Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 23:56:20



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 100  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly III. 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
tak môžu byť aj také aj keď ich asi nebude veľa... ale túžba po kráse u žien je fakt že silná :lol:
ale je to len môj názor a nehádžem všetky do jedného vreca :)


pon 21. úno 2011 2:46:05
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já nevím no, já sem rád, že žiju ve světě kde to funguje normálně a kde chlapi i ženský maj stejnej zdravej náhled na sex... zas neznám moc těch, který splňují tvoje kritéria "normální ženy"... jedna teda asi Katuš, jedna Linda, pak asi ještě dvě holky, kde u jedné fakt nevím čím je to způsobený a u druhé je to způsobený tím, že je fakt divná a absolutně nedokáže přistoupit racionálně ke světu :)


pon 21. úno 2011 12:23:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
nikde som sa nezmienila že tak definujem "normálnu ženu"
ja zase nechápem prečo ti tak vadí, keď niekto vysloví tvrdenie, že sex ako zábavka nie je to najdôležitejšie na svete... sú takí ľudia a je ich dosť...

ja žijem vo svete, kde sú ľudia schopní sa navzájom podvádzať a nerobí im to problém, ale kde sú aj ľudia, pre ktorých je dôležitejší dobrý vzťah než samotný sex :)


pon 21. úno 2011 12:48:58
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
tak zmínilas, že pro hodně žen sex není až tak důležitý... možná to, co mě na tom štve nejvíc je ta absolutní neurčitost :lol: prostě co je to "hodně žen" je to deset? sto? milion? miliarda? ...já beru "hodně" jako velký procento, třeba 75% ... pro mě to, co je "normální" určuje "většinový procento lidí, který se shoduje na určité věci" -v dané oblasti/kultuře samozřejmě... a pak to "není až tak důležitý" pod tím si taky neumím vůbec nic představit... teďs napsala "že sex jako zábava a není to nejdůležitější věc na světě" jo, s tím souhlasím, ale tos předtím nenapsala :)

s tou tvou poslední formulací konečně můžu souhlasit... :)


pon 21. úno 2011 13:08:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
naozaj ti neviem povedať percento žien... to bych si musela vymýšľať... a tvrdím, že je to len môj názor... :)
pojmom "není až tak dôležitý" som v prípade tej správy myslela že nie je pre nich sex až tak dôležitý ako pekná postava
slovo sex ako zábavka som dopísala aby som to skonkretizovala, pretože sú ľudia, pre ktorých môže byť zmyslom života sex, teda skôr milovanie, ktoré berú ako niečo vzácne a jeho podstatným významom je počatie dieťaťa... ale to je zase o inom no :)

ja som len vyslovila názor na jednu z možností prečo ženy uprednostňujú peknú postavu pred sexom... aj keď ženy nedávajú na javo prílišnú chuť na sex, nemôžeš vyľúčiť, že sú aj také pre ktorých sex nie je na 1. mieste aje za vecami ako napríklad pekná postava, alebo spánok, či peniaze...


neviem ti povedať percetno takých žien, ale nemôžeš zase tvrdiť, že 100% žien má na 1. mieste sex, pretože na to pozeráš z chlapského pohľadu...

Jeremy toto sme rozoberalo x-krát, nikdy sa na tom nezhodneme tak sa s tým zmierme :D


pon 21. úno 2011 13:37:00
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
bylo to prostě strašně relativisticky napsaný, až mě to vytočilo :D však nikdo nevylučuje, že takový nejsou, to sem nikdy nenapsal, ani to s těma 100% žen, teď jak to máš pěkně zkonkretizovaný, tak sem s tím sdělením mnohem víc spokojenej :D já si stejně myslím, že se na tom shodneme, že je to jen nedokonalou komunikací z obou stran :D


pon 21. úno 2011 13:58:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
no jo som nemusela napísať že nie je dôležitý pre VEĽA žien, lebo neviem ten počet...
každopádne ten údaj "polovica" je dosť zarážajúci :)

komunikácia nekomunikácia aj tak ťa mám rada a seru na to :lol:


pon 21. úno 2011 14:02:23
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
já myslim, že to oba bereme stejně, jen máme k tomu jinej přístup... takže každej to vysvětlujem po svým a chápeme to co říkáme a to co říká ten druhej taky po svym, což znamená něco jinýho... no... nevim jak to jinak vysvětlit :D prostě tě mám taky rád :lol:


pon 21. úno 2011 14:38:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já si myslím, že jsme se nepochopili. Myslela jsem to stejně jako Katka (a teda nechápu, proč jsi to nepochopil taky... :D).
No, chtěla jsem ještě něco napsat, ale už na to kašlu, stejně bych se opakovala :D

edit: jo a mám vás taky ráda... všechny :D


pon 21. úno 2011 17:22:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly III.
Já vás mám taky ráda a doufám, že už se všichni chápete :D

_________________
Obrázek


pon 21. úno 2011 17:37:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1000 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 100  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz