Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 10:31:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Basy, lochy, vězení,.. 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
D_M píše:
B3RAN píše:
Protože dneska člověk něco řekne a hned je špatný. Udělají z něho něco co vůbec není

Uvést příklad prosím... :-D


Tak třeba DSSS. O tom jste slyšeli určitě, že je to neonacistická strana. Ale není todle udělali média a každej se toho hned chytl!! A DSSS taky říká svůj názor jenom respektive p. Vandas a je za to souzen. A přitom má právo se svobodně projevit, aniž by byl za něj trestán a stejně je trestán! Lidi se bojí něco říct.

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 23:19:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
B3RAN píše:
Proč bych pro něj byl? Protože někteří by si ho zasloužili! Ale také se bojí :( Protože dneska člověk něco řekne a hned je špatný. Udělají z něho něco co vůbec není

A jak jsi poznal, že by si ho zasloužili? Takže pro trest smrti jsi prostě proto, že si ho dle tvého názoru někdo prostě zaslouží?

Za co je Vandas trestán? Já ho nesleduju a jsem líná to hledat, tak se ptám :)


pon 02. kvě 2011 23:25:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Tak třeba brutální vraždy. Dostane 20 let pak vyleze udělá to znova. Nebo třeba dostane doživotí ale to už musí fakt být. Za co je trestán? Za svobodu projevu :D Vláda požadovala rozpuštění strany, protože se bojí :D Teď byl zas u soudu znovu o rozpuštění strany :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 23:29:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
A proč ne doživotí, ale trest smrti? Proč jsi zrovna pro tuhle formu trestu?

Já to chtěla vědět konkrétně :D co řekl a jaká byla výše trestu? Já toho pána fakt nesleduju, ale když už jsi to napsal, tak mě to zajímá.
Vláda se bojí DSSS? :)


pon 02. kvě 2011 23:32:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
B3RAN píše:
Za co je trestán? Za svobodu projevu :D Vláda požadovala rozpuštění strany, protože se bojí :D Teď byl zas u soudu znovu o rozpuštění strany :D

Títo ovšem mlžíš a neodpovídáš na otázku!

Nevim, jak je to starý nevidim tam rok
http://zpravy.tiscali.cz/vandas-a-dalsi ... ed-article
Citace:
obžalováni z trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob


Pak se ovšem nikdo nemůže divit. Neonacisti vynikali právě tímto, proto je háží do stejnýho pytle.
Tady jde o základní fakt, který tahle strana prostě vůbec nechápe. Žijete v demokratický zemi -> musíte dodržovat její zákony. Zákonem je, že nesmíte podněcovat k nenávisti vůči skupině osob. Máš právo mluvit svobodně, ale musíš dodržovat zákony. On svým projevem podněcoval k nenávisti, čímž porušil zákony. Jasný jak facka....
Je to jako, když můžeš mít sex (jako svoboda projevu), ale nesmíš mít sex s osobami mladšími 15 (nebo 18? :-D) let (nesmíš podněcovat projevem k násilí)...


pon 02. kvě 2011 23:37:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
D_M píše:
B3RAN píše:
Za co je trestán? Za svobodu projevu :D Vláda požadovala rozpuštění strany, protože se bojí :D Teď byl zas u soudu znovu o rozpuštění strany :D

Títo ovšem mlžíš a neodpovídáš na otázku!

Nevim, jak je to starý nevidim tam rok
http://zpravy.tiscali.cz/vandas-a-dalsi ... ed-article
Citace:
obžalováni z trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob


Pak se ovšem nikdo nemůže divit. Neonacisti vynikali právě tímto, proto je háží do stejnýho pytle.
Tady jde o základní fakt, který tahle strana prostě vůbec nechápe. Žijete v demokratický zemi -> musíte dodržovat její zákony. Zákonem je, že nesmíte podněcovat k nenávisti vůči skupině osob. Máš právo mluvit svobodně, ale musíš dodržovat zákony. On svým projevem podněcoval k nenávisti, čímž porušil zákony. Jasný jak facka....
Je to jako, když můžeš mít sex (jako svoboda projevu), ale nesmíš mít sex s osobami mladšími 15 (nebo 18? :-D) let (nesmíš podněcovat projevem k násilí)...


Tento článek jsem nečetl :D Ta strana chce jednoduše řečeno aby si každej byl roven a na každého se dívalo stejně. Ať už je to Čech či nějaký přistěhovalec

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 23:45:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jak to souvisí s tím, co píše D_M?

Dozvím se, za co byl trestán a jaká byla výše trestu, nebo si to mám najít sama? :D


pon 02. kvě 2011 23:49:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Takhle vláda požadovala rozpuštění strany. Je divné, že to chtěla zrovna vláda a né nikdo jiný. Jenže soud stranu nerozpustil. Neměl proč. Pak stanul znova před soudem nevím teď přesně kvůli čemu a kdo to požadoval. Ale mluvilo se opět o rozpuštění strany a i zde soud neměl důvod.

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 23:56:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Tak důvodem soudu je obvykle to, že někdo podá nějakou žalobu, ne? Je na soudci, aby rozhodnul (v souladu s platnými zákony), jestli je žaloba oprávněná, nebo ne. Tohle je snad naprosto normální věc, ne?

Odpovíš mi konečně, za co byl trestán a jaká byla výše trestu? :D Jsem fakt líná to jít hledat, takže bych ocenila, kdybys mi to konečně napsal :D

A taky pořád nechápu tu tvou reakci na D_M, jak to mělo souviset s tím, co napsal? Nebo to jsi prostě napsal jen tak a souviset to nemělo? :D


úte 03. kvě 2011 0:00:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Trestán byl za určité výroky. Ale nic z toho pokud vím neměl. Teď nevím jakou reakci na D_M myslíš :D

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


úte 03. kvě 2011 0:03:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz