Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 11:55:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další
 MS v ledním hokeji 2011 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
No ne, mě jen zajímalo, co jsi myslel tím, že si je nehlídali a nepoučili se, jako kdy tady k těmto věcem došlo. Což bys teda měl vědět, když ti to tak vadí... :)


úte 03. kvě 2011 0:13:36
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Jedna poznámka, než půjdu spát: že jsi neodpověděl na tohle, si vykladám tak, že bys nedokázal ani jedno, ani druhý. Vykládám si to správně? Jestli jo, tak by sis měl místo fandění Rusku jít raději opakovat nejzákladnější věci z historie a kultury našeho národa, jinak to působí dojmem, že je ti to "národní bohatství", které je "odkazem našich předků", poněkud u prdele :) Což by bylo za jiných okolností i úsměvné a přešla bych to, ale pokud jde o dospělýho člověka (a hlavně člena DSSS... to hlavně), tak mi to připadá spíše k pláči.
Jestli si to vykládám špatně, a historii a kulturu českého národa znáš víc než dobře, tak si nic opakovat nemusíš a můžeš jít fandit těm Rusům, či komu :D

No, jdu spát, dobrou noc ;)


úte 03. kvě 2011 0:18:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
No ne, mě jen zajímalo, co jsi myslel tím, že si je nehlídali a nepoučili se, jako kdy tady k těmto věcem došlo. Což bys teda měl vědět, když ti to tak vadí... :)


A ne? Nebo to tak možná vidím jen. Ví se, že třeba ovečkin je dobrej, malkin a oni si je neuhlídají. Příde mi to jako kdyby se o ně vůbec nezajímali. Nesnažili se je bránit

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:19:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Já už nemám sil... :-D


úte 03. kvě 2011 0:23:20
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
linda píše:
D_M: tak jestli je to postavený "neznalý historie a fandí ČR" a "neznalý historie a fandí Etiopii", tak potom máš určitě pravdu, to první je vlastenečtější (fuj, to je slovo :D).

B3RANe, nedá mi to: píšeš, že seš hrdej na kulturu. Dokázal bys mi z fleku například vyjmenovat aspoň 5 významných obrozeneckých autorů? Vyjmenovat jejich nejznámnější díla a stručně pohovořit o těch, která jsi četl?
Dokázal bys spatra minimálně půl hodiny hovořit kupříkladu na téma "Významné okamžiky českých dějin a jejich dopad na následný vývoj"?


Promiň ale já vždy přehlídnu, když to někdo píše takhle pro dva :D Autory? Ne! Pač nečtu a literatura mě nikdy nebrala. Je Státní hrad kulturou? Národní divadlo? Karlův most? Myslím, že nemusím znát autory na to abych byl na něco hrdej

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:24:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
Já už nemám sil... :-D


To víš semnou si člověk užije :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:25:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
B3RAN píše:
Promiň ale já vždy přehlídnu, když to někdo píše takhle pro dva :D Autory? Ne! Pač nečtu a literatura mě nikdy nebrala. Je Státní hrad kulturou? Národní divadlo? Karlův most? Myslím, že nemusím znát autory na to abych byl na něco hrdej

Na tohle jsem včera neměla sílu odpovědět, musela jsem jít spát. A můžeš mi teda říct, na co jsi hrdej? Nechci, aby to znělo nějak útočně, jsem prostě zvědavá, na co je hrdej člen DSSS, kterýmu je krásná česká literatura ukradená. Neptám se tě jako mladýho muže, člena tohodle fóra, ptám se tě jako člena tý vaší partaje.
Zajímá mě podstata tý tvý hrdosti na něco, o čem nic nevíš (protože to vědět nechceš). A hlavně bych ráda věděla, proč se nepřekonáš a nezačneš o tý krásný odkazy našich předků zajímat. Neber to jako útok na svoji osobu, seš první člen tý vaší partaje, se kterým můžu diskutovat, tak toho využívám :D Znáš některý svoje spolustraníky? Jsou na tom se znalostí odkazu předků, který tak uctívají, stejně jako ty?

A protože jsme tady OT, odpověz mi, prosím, třeba tady: viewtopic.php?f=40&t=1449
Nebo klidně ve svý představovačce, to je jedno :)


úte 03. kvě 2011 10:31:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Odpověď máš zde: viewtopic.php?f=40&t=1449

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 11:48:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Hawkey píše:
Maxipes Fík píše:
666: Zeptal bych se tě, co ti tady chybí, že tě to tu tak sere, ale byl by to off-topic a je to stejně jedno. :)

Mě tady prostě vadí chování ženských.
Příjdu k ní, usměju se, řeknu: Sex, slečno?
A vona mě pošle do háje.
Tak kde to jsme??


Max: Politika naše. jinak asi nic :) ale i tohle je taková věc která ovlivňuje všechno.

Hawkey: Kurva a tohle je největší problém dnešního světa, s tím se musí něco udělat!

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


úte 03. kvě 2011 14:08:29
Profil ICQ
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. bře 2011 21:31:33
Příspěvky: 332
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
tohle je docela výživný vlákno koukám :D :hehe:


úte 03. kvě 2011 15:07:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz