Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 06. čer 2024 16:55:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další
 Oholit či neoholit? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
tak jo děcka, já se taky přidám na jednu stranu vah :D

D_Me, ty čuně! :lol: začni si to podpaží holit! :D
já teda zastřihuju fous a to pravidelně, když se mě zachce... a většinou si nechávám bradku, knír a lícní kosti... a taky kotlety... všecko zastřihnout tak na dva, tři milimetry a je klid a pěkně to přidává na věku :D jinak ramena chlupatý nemám a hruď už je tak trochu zarostlá, ale nehodlám s tím nic dělat i když polský holčiny tak nějak reagovali na mou tuniku/košli(?) s velkým výstříhem, ale spíš tak ze srandy... jinak podpaží si občas holim když naroste... zrovna se na to zejtra asi chystám... no a podobně intimní partie... prostě když se to oholí tak je to podle mě lepší... (nehledě na to, že když chlupy rostou tak při sexu docela pěkně partnerku dráždí - nemusí být pravidlo, prostě moje zkušenost :D ) takže jednou za čas :)... no a jinak oholit zadek sem se fakt nikdy nepokoušel a ani do toho nepudu, páč už předek je vo hubu a na ten si ještě aspon vidim :lol: mět nastavený tři zrcadla fakt nepotřebuju :D no a nohy to už vůbec ne :) a břicho taky ne :)

Linda nečíst:
mimochodem... na párty naší směny v jednom klubu sem tak vletěl na parket s lahváčem corony v ruce a došel ke mě těžce pařící vedoucí směny a začal mě rozepínat košilu :lol: tak nakonec mě ju sundal, sundal si triko, další polák sundal triko a tak sme tančili... takže holky v okolí asi viděli, že to podpaží fakt nemám oholený zrovna :D ale tak co už :D... no a pak přišla ochranka a museli sme se oblíct :haha:


pon 03. srp 2009 0:56:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 2:21:44
Příspěvky: 1041
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
Liter poeta píše:
ale ne ale nemuselo by se pěstovat tolik bavlny :D

lubo-86 píše:
žena mojich snov

Ja tu z vás chcípnu Obrázek

_________________
    kečup.


stř 06. led 2010 7:20:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
Já si teda holím podpaží a nohy, ruce dle mýho názoru nemám až tak chlupatý, abych je musela holit :D . Jinak tak bych to viděla i u ostatních ženských, pokud to teda nemaj schovaný pod oblečením, pak je to jedno. Ale to podpaží z hygienyckýho hlediska je stejně lepší. A pokud má někdo vyloženě plavý blonďaý chlupy, tak ty nohy by taky nebyly tak strašný neoholený. A intimní partie záleží asi i na partnerovi.
U chlapů je mi to celkem jedno, spíš teda v létě by si jen někteří mohli aspoň zastřihnout v podpaží, když je to málem půl metru dlouhý, tak to fakt není hezkej pohled :-! . Z chlupatýho hrudníku nejsem zrovna naměko, ale svýho chlapa bych asi nenutila, aby si ho oholil. Pokud si někdo holí i nohy, tak klidně, tohle je stejně to poslední, co mě na partnerovi zajímá :D

_________________
Obrázek


ned 20. úno 2011 21:10:03
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
Mně chlupatej hrudník nevadí, ale nemám ráda, když se někde poblíž mě pohybujou polonazí muži, ať už s holym nebo chlupatym hrudníkem :D
Vlastně vůbec nemám ráda, když se lidi moc odhalujou (pokud to neni nutný, jako třeba na koupališti).

A podle mě teda všechno záleží jenom na tom člověku, i intimní partie -- ani partner do toho nemá co mluvit.

Jediný, co se mi nelíbí fakt na nikoho, je ochlupení v podpaží.. nevim proč, to mi přijde prostě nechutný, ať je světlý nebo tmavý... když už ne holit, tak aspoň zastřihovat, nebo něco... Ale teda neznamená to, že bych do toho partnerovi kecala, nebo mu někdy řekla, ať se kouká oholit :D


ned 20. úno 2011 21:30:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
Náhodou když maj aspoň trošku vypracovaný svaly, tak se na to hezky kouká :D .
S tím podpažím souhlasím, ale u chlapů mi to teda nějak závratně nevadí, aspoň když je to trošku zastřihlý.
Jinak máš vlastně pravdu, všechno záleží na daným člověku, ale do určitý míry bych byla ochotná vyhovět partnerovi..no ikdyž jak teď nad tím přemýšlím, záleží co by po mě chtěl :lol:

_________________
Obrázek


ned 20. úno 2011 21:37:58
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
pouta latex a bičíky? :D


ned 20. úno 2011 21:39:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
Hned by to letělo z okna :D ..ty pouta možná ne :D :lol:

_________________
Obrázek


ned 20. úno 2011 21:44:03
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
:mrgreen: to sem chtěl slyšet, tak to má byt :happy: ]:->


ned 20. úno 2011 21:48:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
linda píše:
Mně chlupatej hrudník nevadí, ale nemám ráda, když se někde poblíž mě pohybujou polonazí muži...

Nechápu. :-? :D


No, tak já bych ženské oholila celé, chlapům bych nechala chlupaté nohy, podpaží a intimní partie pokud možno aspoň zastřihnout... Pak bych nechala ještě strniště. :)

Jo, a nesnesla bych teda chlapa s chlupatýma zádama nebo extrémně chlupatým hrudníkem.


ned 20. úno 2011 21:49:58
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oholit či neoholit?
ja lindu chápem :)
tiež nemusím celkovo moc odhalených ľudí v mojej blízkosti a hlavne nie v príliš tesnej blízskosti.. ako u priateľa mi to samozrejme nevadí ale nelibujem si v tom aby sa mi doma promenádoval nahý a ani to nerobí :D
na kúpaliskách sa tiež necítim najlepšie


ned 20. úno 2011 21:53:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz