Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 6:03:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Basy, lochy, vězení,.. 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
No, D_M ti vysvětluje, co obnáší dodržovat zákony (a kterak je Vandas nedodržuje) a ty na to zareaguješ čímsi o tom, že vaše strana požaduje rovnost :D

Bože můj! Já už na to nemám :D Za jaké výroky přesně? Co řekl? Kde to řekl? Můžeš ho citovat? Nebo to aspoň přetlumočit? Můžeš mi najít aspoň nějakej článek? A jaká byla výše trestu? Nebo jaký byl trest? Co bylo trestem? Já už to srozumitelněji napsat nedokážu. Jak se projevilo to, že byl potrestán? To to píšu opravdu tak nesrozumitelně?
Z čeho nic neměl? Z trestu? Z trestu obvykle nic nemáme, pokud teda nemáme nějakou úchylku a tresty nám nepřipadají příjemné :D
A víš co? Ty by ses do tý politiky hodil :D Otázka položena x-krát, odpověď stále žádná :D


úte 03. kvě 2011 0:09:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Já jsem taky línej to totiž hledat :D Ne tady máš třeba jeden odkaz: http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/predak- ... minku.html Ta otázka byla položená na todle: Tady jde o základní fakt, který tahle strana prostě vůbec nechápe. a kousek dál :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:12:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Se podívej na oficiální stránku tam je vše http://www.dsss.cz/ :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:15:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Dík, ráno se na to podívám (a případně se k tomu vyjádřím :D), teď jdu spát... :)


úte 03. kvě 2011 0:19:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Tady sem našel teda ještě článek o tom, že byl Vandas fakt odsouzen, nejen souzen...
http://www.denikreferendum.cz/clanek/36 ... y-a-pokuty

Čímž tedy myslim uzavíráme tohle téma:
B3RAN píše:
D_M píše:
B3RAN píše:
Protože dneska člověk něco řekne a hned je špatný. Udělají z něho něco co vůbec není

Uvést příklad prosím... :-D

Tak třeba DSSS. O tom jste slyšeli určitě, že je to neonacistická strana. Ale není todle udělali média a každej se toho hned chytl!! A DSSS taky říká svůj názor jenom respektive p. Vandas a je za to souzen. A přitom má právo se svobodně projevit, aniž by byl za něj trestán a stejně je trestán! Lidi se bojí něco říct.

Vandas byl tedy odsouzen za podněcování k nenávisti, což je trestný. Jednoznačně porušil zákon, a tak se nikdo nemůže divit, že tu stranu chtějí rozpustit, a pod.
Proč tomu tak je sem vysvětlil tady:
D_M píše:
Pak se ovšem nikdo nemůže divit. Neonacisti vynikali právě tímto, proto je háží do stejnýho pytle.
Tady jde o základní fakt, který tahle strana prostě vůbec nechápe. Žijete v demokratický zemi -> musíte dodržovat její zákony. Zákonem je, že nesmíte podněcovat k nenávisti vůči skupině osob. Máš právo mluvit svobodně, ale musíš dodržovat zákony. On svým projevem podněcoval k nenávisti, čímž porušil zákony. Jasný jak facka....
Je to jako, když můžeš mít sex (jako svoboda projevu), ale nesmíš mít sex s osobami mladšími 15 (nebo 18? :-D) let (nesmíš podněcovat projevem k násilí)...


Myslim si, že tohle sme jasně a logicky vyřešili. Doufám Berane, že sis z toho něco odnesl. Líbí se mi, že tady s náma o tom mluvíš, diskutuješ. O tom to je. Pokud máš nějakej názor, měl bys o tom mluvit s jinejma lidma. Když to neuděláš, nikam to nepovede. Jedině k zatrpklosti, zlosti nebo násilí. Diskusí můžeš tu druhou stranu přesvědčit. Nebo naopak se poučit z toho co řiká druhá strana a změnit svůj názor.
Třeba bys nás o tom tvym tvrzení, že je Vandas nevinnej, a že DSSS je křivděno, přesvědčil. Jestli to chceš udělat, musíš si asi někde něco pořádnýho přečíst a agrumentovat.
My sme ti tu myslim celkem logicky vysvětlili, proč se na DSSS pohlíží tak, jak se na ní pohlíží... Že prostě porušují platný zákony, a tudíž by měli být zrušeni.


úte 03. kvě 2011 9:17:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
No, D_M to napsal za mě. Pan Vandas a jeho příznivci se budou muset smířit s tím, že i pro mě platí zákony týhle země.

A podívala jsem se na jeho stránky. První článek, na kterej jsem narazila, byl kratičkej, ale přesto v něm byla pravopisná chyba. Neříká se někoho "protěžovat", ale "protežovat". Patří ignorace správného užívání mateřského jazyka mezi koníčky lidí z DSSS? :D Obvykle lidi na chyby neupozorňuju, ale v těchto případech to beru jako dobře míněnou radu :D Pana Vandase jsem na to v komentářích upozornila taky, snad si to vezme k srdci.
Jak píše D_M, je hezké, B3RANe, že máš své názory, ale jak píše -- měl bys mít nejdřív nějaký znalosti, abys mohl argumentovat. Hlavně jako člen tý strany, když se tím ještě tak chlubíš :)


úte 03. kvě 2011 10:13:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
B3ran: prosímtě, nesnaž se tady obhajovat ty neonacistický prasata co si hrajou na "svobodu projevu", ať tě brzo nepošlu do prdele :) ano, svoboda projevu je krásná věc, ale když někdo organizuje nácky a pochody, který jasně směřují do historie k hitlerovi, tak mě netvrď, že je všechno v pořádku. Svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jinýho a tady ty hovada to jasně překračují.


úte 03. kvě 2011 10:16:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jeremy píše:
B3ran: prosímtě, nesnaž se tady obhajovat ty neonacistický prasata co si hrajou na "svobodu projevu", ať tě brzo nepošlu do prdele :) ano, svoboda projevu je krásná věc, ale když někdo organizuje nácky a pochody, který jasně směřují do historie k hitlerovi, tak mě netvrď, že je všechno v pořádku. Svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jinýho a tady ty hovada to jasně překračují.


Tak mě tam pošli! Je to tvoje věc :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 11:49:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
V naději, že si jednou dáš pár facek sám, až uvidíš cos to tady vlastně obhajoval za lidi, to neudělám.


úte 03. kvě 2011 12:09:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jeremy píše:
V naději, že si jednou dáš pár facek sám, až uvidíš cos to tady vlastně obhajoval za lidi, to neudělám.

:up:
B3RAN: Jinak nic proti tobě, ale přečetla sem si poslední 2 stránky a tys tu fakt nebyl lindě a D_Movi schopnej uvést konkrétní příklady a odpovědět na to co se tě ptali, takže v tvých postojích a názorech ani nemám nějak moc jasno. Mohla tu být zajímavá debata, ale to by musela být oboustraná :D .

Edit: Teď sem si všimla, že se pokračuje v Off Topicu, moje chyba :) .

_________________
Obrázek


úte 03. kvě 2011 12:59:13
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz