Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 20:31:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Další
 MS v ledním hokeji 2011 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
:D Ne já nevím mě prostě naše reprezentace vyloženě nebaví něco mi tam chybí prostě si to tolik nedokážu užít

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 22:09:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Já si myslim, že Václavovi by to bylo u zadní části těla :D
Jsou důležitější věci než to, komu člověk fandí.
Zvláštní, pro mě tohle prostě vůbec neni projev vlastenectví. Vždyť je to jenom sport. Honěj se za nějakym malym černym krámem. Opíraj se o nějaký hůlky a bruslej. No, to je toho :D Je mi úplně putna, kdo to vyhraje, hlavně aby to už co nejdřív skončilo (nebo by mi stačilo, kdyby otec chodil ty zápasy sledovat někam jinam :D).
Jsou rozhodně důležitější věci než to, komu přeju výhru v nějaký hře, na jejíž výsledek si za chvíli stejně nikdo ani nevzpomene, ne? :D

Mně teda tyhle sporty nejsou blízký, ale já se vždycky domnívala, že na těch MS jde především o sport, ne? Ne o příslušnost k týmům... :D


pon 02. kvě 2011 22:13:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
B3RAN: Hele a neni tohle v rozporu se zájmy Říše? Chci říct s programem DSSS? :-D

Jo a holky neposlouchej... Ony tomu nerozumí... :| :D


pon 02. kvě 2011 22:14:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
[quote="D_M"]B3RAN: Hele a neni tohle v rozporu se zájmy Říše? Chci říct s programem DSSS? :-D

To myslíš teď jak??

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 22:19:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Linda: tebe omlová to že ses baba jinak bych to takhle nenechal.
B3RAN: A koho zajímaj média?? :) Asi sis nevšiml ale nemluví se jenom o Jágrovi. Už několik let se prostě bere nároďák jako celek a nikdo se tam nezveličuje. BTW : Jágr si za ty léta tu pozornost zaslouží, však brzo od něho už bude pokoj, je to už Hokejovej děda :) Třeba já se neposeru když Jágr nebude hrát ;) A myslím že spousta lidí to tak bere taky, kdo hokeji rozumí tak ví a vidí že sou tam lepší hráči. Jenom debílci co tomu nerozumí se upínaj na Jágra protože je to "Hvězda". Myslím že stejně to co děláš je jenom proto abys byl zajímavej a né proto že bys fakt měl rád hokej a líbil se ti jinej tým.
Linda: Stejně se k tobě ještě vrátím. Tohle co ty říkáš o tom že se honí za černým nesmyslem můžu já říct o čemkoliv jiným co mně nezajímá. A že si nikdo nevzpomene to víš že si vzpomene :) Místráky a olympiády miluju , zvlášť když sou dobrý . Lidi jako sem já na ně vzpomínají strašně rádi. Třeba na minulej mistrák. Dyť to byla žranica jak pes :)
Pro mně třeba sport znamená kus života, je to moje láska a nedovedu si bez ní život představit. U mně je to teda Florbal a né Hokej.
K tomu vlastenectní , je to projev vlastenectví, já sem rád že v téhle době kdy je všem všechno jedno a všichni na všechno serou aspoň v tyhle chvíle kdy se hraje je člověk hrdej na to odkud pochází a prostě drží těm klukům palce. :)

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


pon 02. kvě 2011 22:26:44
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Beran: V programu DSSS mimo jiné stojí: Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa.


pon 02. kvě 2011 22:28:24
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Myslíš, že bych měl být něčím zajímavej? Nebo tu něco ze sebe dělat? K čemu by mi to bylo? K ničemu! :D Dobře tak ty to bereš takhle. Ale narazíš na hodně lidí hlavně mladý, který to berou tak, až tam někdo slavnej nebude, tak co potom. Já souhlasím s Lindou je to jen sport! Tak o co jde? Když skončí první tak budou všichni šťastní a budou slavit. Je to hezký ale k naší reprezentaci mě to netáhne.

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 22:33:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
666 píše:
K tomu vlastenectní , je to projev vlastenectví, já sem rád že v téhle době kdy je všem všechno jedno a všichni na všechno serou aspoň v tyhle chvíle kdy se hraje je člověk hrdej na to odkud pochází a prostě drží těm klukům palce. :)

Jo souhlas :-)

Protěžování Jágra mi taky leze lehce na nervy, ale uznávám, že si to fakt zaslouží a tu reprezentaci jezdí ukázkově... Jinej by se na to vybodnul a on je tam teď pořád...

Co se týče historie mistrovstvích v LH nebo jinejch sportů, tak je mi to celkem jedno. O to mi nejde, ale třeba takovej rok 1972, kdy sme SSSR překazili pokus o 10 zlatejch medailí v řadě... To je přímo historický okamžik :-) Nebo náš hattrick...

Max: Díky... :-D


pon 02. kvě 2011 22:36:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 19:59:56
Příspěvky: 1892
Bydliště: Oltec(Brno)
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Myslím že jo proč by tihle lidi jinak takhle ostentativně dávali najevo to že je to vůbec nezajímá ;)... Ale tak My Opinion.
Pro tebe "jenom sport". Pro mně to jenom sport není :)

_________________
My pain is constant and sharp, and i do not hope for better world for anyone.
In fact i want my pain to be infected on others.

Obrázek
S.O.A.D.FaN
C.O.B.FaN


pon 02. kvě 2011 22:37:32
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: MS v ledním hokeji 2011
Maxipes Fík píše:
Beran: V programu DSSS mimo jiné stojí: Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa.


A když nefandim čeku v hokeji tak to porušuji?

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


pon 02. kvě 2011 22:44:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz