Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 1:13:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Vánoce a PF 2010 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Je to sice jen k tomu, abysme vyměnili kalendáře na stěně, ale přece jen už to mezi lidma má jistou tradici a symboliku.. tak všem slavícím i neslavícím přeju krásnej novej rok.. :) A ať už se vám ta devítka líbila nebo ne, ať se vám s desítkou daří ještě líp ! :)

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


pát 01. led 2010 2:56:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
It would be awesome, if we could dance-a... it would be awesome, yeah, let's take the chance-a! :haha: :haha: :haha: :headbang: :rock: :headbang: :rock: :headbang:


pát 01. led 2010 4:30:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
2009 ať už jde do hajzlu, vůbec se mi ten rok nelíbil, 2010 snad bude lepší... Ohňostroje jsou pičoviny a jsem mistr v dělání chlebíčků... :-D A ještě mám jednu zajíavou zkušenost, kterou vám sdělím v tématu Hulení (či jak se to jmenuje).


pát 01. led 2010 4:34:08
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Vůbec to téma s hulením nemůžu najít, jak jsem ožralý, tak to napíšu sem.
Prosto prostě, včera (tím myslím 30.12.) jsme s kámošema po Avatarovi zevlili v Brně, neměli jsme nic lepšího na práci, než se zhulit. Tak jsme hulili, pohoda, nejdřív ze skla, pak kámoš vytáhl čerstvě koupené bongo a dali jsme ještě trošku. Pohoda, všechno, ale naprosto zničehonic jsem slyšel, jak mi kurevsky tluče srdce, skoro jako kdybych měl srdce v uchu, řekl bych tak 4-5 úderů za vteřinu, v tom se mi naprosto "zatmělo" před očima (ve skutečnosti se mi před očima udělalo bílo) a byl jsem prostě celý slabý, ale hned jsem se vzpamatoval a zbrchal, jinak bych sebou asi lištil o zem. Řekl bych, že to byl asi nejděsivější zážitek v mém životě.... Mno a pak jsem to ještě nějakou dobu rozdýchával a od té doby mě docela pobolívá v oblasti srdce.
Každopádně jsem to dneska prubnul, jak to teda je a zahulil si zase, do toho se solidně ožral a mimo to, že mě v průběhu večera docela nepříjemně začalo bodat tam v těch místech, kde se ta svině myokardická skrývá, tak to bylo v pohodě.
Tak teď nevím, jak a co. Nejspíš bude nejlepší zajít na vyšetření srdce, páč jsem četl, že je to docela užitečná věc, a navíc s ním mám docela potíže - vesměs pořád vyšší tlak a tep než by bylo zdrávo. Pak uvidíme, co se z toho vyvrbí. :)
Takže tak já to mám na nový rok, jenom teď tak docela nevím, jak to doma přednést rodičům, jakože jsem hulil a začlo mě bolet srdce, nebo jak to jako formulovat. :) Možná ještě počkám a uvidím, jestli se to neuklidní. Kdybych umřel nějak dřív, tak jak už jsem tady kdysi hlásil, ani by mi to vůbec nevadilo... :)


pát 01. led 2010 4:50:18
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
ty jo maxíku opatrně...rači běž na nějaký to vyšetření ...šak rodičům nemusíš říkat, že si hulil prostě řekni, že to to srdce udělalo samo od sebe :)
jinak já teda měl velice zajímavé zážitky na silvestra, ale to nebudu mc rozebírat ...jinak to bylo strašně fajn...jeden z nejlepších silvestrů
a samo že vám přeju šťastný nový rok :)


pát 01. led 2010 9:33:37
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Jo Maxi, už to nehul... :) Rodičům v krajnim případě ani snad nic řikat nemusíš. Seš dospělej, zajít tam můžeš sám... Doktorovi řekni to co si řek nám... On ti řekne to co sem ti řekl já... :D No ale aspoň budeš vědět na čem si... Třeba ti dá prášky na tlak nebo tak něco...

Jinak rok 2010... To je dobrý číslo ne? Kulatý, dobře se pamatuje... Takže podle Cimrmana bychom měli právě letos dělat ty nejzásadnější věci, který vejdou do dějin... No aby se dobře pamatovaly... :) Takže pokud možno, právě letos provádějte atentáty, teroristický útoky, revoluce a podobně. Ať už celospolečenský nebo osobní... :D


pát 01. led 2010 10:56:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
hej u mě včera při popíjení nastal ten nechutnej stav, co sem měl z toho hulení dvakrát... fakt divný... prostě z chlastu... naštěstí sem ho během půl minuty přemohl a byl sem zase v pohodě, každopádně na hovno...

no a jak říká liter maxi, nemusíš říkat, žes hulil :)


pát 01. led 2010 13:52:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
Maxi, mají pravdu, ti kluci ušatí :D
Normálně skoč k doktorovi, rodičům nic neříkej a hotovo. Absolvuješ vyšetření a budeš vědět, na čem jsi. A do tý doby nehul. Nebo mě nasereš. :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pát 01. led 2010 14:02:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
ba, nehul... skus kokain, ten ti pěkně rozpumpuje a protáhne srdíčko :lol:


pát 01. led 2010 16:01:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2010
No tak už teď je jisté, že rok 2010 bude mnohem zkurvenější než zkurvený rok 2009, dneska mi umřel děda...


pát 01. led 2010 20:33:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 116 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz