Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 2:03:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Ženy & muži -- "tradiční" role v rodině? 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Ženy & muži -- "tradiční" role v rodině?
Foxinbox píše:
Btw to Hawkeyho nepotěší až si to přečte :D

No jó, no.
Co nadělám :happy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


čtv 13. led 2011 21:07:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Ženy & muži -- "tradiční" role v rodině?
mno, tak abych se vyjádřil... Já i kdybych vydělával tolik, že by žena nemusela pracovat, tak bych vyžadoval, aby nějakou práci, která ju bude bavit, případně naplňovat dělala... taky musí mít určitým způsobem "vlastní život" třeba kamarádky, se kterýma bude chodit ven atd, prostě aby nebyla doma a furt něco neuklízela... to už bych radši najal služku, než aby byla žena imrvére zavřená doma a NEŽILA... ale myslím, že s tím vědomím, jakou ženskou bych si tak představoval, si nemusim dělat starosti, že by byla jen zavřená doma :) jinak, kdyby žena vydělávala víc než já (což je s mým oborem víc než pravděpodobné) tak by mě to asi nevadilo, jen pokud by to nevedlo k nějakým výčitkám atd.. přece jen je tady ta role muže živitele a ženy matky doost zakořeněná a nějakých blbých čtyřicet let postmoderny plné UNIsex názorů to asi nezmění... Každopádně teď nemám k manželství absolutně žádnou úctu kvůli tomu, co se děje v naší rodině... prostě je to zbytečná instituce... buď holku miluju a jsem s ní, nebo ju už nemiluju a tak se prostě rozejdeme... nevím... co s děckama :) tam je to vždycky krize... uvidíme, počkám si na to... teď bych stejně mlel teoretický sračky :)


čtv 13. led 2011 21:38:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz