Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 13:51:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další
 Happy Tree Friends 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
Kdybys byla inteligentně rozmýšlející tvor, tak maso jíš. Hahaha, pwned! :-D Né, dělám si srandu. ;)


pát 29. led 2010 16:35:54
Profil
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
:mrgreen: :haha: :mrgreen:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pát 29. led 2010 16:37:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 2:21:44
Příspěvky: 1041
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
Ho*no :D

_________________
    kečup.


pát 29. led 2010 17:08:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
linduš: kdo to řekl, že lidi musí ničit a milovat? Descartes? :| já tě chápu jak to myslíš, já neobhajuju to, co lidi dělaj sami sobě a ostatnim druhům... jenom říkám, že to je všechno evoluce... buď se takhle jednou zabijeme, nebo dojdeme do stádia ještě vyšší inteligence, kde budeme prostě všichni žít v harmonii a budeme prostupovat všemi prostory jen silou myšlenek... kdoví :)

suši: víš jak debilně by sme ted vypadali, kdyby si pračlověk neřekl, že má chuť na tam toho pobíhajícího kance? :) pravděpodobně bysme měli hubu plnou stoliček, čtyři žaludky, který by nám dycky vyvrátili ty byliny do huby aby se to dalo strávit, rozhodně by sme neměli tak vyvinutý ruce a prsty jak máme... přece jen, na co by nám to bylo, když bysme nepoužívali nástoje na lov... a vůbec všechno... dyť to bysme byli strašní hybridi :) i když, být takoví, tak nám to příjde normální a divili bysme se jak bysme vypadali kdyby sme maso jedli... ale prostě chápeš...? :)


Naposledy upravil Jeremy dne sob 30. led 2010 2:30:22, celkově upraveno 1



pát 29. led 2010 21:09:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
V tomhle jsem s Jeremym za jedno, mluví moc rozumně kluk :) Hlavně ta kombinace hipíka se skeptikem je dobrá :haha:

A boha jeho, nesnáším vegetariánství z důvodu 'chudáci zvířátka', když přeženu svůj názor trochu do extrému: pro mě za mě polejt jich půlku benzínem a zaživa upálit ;) Ale jíst je je podle mě o dost smysluplnější...

Obrázek

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 29. led 2010 22:02:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
Jeremy: lidé vyvíjeli nástroje i za jiným účelem než lov. Ale ikdyby ne, tak tehdejší lidé prostě jednali v souladu s přírodou -- chtěli přežít, proto zabíjeli.
4 žaludky bychom asi neměli, to mají jen někteří býložravci -- mají to proto, aby se rychle napásli a mohli v klidu a bezpečí trávit (jestli se nepletu), to by náš případ nebyl.
Ale jako chápu tě, rozhodně náš vývoj určil to, jací jsme (a nejen vzhledově).

Slashere, ten obrázek je příšernej, asi nejhorší, co jsi sem zatim dal. Ale tak proč zavírat oči předtím, jak se lidé chovají, no. Jenom doufám, že to byla opravdu nadsázka, jinak bych se musela zeptat, jak by se tobě líbilo, kdyby tě někdo polil benzínem a zaživa upálil...
Ale už jsem asi podrážděná (ne kvůli vám :D), tak jestli jsem protivná, tak si to tak neberte :D


pát 29. led 2010 22:48:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
nadsázka :) jen mi prosimvás netvrďte že člověk nepotřebuje jíst maso a podobně... :-!

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pát 29. led 2010 23:16:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
Znám lidi, co ho nejedí už roky a hodlají v tom pokračovat.
Já sama maso moc nemusim, obvykle mi nechutná, dám si spíš výjimečně a jenom kousíček (když mám zrovna chuť a je to doma :D). Ale vzhledem k tomu, jak se mi hnusí sahat na syrové maso (fuj, jenom na to pomyslim a je mi z toho zle), tak je víc než pravděpodobné, že až se jednou odstěhuji od rodičů a budu si vařit sama, budu asi vegetarián :D Možná v rukavicích... ale asi ani to ne, ono to maso i smrdí a kolikrát musim z kuchyně pryč, když tam s tim máma operuje :D


pát 29. led 2010 23:39:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
omg lindo :D ty bys nebyla opravdová kámoška :D... to je když by za tebou někdo došel, že zabil člověka... tak bys mu neřekla "tak kde ho zakopem?" :D

mě teda syrový maso nevadí :) je to přirozený... s těma žaludkama je to myslim tak, že ta tráva de do jednoho, pak se to vrátí do držky, tam to znova přežvýkne a pak to jde do těch dalších :) a králící třeba jí svoje vlastní bobky a až ty co vykaděj pak sou "opravdový" bobky :D

no jasný, ale ten lov byl hlavní a důležitý impulz... a nemuseli začat lovit... mohli furt jest kořínky... ale ještě že to neudělali! :D


sob 30. led 2010 2:37:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Happy Tree Friends
luxusní diskuzi jste tady stvořili, neodpustím si přidat svůj názor ;)

MaxFriik píše:
:up:

Prostě jde o o to, že až se příroda rozhodne, že ji prostě fakt sereme a všechno to tady nějakým způsobem půjde do hajzlu, tak se vlastně vůbec nic neděje. Něco dalšího začne nanovo, otázka je, jestli to bude lepší, nebo horší než člověk. Každopádně v rámci celého vesmíru bude tady ten zánik jen takové neslyšné, nesmradlavé uprdnutí. :)


Zní to trochu jako "Gaia vrací úder" ... člověk, jako takový má hodně vysokou naději na to, že se tu bude vyskytovat ještě minimálně několik desítek tisíc let. To asi spíš zhroucení naší civilizace v důsledku nedostatku zdrojů... V historii lidského druhu na naší planetě už skončila celá řada civilizací, ale tohle bude asi velká věc, už z důvodu naší relativně vysoké technologické vyspělosti a s ní související globalizaci. A opravdu asi nepůjde o něco náhlého... bude to takový pomalý, ale nezastavitelný ústup ze slávy a postupné nahrazení nějakou "vhodnější" civilizací. Já osobně mám fakt hodně důvodů k tomu si myslet, že už to začíná nebo v krátké době začne...


A jinak zcela a bezvýhrad souhlasím s Lindou... Ale maso jím... prostě já ten steak za kus urvaný z z toho dobytku nepovažuji, je to prostě kus masa a tím to pro mě končí. Kdybych viděl na vlastní oči celý ten proces od krávy až po kus flákoty na mém talíři, možná bych se vegetariánem stal a možná ne. Pro ta zvířátka je nakonec jedno jestli je uloví medvěd nebo člověk. Jiná věc je dopad našeho lovu na populace a ono bezdůvodné zabíjení, to pak není co řešit. :)

Jeremy píše:
no jasný, ale ten lov byl hlavní a důležitý impulz... a nemuseli začat lovit... mohli furt jest kořínky... ale ještě že to neudělali! :D

Asi by nebylo dost času moc vymýšlet, když by člověk furt jen někde dřepěl a vyhrabával kořínky. Dokážeš si představit kolik by tak člověk musel za den sežrat kořínků, aby byl zdravý a silný?


sob 30. led 2010 2:57:44
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz