Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 14:57:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Basy, lochy, vězení,.. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Katuna píše:
A co mě hodně štve, to mi připomněla Linda, že třeba na takový znásilnění je taková ta zamlčovací lhůta, teď přesně nevím, kolik to je. Ale jak je známo, většina případů nemá odvahu něco takovýho hned přiznat, a jak pak k tomu žena přijde, když se odváží svěřit tu věc až po dlouhý době, když se s tím vyrovná, a viník nebude potrestanej, protože už bude zločin promlčenej?!

Tam je zase problém s tím, že to už pak není jak dokázat...

Já bych snížil trestní zodpovědnost... pokud je třináctiletý děcko schopný zabít a znásilnit, musí být schopný nést si následky... stejně tak by se měly tresty zvýšit...

jojo a práce ve vězení, jak říká max...


sob 26. úno 2011 19:23:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jojo, práce ve vězení... Aby si ten pobyl zaplatili a odškodnili a tak. Nevim jak moc to dneska takhle platí... Jestli moc nepracují, tak nevim proč. Možná nejsou pracovní příležitosti? :-) Nevim no... Každopádně se mi hned vybavilo: :-D
V zástupu chátra zedraná,
burlaci s písní jednotvárnou,
na stěně obraz tyrana,
krvavé hvězdy nad továrnou.
Na nebi visí oblaka
a měsíc svítí nad hvězdárnou,
v Gulagu bijí kulaka
a hvězdy stárnou, hvězdy stárnou.


sob 26. úno 2011 19:34:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Max: Však jo, ale kolikrát se ty ženy nesvěřej ani do těch 10 let..kolikrát se nesvěřej vůbec nikdy..
Jeremy: Není no.. je to na houby.. :)

Jinak tohle je docela zajímavá stránka o nápravným zařízení někde v USA: http://www.clallam.net/juvenileservices/html/juvi_dayindetention.htm
Je to fakt zajímavý.. Pro ty, co se jim nechce to pročítat:
Citace:
Visitation: Only mom, dad or legal guardian may visit you.
You and your visitors must maintain appropriate behavior and language or your visit will be terminated. You do not have to visit if you do not want to. Your visit may be canceled at any time staff feels it is necessary.
You will not be able to get any personal calls or messages while you are here
Youth will open their mail in front of staff unless it is from your attorney or the prosecutors office. If contraband is suspected, your mail will be opened by staff in front of you.
You will not have access to your personal belongings while in detention.

Atd., atd... Maj tam hodně přísný pravidla, rozhodně maj ty děcka přísnej denní program, narozdíl od normálních věznic.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 26. úno 2011 19:35:22
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Mám asi stejnej názor jak linda (když už to tu tak hezky napsala :D), já bych teda obecně zvýšila tresty za jakýkoliv ublížení-zabití. U nás výšky těchhle trestů směšný..

_________________
Obrázek


sob 26. úno 2011 20:06:03
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jo, za co tady dostaneš podmínku, za to jinde vyfasuješ 5 let.. :)

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


sob 26. úno 2011 20:12:07
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
No co se týče vězení, justice a celého právního systému každý na to má nějaký názor. Jsem pro trest smrti!! Z jakého důvodu? Možná kdyby byl trest smrti tak by se ne úplně ale zmenšila kriminalita tedy vraždy a ostatní brutální činnosti. Možná by se ostatní lekli a uvědomili si co dělají a co je posléze čeká. Vězení v ČR? Jo tak tam bych chtěl být a ani bych se nebál kdyby mě odsoudili a poslali mě tam. Každý víme jak věznice u nás vypadají prostě luxus :D tedy ne v těch střežených kam se posílají ty největší trestanci. Nevím celí právní systém je padlej na hlavu. Možná jste viděli člověka kterej něco udělal a dostal třeba 2 roky, pak jinej člověk udělal to samé a dostal 5 plet! Kde je tedy ta spravedlnost?? Jak se tedy vyměřuje skutečná doba ve vězení? Na těchto primitivních příkladech každý vidí jak se každej soudce dívá na věc, protože on je ten popravčí. Tresty pro mladistvé atd? Jo jsem pro! Proč když spáchá trestní činnost by za ní nemohl být řádně potrestán? Myslím, že todle by pro mladistvé bylo mnohem lepší! Proč se stále ohlížet na to, že je mladiství a vyklouzne z toho podle to co udělá poměrně snadno a skoro bez následků. Každý normální člověk je si vědom co dělá a co způsobil. Tak ať je také souzen tak jak má

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 19:57:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
B3RAN píše:
Jsem pro trest smrti!! Z jakého důvodu? Možná kdyby byl trest smrti tak by se ne úplně ale zmenšila kriminalita tedy vraždy a ostatní brutální činnosti. Možná by se ostatní lekli a uvědomili si co dělají a co je posléze čeká.

To je asi trošku naivní, i když třeba by to nějakej vliv mělo, ale fakt nevim jestli někdy někdo řekl jakej. 20%?? Si vem Amériku... Tam to v nějakejch státech mají a dost pochybuju, že by to mělo takovej efekt... Když někdo do těch hardcore činů jde, tak na tohle už tolik nemyslí si myslim... Jestli má pak dostat 25, doživotí nebo trest smrti... Nevim no... Je to až moc nebezpečně zneužitelný na to, jak málo prokazatelnej přínost by to mohlo mít...


pon 02. kvě 2011 21:44:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
No tak ti co jdou do tech brutáoních tak těch by se to netýkalo pač to jsou lidi kteří necítí ani lítost

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 21:49:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Jn a pak bys dal trest smrti i těm, kteří by se třeba za těch 25 let mohli napravit a třeba ještě něco kloudnýho udělat...
A pak tu máš to co sám řikáš - individuální pohled soudců... Jeden by ho odsoudil na křeslo a druhej pustil? To by byli teprve katové...
U nás je tohle prostě absolutně nerealizovatelný...


pon 02. kvě 2011 22:00:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Basy, lochy, vězení,..
Já si myslim, že prokázaný, že (ne)existence trestu smrti nemá na tyhle věci moc vliv.
Souhlasim s D_M.


pon 02. kvě 2011 22:04:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz