Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 15:41:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Další
 MS v ledním hokeji 2011 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
666: Já to nemyslela nějak špatně, jenom prostě říkám, jak to vidim já :D A fakt jsem si myslela, že si na ty výsledky už nikdo nevzpomene. Kdyby se mě někdo zeptal, kdo vyhrál to loňský MS v hokeji, musela bych googlit :D
Ale uznávám, že jsem sportovní ignorant a že tyhle všechny přenosy považuju za nutný zlo, který je třeba jednou za rok přetrpět :D Jenom doufám, že můj budoucí manžel to nebude takhle prožívat a že mu stačí, když si výsledek přečte někde na netu... :D Ale to už mám asi až moc vysoký nároky, co? :D

666: no jo, tak každej tu hrdost asi pociťuje u jinejch příležitostí. Mě třeba těší, když si vzpomenu na to, že třeba Japonci maj v oblibě některý český klasiky, jako Smetanu a podobně.
Na druhou stranu mě iritujou lidi, co tvrdí, že jejich fandění je projevem vlastenectví, ale kdyby přišlo na to, aby řekli třeba i jenom něco stručnýho z bohatý český historie, tak z nich nevypadne skoro nic. A to nemyslim na někoho z vás, s tim jsem se jenom častokrát setkala. Nemají častokrát ani ponětí o těch, na který bychom měli být opravdu hrdí, jako třeba Jan Hus, Komenský a další. Jiráska by do ruky nevzali, ale maj plnou hubu keců o tom, jak je jejich fandění nějakýmu týmu projevem vlastenectví :D Podobný typy lidí určitě znáte, nemusim to asi víc rozebírat... No, jsem OT, ale musela jsem si postěžovat! :D


pon 02. kvě 2011 22:45:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Tyhle lidi zas třeba nezajímaj takovýhle věci, Smetana a tak. Jasný měl by o nich vědět každej Čech, ale prostě sem rád že tyhle lidi sou hrdí na vlast aspoň při sportu. Pokud je to hrdost a vlastnenectví upřímný.

Ty furt s tím manželem , ale kde nic tu nic :D :). Myslím že máš toho svýho prince až Moc namalovanýho :)

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


pon 02. kvě 2011 22:52:10
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Jako nevím, mě by ani tak nesralo to, že neví moc o historii, ale spíš to, když na stadiónu řvou jako pominutí Češi! Češi!, pak dojdou dom, otevřou noviny a jenom nadávají, jaké jsou tady lidi kurvy a jak to tady stojí za hovno...


pon 02. kvě 2011 22:54:55
Profil
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Nojo ale když to tady fakt stojí za hovno....

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


pon 02. kvě 2011 22:55:59
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
B3RAN píše:
Maxipes Fík píše:
Beran: V programu DSSS mimo jiné stojí: Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa.


A když nefandim čeku v hokeji tak to porušuji?

Když fandíš někomu jinýmu, tak podle mě porušuješ...

Linda: Si myslim, že spoustu dnešních chlapů sport tolik nezajímá, tak můžeš být v klidu... :-) Já třeba krom toho hokeje a Olympiád nic jinýho nesleduju... :-D A projev vlastenectví to je, s tim se smiř... :-D Hlásíš se tak ke svýmu státu, podporuješ ho, aby to natřel jiným... :-D Když to vemu z nejvyšší úrovně, pořád je podle mě lepší neznat a fandit, než znát a být lhostejen... :-)

Jo a s Maxem souhlas...
Ale zas tak moc bych to neřešil, dyť jde jen o sport... :-D


pon 02. kvě 2011 22:56:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
Jako nevím, mě by ani tak nesralo to, že neví moc o historii, ale spíš to, když na stadiónu řvou jako pominutí Češi! Češi!, pak dojdou dom, otevřou noviny a jenom nadávají, jaké jsou tady lidi kurvy a jak to tady stojí za hovno...


Jenže s tím nic neuděláš :( Mě to vadí taky ale ....

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 22:57:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
666: Zeptal bych se tě, co ti tady chybí, že tě to tu tak sere, ale byl by to off-topic a je to stejně jedno. :)


pon 02. kvě 2011 22:58:45
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
666: Zeptal bych se tě, co ti tady chybí, že tě to tu tak sere, ale byl by to off-topic a je to stejně jedno. :)

Mě tady prostě vadí chování ženských.
Příjdu k ní, usměju se, řeknu: Sex, slečno?
A vona mě pošle do háje.
Tak kde to jsme??

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 02. kvě 2011 23:00:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
666: Zeptal bych se tě, co ti tady chybí, že tě to tu tak sere, ale byl by to off-topic a je to stejně jedno. :)

Jen se nestyďte, kdy už sme to tu tak rozjeli... :-D
Korupce a nešetrný hospodaření... Jinak celkem normál... :-)

Hawkey: Lidi sou tu jak z minulýho století, že... :-D


pon 02. kvě 2011 23:01:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
No jo, ale taky když se prohlašuju za vlastence, tak bych snad měla znát víc než dobře historii a kulturu vlastního národa, ne? Vždyť tohle jsou ty nejdůležitější věci, který celej ten národ formujou a dělaj z něho to, čím je...

Víte, co mi vadí nejvíc? Ti radiči :D Když občas vidim kus nějakýho sportu v televizi, tak se snad vždycky najde někdo, kdo jim začne radit, co by měli dělat, případně co měli udělat. Nebo jim nadávaj, když něco zkazej. Jestli jde něco naprosto mimo moje chápání, je to právě tohle :D Nejvtipnější je, když radí někdo, kdo se tomu sám aktivně nevěnuje a "sportuje" jenom doma na gauči :D

ad manžel: Ale nemám, jenom zatim pořád nějak nehledám, ještě je čas, jsem mladá... :D


D_M: tak asi záleží na úhlu pohledu... pro mě to totiž není "neznat a fandit" vs. "znát a být lhostejen", ale "být lhostejen (k odkazu národa) a fandit" vs. "nebýt lhostejen a nefandit" :D
Ale dobře... uznávám, že to může bejt jistej projev vlastenectví.. ale v mých očích tak trochu "nižší kategorie".
A jestli to spoustu dnešních chlapů nezajímá, tak je to jedině dobře :D Snad budu mít štěstí a na nějakýho takovýho, kterej to moc neprožívá, narazim taky :D


pon 02. kvě 2011 23:02:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz