Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 19:26:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
 Vánoce a PF 2010 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Vánoce a PF 2010
Tak jo prdi :) Ať máte bohatýho Ježíška, pohodový volno/prázdniny a všechno nej do novýho roku...

Koukám, že sem pořád docela chodíte, tak asi moc lidí na horách neni co? Dneškem to vypadá, že led na rybníce roztaje dřív než se na něm stihnu projet... Co už no... Tak ať je aspoň teplo, ať můžu vyrazit s detektorem, dokud je trochu času... :)

Dárky už máte určitě koupený? Já byl včera dokupovat poslední... Žádná sláva, nesnášim to... V Praze navíc dvojnásob tolik lidí, hrůza... Aspoň sme pak navštívili Národní muzeum... :) Letos vlastně ani netušim co dostanu, protože sem sice měl několik nápadů, ale musel bych si je vybrat a koupit sám, na což nebyl čas... Takže netušim čim mě Ježíšek překvapí... :D

Na Silvestra nějaký plány? Páni, čeká nás pěkně kulatej rok, tak doufám, že bude pohodovej. Mám rád sudý čísla :) Příde mi to jako nedavno, když sme ohňostrojem slavili milénium... v roce 2000... a pak zase v roce 2001... :D Loni sem to myslim takticky prospal, letos bych nejrači taky... :D


úte 22. pro 2009 23:03:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
jo jo tiež prajem krásne vianoce, pokojné sviatky a bujarého silvestra!

ja a zimné športy nikdy nešli dokopy a zrejme ani nepôjdu, preto asi tá averzia k zime
darčeky pre rodinu sme ako tak zohnali po celodennom behaní po Brne... není to žiadna sláva, väčšinou handry ale nimi nikdy človek nič nepokazí

na silvestra sa chystám ku kamarátke na dom s poriadnymi hovadami tak to bude asi kalba roka... ale nesmiem to moc prehnať, minulý silvester si príchod nového roka nepamätám, to sa už nesmie zopakovať! >:o
segra ide s chlapom inde, takže to bude druhý silvester čo budeme slaviť oddelene :(


stř 23. pro 2009 0:18:24
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
no taky přeju samozřejmě všem pohodový svátky, ať přiberete všichni aspoň pět kilo, vypadáte jak čerstvě propuštění z osvětimi :D no, ale hlavně přeju ať nikdo z vás nešáhne až do silvestra na nic do školy :lol: a samozřejmě, pokud si ještě musíte dárky přát a nekupujete si je sami, tak ať tam máte co si přejete *mrk* ...

na horách sem čoveče nebyl ani nepamatuju :) a to lyžuju docela rád :) já si zejtra z brna dovezu kompletní bicí a budu tady dělat našim aj sousedům pravý rock n rollový vánoce :mrgreen: tak mě držte palce ať mě nevyhoděj :D

Dárky budu kupovat taky zejtra :D sice většina bude pro mě, protože sem strašně sebestřednej a ostatnim nevim co koupit :D ale s těma frontama to asi taky nevyhraju v brněnské Olympii :)
taakže jak z toho vyplývá dostanu to co si koupim :D takže cd Keith Caputo - Died Laughing (PURE), Pearl Jam - Backspacer a Stravinskyho Svěcení jara :) dál ladičku na kytaru, nejspíš sluchátka nový... možná mobil s tarifem od T-Mobilu... možná novou planžetu a násadu na elektrickej holící strojek, páč je to šunt a nic to nevydrží... ani pád na zem ze dvou metrů :D ... no a taky si s bráchou koupíme switch ať tady můžeme o svátkách byt oba na netu... a možná pokud seženu levný, bych koupil nějaký plátna, barvy, štětce :) skusim malovat pořádně *mrk*

A na silvestra ještě nevím... asi pojedu tady kus do jedné vesnice na Myslivnu, kterou maj pronajatí spolužáci z gymplu s dalšíma kamošema, taková obvyklá sestava :) takže to je nejpravděpodobnější :) ale je to fakt... konec nejdivnější, nejrozplyzlejší a nejnecharakterističtěšjí dekády je skoro za náma :)

Katuš: tééda... bez sestřičky... no časy se mění, co už :) zase něco novýho


jéé to je dlouhej příspěvek, to bude mět slasher radost :D


stř 23. pro 2009 0:20:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
konec nejdivnější, nejrozplyzlejší a nejnecharakterističtěšjí dekády je skoro za náma

toto si ako myslel?


no jo, bude to divné, hold ale čo chcem keď si už chlapa našla... :D mi ju prebral >:o ;)


stř 23. pro 2009 0:25:15
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
no tohle desetiletí je charakteristický jenom tim, že není vůbec ničim charakteristický :D jako třeba hudebně... jo, metal se stal mnohem víc komereční, převládlo emo, gothic a tak... ale prostě je to uplně totálně neforemný a neuchopitelný... šedesátý léta hipíci, žejo... sendesátý to pokračovalo, osumdesátý disko, devadesátý grunge a třeba numetal... prostě všechno má něco svoje... krom tohodle :)

jojo zvyknete si ;)


stř 23. pro 2009 0:29:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 24. kvě 2009 19:26:17
Příspěvky: 894
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
tak taky přeju šťastný a veselý vánoce a novej rok a ať ho pořádně prokalíte, ikdyž teda já budu asi slavit jenom doma, ale co, chlebíčky 4ever :lol:

na hory se chystám v březnu jenom s rodičema a úplně s cizíma lidma, takže mě to moc netěší, ale tak na kopec se těším, teda doufám, že to ještě umím :D

dárky nakoupený, samí blbosti, ale doufám, že to aspoň potěší :D jinak na Vánoce taky vůbec nevím, co dostanu..chtěl jsem jenom jednu věc a tu doufám dostanu ale jinak vůbec nevím co dostanu (pokud teda něco dostanu :D )

no a na Silvestra jak jsem říkal budu pravděpodobně doma :D

_________________
http://www.last.fm/user/phoenixek


stř 23. pro 2009 11:03:48
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Pěkné vánoční svátky a šťastný/pohodový/zaláskovaný/kdovíjakýještě nový rok přeje i strýček Max. :)

Dárky mám, rodičům jsme s bráchou koupili předplatné do divadla a knížky, s bráchou jsme si navzájem nadělili knížky (dostanu asi Zajdu od Nicka Cavea a Dítě boží od McCarthyho), jinak nevím co dostanu, páč jsem si jako každý rok nic nepřál. :)

A na Silvestra budu v Brně, ožerem se na bytě a pak půjdem dělat bordel do města. :)


stř 23. pro 2009 13:01:58
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
No, kolegové a kolegyně SOAD.. Já letím nakupovat, nemám ani dárek :)

Takže taky pěkný a bohatý Vánoce s kýmkoli je budete trávit rádi.. a do roku 2010 hodně štěstí, chlastu a nových návětšvníků fóra :)

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 23. pro 2009 13:07:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Vážení kolegové soadologové,

všem Vám přeji krásné Vánoce, šťastný nový rok korunovaný návratem SOAD, hodně lásky, hodně cigaret za co nejnižší cenu... a hodně zdraví, samozřejmě.
A chtěl bych se tu s Vámi při této příležitosti rozloučit, protože jsem se rozhodl, že je na čase odsud odejít.
Jsem totiž unavenej, takže si jdu lehnout. Ukážu se tu zase večer.
Takže zatím zdarec.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


stř 23. pro 2009 14:00:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Jak provokuje
Hawkey píše:
hodně cigaret za co nejnižší cenu...

a napíná
Hawkey píše:
je na čase odsud odejít

prevít... :haha:


stř 23. pro 2009 17:10:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz