Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 15:55:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další
 Homosexualita 

Vadí vám homosexualita?
ano, všetkých buzerantov bych vyhubil 0%  0%  [ 0 ]
vadia mi, takým ľuďom sa vyhýbam 16%  16%  [ 5 ]
nevadia mi, snažím sa ich tolerovať 35%  35%  [ 11 ]
vôbec nie, veď sú to ľudia ako ostatní 48%  48%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 31

 Homosexualita 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Homosexualita
No myslim si, ze je to lepsi, nez kdyby ty decka byly cely zivot v decaku... No a jaky by to melo vliv? Jelikoz by nikdy nezazily, jake je to mit tatku a mamku, tak by jim nepripadlo divne, ze by mely dva tatky nebo dve mamky. Otazka je, jak by se staveli k tomu, kdyby se jim posmivaly decka ve skolce/skole... Ale celkove by to asi prispelo k vetsi toleranci homosexuality, si myslim...


čtv 04. čer 2009 15:36:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Homosexualita
Jj k tý toleranci by to mohlo přispět. Když doma uviděj dva líbající se gaye tak s tim nebudou mít problém jako já :D Ale aby z nich pak nakonec nebyli bisexuálové? Nepříde jim na tom nic špatnýho a nechutnýho tak proč to nezkusit...
Druhá věc je vliv pro výchovu. Myslim si, že když v rodině chybí ženskej vzor, dítě je víc zmužnělý ať už je to holka nebo kluk. A obráceně když chybí otec, tak je dítě přecitlivělý...

Gaytesty: Černocha sem viděl, prsty mám různě dlouhý... :D


čtv 04. čer 2009 15:41:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Homosexualita
No, díky za pokus o vysvětlení, chlapci :)

Chlapa si při prvním pohledu nemůže všimnout skoro nikdo, já ho zaregistrovala až po přečtení toho nápisu :D

Brontosaurus píše:
Jj k tý toleranci by to mohlo přispět. Když doma uviděj dva líbající se gaye tak s tim nebudou mít problém jako já :D Ale aby z nich pak nakonec nebyli bisexuálové? Nepříde jim na tom nic špatnýho a nechutnýho tak proč to nezkusit...

No ale ono na tom přece nic špatnýho a nechutnýho neni :)
Jinak to s tou bisexualitou mi moc reálný nepřijde -- jako že by se z někoho v důsledku toho, že má 2 matky nebo 2 otce, stal bisexuál. Chci říct, že tě přece nezačnou přitahovat i kluci jen proto, že to "vidíš doma".


čtv 04. čer 2009 16:00:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Homosexualita
No ja jak jsem tak sjizdel, tak jsem prvni videl cernocha a az potom zenske :-D Prsty mam na leve ruce jinak dlouhe, na prave stejne :-D


čtv 04. čer 2009 16:13:38
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Homosexualita
linda píše:
No, díky za pokus o vysvětlení, chlapci :)

Chlapa si při prvním pohledu nemůže všimnout skoro nikdo, já ho zaregistrovala až po přečtení toho nápisu :D

Brontosaurus píše:
Jj k tý toleranci by to mohlo přispět. Když doma uviděj dva líbající se gaye tak s tim nebudou mít problém jako já :D Ale aby z nich pak nakonec nebyli bisexuálové? Nepříde jim na tom nic špatnýho a nechutnýho tak proč to nezkusit...

No ale ono na tom přece nic špatnýho a nechutnýho neni :)
Jinak to s tou bisexualitou mi moc reálný nepřijde -- jako že by se z někoho v důsledku toho, že má 2 matky nebo 2 otce, stal bisexuál. Chci říct, že tě přece nezačnou přitahovat i kluci jen proto, že to "vidíš doma".


no ale práve tým, že to uvidí doma mu na tom nepríde nič divné a vyskúša to... viem čo tým chcem D_M povedať, podľa mňa by to to dieťa mohlo nejak ovplyvniť

max: mám pre tebá zlú správu ... :lol:


čtv 04. čer 2009 16:16:41
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Homosexualita
... ty testy nefunguji :lol: :happy:


čtv 04. čer 2009 16:19:06
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Homosexualita
souhlasim tak nejak s D_M :-D...koukat jak si to rozdavaj dve lesbicky s umelym penisem mi nevadi :-D :-D :-D
ale bez nej to je lepsi, ale gayove....pokud mi ho nebude nekdo rvat do zadku tak mi nevadej :-D..ale koukat se na to nemusim..jednou na u obeda vypravel muj homosexualni spoluzak, jak mel skvelej viken, zajezdil si na konicku a skoro nemohl dalsi den chodit..no nevim, ja tohle poslouchat nemusim :-D..ale pravda ze kdyz mi porad cpe jinej spoluzak jak tu svoji porad "objizdi" tak mi to taky nebavi poslouchat :D ...no a kdzy mi kamarad vypravi o tom, jak to dela jeho pejsek tak to je celkem fajn to mam rad :D :D :D


čtv 04. čer 2009 16:19:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Homosexualita
Bych řek, že tu o tom můžem jen spekulovat z našich pohledů (o tý adopci). Nějakej objektivní názor by měl bejt spíš od odborníků - zajímalo by mě co oni na to řikaj a jak to odůvodňujou...

Řizku a jak tobě vlastně vyšly testy? :D


čtv 04. čer 2009 16:21:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Homosexualita
MaxFriik píše:
No myslim si, ze je to lepsi, nez kdyby ty decka byly cely zivot v decaku... No a jaky by to melo vliv? Jelikoz by nikdy nezazily, jake je to mit tatku a mamku, tak by jim nepripadlo divne, ze by mely dva tatky nebo dve mamky. Otazka je, jak by se staveli k tomu, kdyby se jim posmivaly decka ve skolce/skole... Ale celkove by to asi prispelo k vetsi toleranci homosexuality, si myslim...

nesouhlas, dite potrebuje otce a matku - jineho pohlavi, potrebuje jak muzsky tak zensky vzor a ne dva cicmajici se chlapi...nevic to ze by ho vychovavaly dve zensky by taky mohlo mit vliv na jeho budouci sexualitu, brali jsme to v psychologii - on potrebuje vedet, ze nekdo v rodine ma to co ma on :-D


čtv 04. čer 2009 16:22:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Homosexualita
Brontosaurus píše:
Bych řek, že tu o tom můžem jen spekulovat z našich pohledů (o tý adopci). Nějakej objektivní názor by měl bejt spíš od odborníků - zajímalo by mě co oni na to řikaj a jak to odůvodňujou...

Řizku a jak tobě vlastně vyšly testy? :D

jsem macho man a prvni me zaujala kridylka :-D


čtv 04. čer 2009 16:24:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz