Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 3:40:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Další
 Zranění a nemoci II 
Autor Zpráva
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Jeeej. :( Tak snad se to rychle zhojí a pustí tě co nejdřív domů... :)


pát 16. pro 2011 15:08:20
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Samara píše:
...mazec je, že místo do školy jsem včera měla jít do divadla na generálku jedný hry u nás v dramaťáku, ale říkala jsem si, že nechci zase chybět ve škole :D ...

což mi připomíná film, který sem zrovna dodíval :D Dej si chvilku oddechu:
http://www.youtube.com/watch?v=kkAM0tRv5lM


pát 16. pro 2011 15:39:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Nikki píše:
Teeda, tak to se drž! Já bych se v nemocnici asi zbláznila....strašně to tam smrdí a je to všechno bílý :-!
Snad budeš na ty Vánoce doma :)

Nemocnice jsou prostě udělány tak, aby maximálně vyhovovaly personálu.. ééé :( Ležet přece můžeš i doma, až ti udělají všechna vyšetření tak ať tě koukají pustit, nebo na ně vlítnu >:o


pát 16. pro 2011 17:46:24
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Jeeej, Samarko :( to je fakt smůla. Tak ať se to všechno dá co nejdřív zase do pořádku :) A snad tě pustí co nejdřív domů.


pát 16. pro 2011 21:26:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Jéj, tak to se drž! V pořádku to tam přežij :) No, alespoň že máš společnost :)
..ale nic si z toho nedělej, já za chvíli skončim stejně, hvězdu taky nezvládám :D..


pát 16. pro 2011 21:41:20
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Jo no, ať seš brzo doma... Snad tam máš aspoň internet... :-) Jinak bych se tam asi zbláznil :-(


pát 16. pro 2011 23:48:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Jéé, vy jste všichni tak hodní :happy: A mí kamarádi taky, pořád za mnou chcou chodit. A já je tady nechcu, mamka tu se mnou bývá až do noci a já jsem radši s ní než s nima, stejně to sestřičkám vadí :D Jinak personál je na mě hodnej a máme moderní oddělení, takže na pokoji mám plazmovou televizi, parádní postel za sto tisíc, pořád mě někdo obskakuje a dávají mi samý dobroty. :happy: Holky mi včera donesly hroznýho žrádla, takže se zásobuju. (Ty hrubky úplně ignorujte. Zle se mi píše :D)

Jen internet pořád vypadává a aji se mi blbě pracuje na notebooku, když si nemůžu sednout a čte se mi taky špatně, takže tu mám sice knížky, ale čtu hodně málo. Takže teleshopping v TV s Horstem Fuchsem to jistí :D

Jeremy: Youtube by mi tu nešel ani kdyby nevím co, kouknu na to doma. Ale děkuju.

Samotný pobyt mi tady nevadí a ty záda mě bolí jen tak modřinově, takže pohoda Rezonance taky pohoda, do Olomouce naštěstí na operaci nepojedu (to by taky bylo s mojí kinetózou, jet takové dálky sanitkou :D Dvacet kilometrů, pane bože! :D) Takže dostanu v pondělí nebo úterý korzet a jak se s ním naučím, pustí mě domů. Jen snášení cizího prostředí řeším jako ubulenka :D Ale jinak fajn. Jste ňuníci :)

_________________
we're all gonna die


sob 17. pro 2011 10:11:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Samara píše:
Jéé, vy jste všichni tak hodní :happy: A mí kamarádi taky, pořád za mnou chcou chodit. A já je tady nechcu, mamka tu se mnou bývá až do noci a já jsem radši s ní než s nima, stejně to sestřičkám vadí :D Jinak personál je na mě hodnej a máme moderní oddělení, takže na pokoji mám plazmovou televizi, parádní postel za sto tisíc, pořád mě někdo obskakuje a dávají mi samý dobroty. :happy: Holky mi včera donesly hroznýho žrádla, takže se zásobuju. (Ty hrubky úplně ignorujte. Zle se mi píše :D)

Jen internet pořád vypadává a aji se mi blbě pracuje na notebooku, když si nemůžu sednout a čte se mi taky špatně, takže tu mám sice knížky, ale čtu hodně málo. Takže teleshopping v TV s Horstem Fuchsem to jistí :D

Jeremy: Youtube by mi tu nešel ani kdyby nevím co, kouknu na to doma. Ale děkuju.

Samotný pobyt mi tady nevadí a ty záda mě bolí jen tak modřinově, takže pohoda Rezonance taky pohoda, do Olomouce naštěstí na operaci nepojedu (to by taky bylo s mojí kinetózou, jet takové dálky sanitkou :D Dvacet kilometrů, pane bože! :D) Takže dostanu v pondělí nebo úterý korzet a jak se s ním naučím, pustí mě domů. Jen snášení cizího prostředí řeším jako ubulenka :D Ale jinak fajn. Jste ňuníci :)

Tórčr! Tak ať seš co nejdřív doma! :kiss:

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


sob 17. pro 2011 11:17:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
No nezávidím ti teda. Ale na Vánoce budeš určo doma a bude to fajn. Aspoň nemusíš pomáhat s úklidem, cukrovím a podobně ;)
Hlavně nebul! Nebo tam na tebe s Foxi vlítnem a bude tórčr! >:o :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


sob 17. pro 2011 11:33:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zranění a nemoci II
Neboj, na Vánoce už budeš určitě doma :) . Seš mladá, tobě se to ještě rychle zahojí a aspoň dostaneš od školy nějaký to pojistný :D .
A klidně si pobreč, Hóky je prostě měkkej ;) :D .

_________________
Obrázek


sob 17. pro 2011 20:58:40
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz