losuješ a skládáš z nich novej text... dadajistický pojetí náhody... je to umění? no je :)


pát 16. říj 2009 12:04:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz