Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 11:51:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Slivovica 

Jaká je slivovica?
Jednoduše úžasná 10%  10%  [ 2 ]
Nejskvělejší na celém světě 5%  5%  [ 1 ]
Uplně nejnejskvělejšovatějšinkatější ve vesmíru 14%  14%  [ 3 ]
Dobrá na pleť 0%  0%  [ 0 ]
Dobrá, když máš srdce zjihlé 24%  24%  [ 5 ]
Dobrá enom tak po ránu 14%  14%  [ 3 ]
Delikatesní 33%  33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

 Slivovica 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Slivovica
Optáš se ho proto, že má narozeniny? :D

Já ani nevim, jestli nějakou krizi měli :D Mámě bylo padesát letos, takže se možná ještě něco projeví, otec má (v mých očích) krizi pořád... ale asi jinou, než máš na mysli ty :D

No právě -- já si taky říkala, že se s tim asi nic moc jinýho dělat nedá... Ale tohle by mě asi nepotkalo, já bych měla tak maximálně dva stromy :D
Tohle je podle mě je velká výhoda bydlení mimo město, člověk si může spoustu věcí sám vypěstovat... Ale stejně si nedokážu představit, že bych bydlela někde jinde než ve městě... A mít chatu a tam něco pěstovat je blbý, pořád se tam musí jezdit, i když se člověku nechce, zabere to moře času...

A ještě k tomu množství ovoce: zase jsme došli ke známé skutečnosti: dáma má vždycky pravdu :D


ned 24. črc 2011 1:28:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Slivovica
Jeremy: Tož jistěže mám pravdu. :) I u pálení jsem bývala každý rok, taťka by bez slivovice nedal ani ránu. :D


ned 24. črc 2011 1:34:31
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Slivovica
od určité chvíle si nemyslím, že dáma má vždycky pravdu :D nicméně Barča hodl má :) no a stromy zase nezaberou tolik času... když se s nima nechceš zbytečně crcat, tak prostě jednou postříkáš na jaře a pak na podzim sklidíš :D

Ano, optám se taty, protože má narozeniny a určitě bude doma a ne v hospodě nebo na fotbale :lol:


ned 24. črc 2011 8:50:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Slivovica
Vzdává ti hold, Barčo. :-D A má Barča pravdu, je to tak kolem těch 13 kg na litr. :)


ned 24. črc 2011 11:36:54
Profil
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Slivovica
Jaj, super. :D


ned 24. črc 2011 11:43:15
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Slivovica
Jeremy: časově náročný je ustavičně dojíždět na tu chatu, když to všechno potřebuje zalejt, vyplejt a podobně...
Stromů bych měla málo spíš proto, abych pak nemusela řešit, jak naložit s úrodou :D

Dobře, "vždycky" je příliš silné tvrzení, najdou se i výjimky... takže "dáma má (skoro) vždycky pravdu" :D


ned 24. črc 2011 14:02:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Slivovica
když nechceš jezdit na chatu, tak si nepořizuj chatu :D když chceš chatu, ale nechceš tam dojíždět pravidelně, tak si kup automatický zavlažovací systém, nebo urostlýho zahradníka :D

stejně je to strašně "femino-centrický" prohlášení a já říkám ne! :D a vlastně vůbec nevím, kde se tohle tvrzení v tobě vzalo a potvrdilo zkušenostma :D


ned 24. črc 2011 14:06:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: Slivovica
Meruňek je letos strašně moc, 50litrovej sud už jich máme plnej a na stromech furt ještě sou :) Jako letos to bude s Onanovicou dobrý no!! :D což je výborný :D

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


ned 24. črc 2011 14:17:18
Profil ICQ
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Slivovica
666 píše:
Meruňek je letos strašně moc, 50litrovej sud už jich máme plnej a na stromech furt ještě sou :) Jako letos to bude s Onanovicou dobrý no!! :D což je výborný :D

:crazy:
:dance:
:dancing:
:crazy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 24. črc 2011 16:19:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Slivovica
Jeremy Bc. píše:
když nechceš jezdit na chatu, tak si nepořizuj chatu :D když chceš chatu, ale nechceš tam dojíždět pravidelně, tak si kup automatický zavlažovací systém, nebo urostlýho zahradníka :D

Tohle dilema budu stejně řešit až tehdy, kdy budu na chatu mít... :D
Jeremy Bc. píše:
stejně je to strašně "femino-centrický" prohlášení a já říkám ne! :D a vlastně vůbec nevím, kde se tohle tvrzení v tobě vzalo a potvrdilo zkušenostma :D

Tohle tvrzení jsem si odnesla ze základní školy, kdy nás o něm poučila naše třídní učitelka :D Dva spolužáci (Lucie a Jan... zvláštní, pamatuju si jejich jména, ač jsem oba viděla naposled před asi 15 lety :D) se o něčem dohadovali, a tak se jich naše přísná paní učitelka zeptala, co to tam dělají. A následně byla tomu chlapci uštědřena životní lekce (a vlastně všem ve třídě), že by si měl pamatovat, že dáma má vždycky pravdu :D


ned 24. črc 2011 21:18:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz