Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 19:12:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Další
 Vánoce a PF 2011 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Vánoce a PF 2011
Asi tu na to někde topic je, ale hledat se mi nechce.
Chci se jen zeptat, co si přejete od Ježíška (nemyslím Jeremyho, ten by se na nás beztak vysral :-D)?
Osobně poruším několikaletou tradici nepřejítí si ničeho, letos si přeji sluchátka a to rovnou troje. :-D Jedny nějaké šmejdské pecky, které budu mít na cestu do/z hospody, jezdím na kole, takže potřebuji slyšet okolí a zároveň ani nepotřebuju nic kvalitního, protože to pak stejně tahám po kapsách a kdo ví, co s tím ještě v ožralství všechno dělám. Dále kvalitní špunty na cesty do školy a tak podobně, špunty z toho důvodu, že jsou lehko skladné a zároveň při poslechu neobtěžuji nikoho v okolí (nejvíc se mi zamlouvají tyhle: http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... nmetal.htm) a ty třetí chci na domácí kvalitní poslech hudby a sledování filmů, zatím se mi líbí tyhle, ještě uvidím, jestli nenarazím na něco lepčího: http://headphones.cz/inshop/domaci/otev ... s-ur40.htm. Momentálně mám pecky, u nichž vynechává levé sluchátko, jsou to krámy a ještě k tomu ani nejsou moje. :-D A jinak chci ještě nějaké knížky, protože těch není nikdy dost. :)


ned 28. lis 2010 1:00:15
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: OFF Topic NO.4
:( a to se snažím být ke všem takový hodný a štědrý a rozdávat lásku a radost a smích... ale nemá to cenu... stejně zapláču nad výdělkem :cry:


:D


no já nevim co si přát od ježíška... asi si nadělím nějakej bytelnej zastřihovač vousů, možná nějakou košili, tričko... možná bych si nadělil i nějakou knížku :) musím se stavit v antikvariátech... no a pak... taky sluchátka :D moje sice nevynechávají, ale jsou to strašný rozpadlý trosky, páč je nosim uplně všude :D víc toho asi nebude :)


ned 28. lis 2010 1:24:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. dub 2009 20:08:31
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha 8
Příspěvek Re: OFF Topic NO.4
to valentino ma raz zabije

_________________
Obrázek
Obrázek


ned 28. lis 2010 6:56:23
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
Maxi nebuď línej zakládat vlákna :-D
Letos bych věděl... Šikne se mi nová mp3 a GPS... Takže uvažuju o nějakym tom smartfounu :-D Zatim vede Nokia 5800. Líbí se mi, že bych to mohl používat jako mp3 player v autobuse a zároveň na tom chytat wifinu, která je dneska skoro všude a navíc na tom display by se daly číst pdfka... Na prostoje kolem cestování MHD naprosto ideální a kolikrát bych s sebou do školy ani nemusel tahat notebook. Navíc by se mi to líbilo na geocashing a když chodíme hledat... Konečně bych věděl kde v lese cca přesně jsme a využil bych i foťák na dobrý nálezy...
Akorát dvě věci - uvažuju spíš o Nokii, protože dává podporu navigace zdarma. A doposud sem koukal po těch nejlevnějších cenách na netu, protože sem si řikal - koupim to za nejlevnější cenu, ať si ten obchod klidně zkrachuje, záruku uplatnim v autorizovanym servisu... Jenže prej ne. Levný obchody prodávaj tzv. šedivky bez českýho záručáku nebo co a autorizovaný servisy to neberou. Šmejdi...

Jinak co dám ostatním... Netuším... :-D


ned 28. lis 2010 11:06:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
A já nic nedostanu, protože sem nebyla hodná :happy:

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 28. lis 2010 13:11:19
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
a chtěla bys něco dostat? :D jestli chceš, tak přijeď a můžeš mě dat pusu a dostat krásnej dusivej kašel :mrgreen:


ned 28. lis 2010 13:15:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
To zrovna nechci :D
Já bych určitě chtěla něco dostat, ale čim sem starší, tim míň nápadů mám na to, co bych chtěla.. :D A opakovat sluchátka po stý se mi nechce.. :D
Nechám se překvapit. :mrgreen:
(Nebo pudu do města a něco si vyberu.. :| Pak to ale nebude překvapení!! :lol: )

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 28. lis 2010 13:19:22
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
Překvapení budeš mít v životě ještě dosytosti... na vánoce si radši vyber něco, co se ti bude hodit :D


ned 28. lis 2010 13:30:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
Tak že by sluchátka? :lol:
A taky bych docela potřebovala novej batoh do školy, páč ten co mám, už je dost starej a trochu rozpadlej, takže se mi zařezává do ramen a bolej mě z něj záda.. Samozřejmě ideální by bylo vyházet z něj polovinu váhy, co musim každej den táhnout, ale to mi Ježíšek jaksi nepřinese.. :D
Knížky, jak ste psali, to je klasika, za to sem ráda vždycky. :)
Jinak nějak moc nevim, no. Sem vcelku spokojená s tim co mám. Poohlídnu se a uvidim.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


ned 28. lis 2010 13:37:16
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2011
ja by som sa potešila fakt peknej športovej zimnej bunde ale zatiaľ hľadám bezvýsledne :(
inak neviem nič také až tak nepotrebujem, jedine možno nový noťas ale na ten nebude mať asi ani ježíško..

inak dárky pre rodinu budú klasika asi ako každý rok, tatko s bratom sú neschopní si niečo na seba kúpiť takže tu musíme zasiahnúť my, pre mamu to býva trochu horšie, ale už sme sa dohodli že sa zložíme na akúsi trilógiu kníh....

jediný problém mám trochu s priateľom, chcela by som mu dať niečo špeciálne ale nič ma nenapadá tak to asi skoční u oblečenia :(

so segrou sa tak nejak obdarovávame už od škótska, tam sme si toho dosť pokúpili a aj pak keď sme došli dom tak si toho až tak veľa nezaslúžime... :lol:


ned 28. lis 2010 15:37:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz