Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 10:39:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Revizor 

Revize jizdenek prosim.
Ne, ne dekuji nechci nechci 21%  21%  [ 3 ]
Nemam 0%  0%  [ 0 ]
Tady mate 64%  64%  [ 9 ]
(zdrham) 14%  14%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 14

 Revizor 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Revizor
Macajs píše:
páč mě stojí 50korun na rok :D :D

A takový zas nesnášim já! :D Jako fakt... Co to kurva?! Až moc velký výhody a ještě kolikrát chtěj stávkovat... :D
Macajs píše:
já jednou jednoho dostal na půl roku do pasťáku! ;)

Tohle by mě zajímalo. Rozveď to... :-D

No a jinak... Proti revizorům nic nemám. Nic neni za darmo a kvůli spoustě lemplů co jezdí pravidelně zadarmo tu musí být. Jen by toho neměli zneužívat a šikanovat... :-D Spíš mi vadí pražskej dopravní podnik. Tu společnost vyloženě nesnášim! :-D Debilní podmínky, nepřehledný webový stránky a prostě informační dostupnost nulová.
Příklad... Jezdim 3 pásma za Prahu, takže kupuju kupon na 3 pásma. Abych si mohl koupit studentskej kupon, kterej se btw vydává z nepochopitelných důvodů jen na měsíc!!! (jiný kupony sou i na čtvrt roku nebo na 30, resp. 90 dní), tak si musim pořídit speciální oranžovou průkazku. Sere mě na tom to, že ta průkazka je obyčejná šikana, protože tu samou průkazku mám v bledě modrym. Doslova - studentskej průkaz ČVUT... Stejný informace a tak... Prostě úřední šikana...
Jezdim už kolik let a až teď sem se doslechl, že se na tu průkazku dají koupit i studentský lístky!!! Tuhle informaci normálně DPP tají! Kurva kolik sem toho už mohl ušetřit... Děvky... No a třešnička na dortu... Studentskou jízdenku si můžu koupit jen u řidiče v autobuse ne v automatu.... Takže když mám pražskej kupon a potřebuju jen jízdenku na 3 pásma za Prahu, tak si musim koupit v automatu nestudentskej a cvaknout si ho za jízdy, protože se ty pásma mění za jízdy a těžko mi za jízdy prodá v přecpanym autobusu řidič lístek.
Doufám, že sem se vyjádřil jasně, jak jsou ty hovada v DPP debilní... :-D


pát 24. zář 2010 12:13:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Revizor
D_M píše:
Co to kurva?! Až moc velký výhody a ještě kolikrát chtěj stávkovat... :D

No, to je výhoda pro rodinu člověka, kterej pracuje v Dopravnim podniku :) teda nevim jak je to v Praze ale u nás v Ústí to tak je :) prostě z apajdu na rok :)

D_M píše:
Tohle by mě zajímalo. Rozveď to... :-D

Nooo...bylo to tak...někdy asi minulej rok, snad na němčině do mě začal jeden cigán haldit že mám rozbít držku jednomu klukovi, kerej ze mě prej měl respekt...já sem ho s tim poslal někam ptže už sem měl problémů dost. No a pak když sem šel ze školy(škola je přes hlavní silnici,chodim podchodem) tak si tam na mě tak hezky počkala zrovna nemalá skupinka cigánů...samozřejmě že sem dostal...no a druhej den ve škole už byli policajti :) ředitel školy i ti policajti to označili snad za "brutální šikanu", pak se to řešilo na městskym úřadě na přestupkový komisi a cigánek šel do pasťáku snad na 5 měsíců:) a mimochodem, teď je tam znova a je v podmínce...:)


pát 24. zář 2010 13:50:03
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Revizor
D_M píše:
studentskej průkaz ČVUT

ČVUT? To je mym snem se tam dostat :D
D_M píše:
Doufám, že sem se vyjádřil jasně, jak jsou ty hovada v DPP debilní... :-D

Úplně sem to tvoje vyprávění pochopil no :D ale soucítim s tebou :D


pát 24. zář 2010 13:54:12
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Revizor
Osobně nemám s revizory žádné potíže, vlastně je prakticky ani nepotkávám, maximálně tak třikrát za semestr.


pát 24. zář 2010 14:06:48
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Revizor
Macajs: Jo ta pajcka je snad i v Praze, teda určitě byla nevim jak teď... 50 na rok pro celou rodinu nebo jen pro jednoho? Tak i tak... Kolik mě stojí ježdění na rok? Mám 3x čtvrtletní pražskej studentskej za 720 plus teda dejme tomu 9 měsíčních za 440 mimo Prahu. To dělá 6120 Kč za rok podotýkám studentský jízdný a nepočítal sem září kdy jezdim na drahý lístky, protože milej DPP dělá jen měsíční kupony a semestr začínal 20. ... Tim chci říct, že si na tohle vždycky vzpomenu, když pražský doprováci hrozí stávkou... S chutí bych je v tu chvíli protlesknul šmejdy... :-)
Na druhou stranu dobrý je, že mám od ČVUT ubytovací stýpko, který tu dopravu myslim celkem v pohodě pokreje a možná ještě něco zbyde, teda posledně co sem to počítal.
Kam bys chtěl na ČVUT? :-) Na jakou fakultu/obor? Možná si něco psal v představte se... co to bylo... stavebka?

Jinak revizoři jsou celkem často v Praze v metru, tam odchytávají za doprovodu policie ČR... Karlák, Můstek... často...
V autobusu je potkám tak 2x do roka...

A dneska to bylo zas příšerně zasekaný. Až dostuduju, tak se jim na to vyseru. Rád bych jedil MHD, je to ekologičtější a ... nevyplatí se to! Špatný spoje, málo místa, drahý a pomalý... Nasrat... >:o


pát 24. zář 2010 14:49:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Revizor
já s tebou plně souhlasim..ty stavy těch busů sou hrozný..třeba tady u nás mimo město nesměj jezdit autobusy starší snad 10ti let. Ale myslíš si že tu nějaký novější sou?? prdlajs...a ta pajda na rok je za osobu ne za rodinu ;)
Na to ČVUT chci určitě na stavební fakultu, ještě nevim jakej přesně obor ale zatim se mi zamlouvá "Příprava, realizace a provoz staveb". Ale času na to mám ještě dost :)


pát 24. zář 2010 16:07:53
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Revizor
Tu pajdu.... Myslel sem to tak jestli je možný tohle využít jen na jednoho člena rodiny nebo i na několik... Já třeba jezdim trochu dál, tak je to u mě výraznější suma. Těžko říct kolik může být průměr na člověka za rok. Když bych počítal dospěláka za rok po Praze, tak to vyjde na skoro 4800 Kč. Čili bych to bral skoro jako spodní hranici toho co může zaměstnanec DPP projezdit za rok. Díky týhle slevě ušetří 4700Kč! To je teda podle mě dost výrazná část k platu, kterej co sem tak slyšel neni vůbec špatnej... No a jestli navíc může zaměstnanec DPP tuhle slevu uplatnit na více členů rodiny... Tak teda sorry, ale měli by si to uvědomit, až budou chtít příště stávkovat za platy... :-D Beru v úvahu teda hlavně DPP...

Na stavy busů u nás si nemůžu stěžovat. To se zas musí nechat, že když zvedli ceny jízdenek, tak pár let na to obnovili vozovej park a jezdim v poměrně dost novejch busech (některý z nich nejsou vůbec user friendly to musim poznamenat, ale jiný jsou fajn :-D )
Spíš mě vadí to, že kolikrát člověk jede vyloženě tělo na tělo... Jak kusy dobytka na jatka :-D Kdo ste jel metrem ve špičce, tak víte... Tohle nevim jak řešit a asi to neni jednoduchý... Spíš mě štve, že k nám jezděj busy malý a málo v některých hodinách i málo často, takže pak je to tělo na tělo a přitom by to tak být nemuselo...

Tak jo, ať se na tu stavebku dostaneš a tak... Ale jak to tak vypadá, tak když budeš mít prachy na školný, tak by to mělo být v pohodě... :-D


pát 24. zář 2010 16:52:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Revizor
Kolik tam to školný stojí? :D to sem ještě nezjišťoval :D
A neboj, špičky v metru znám :D


pát 24. zář 2010 19:22:51
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. srp 2010 19:21:26
Příspěvky: 117
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Revizor
To u nás v Orlový (to je na ostravsku :) ) tam cigánků máme tolik, že se bojej revizoři do těch busů chodit... Šaliny a metro nevedem :D


pát 24. zář 2010 19:26:34
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Revizor
Lituju tě :D


pát 24. zář 2010 19:41:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz