Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 17:49:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
 Vánoce a PF 2012 
Autor Zpráva
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Vánoce a PF 2012
Tak, jak se těšíte na Vánoce? Copak si přejete od Ježíška? Co budete dávat svým blízkým? Co plánujete na svátky? Povídejte, přehánějte :)


Já na Vánoce budu kde jinde než doma. Docela se na ně těšim-první Vánoce v "novym" baráku, dokonalá atmosféra u rodinného krbu, dvoumetrovej strom, kterej s tátou už takovou dobu plánujem a tak :) Akorát ze silvestra mám strach, doufám že mě mamka pustí tam, kam chci :) Ohledně dárků-hlavní věc co chci, je asi kombo ke kytaře, už mi vadí hrát přes repráky u počítače...Říkal jsem si, že nebudu nechávat kupování dárků na poslední chvíli (jako každej rok), ale absolutně nevim co komu. Mám jasno jen u rodičů a bratrance..Ale mám radost z dárku, kterej dáváme s mamkou tátovi-kupujeme mu motorku (originální, policejní JAWA 350,neježděná :) a levně :) ).....


pon 14. lis 2011 17:38:06
Profil ICQ
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Macajs píše:
Tak, jak se těšíte na Vánoce? Copak si přejete od Ježíška? Co budete dávat svým blízkým? Co plánujete na svátky? Povídejte, přehánějte :)

Už několikátej rok z těch Vánoc nejsem tak nadšenej jako kdysi :D Akorát na kapříka se salátkem se těším :)
A nikomu nic dávat nebudu, dárky přece nosí Ježíšek ;)
No a doufám, že se vyvede Silvestr, protože letos by mohl být konečně fajn, když se to podaří :)

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 14. lis 2011 18:22:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Já si nejdřív myslela, že tohle téma je nějaká recese :D
Mám-li bejt upřímná, tak mě to předčasný řešení Vánoc (teda hlavně těch věcí kolem) dost rozčiluje :D

Letos asi nikomu nic nekoupim, doma jsme roky spěli k tomu, takže jsem ráda, že mám tyhle věci z krku. Pro mě jsou Vánoce především připomínkou Kristova narození, zbytek rodiny tohle vůbec nezajímá. Ale až budu mít děti, tak se k těm dárkům určitě vrátim :)
Jinak teda stromeček a cukroví mít budeme, jenom ty dárky jsme nějak přestali řešit (tohle budu řešit jenom u babičky :)).
A teda vždycky jsem to nechávala na poslední chvíli :D Nesnášim nakupování a tu "vánoční" atmosféru v obchodech plnejch lidí.
No a teda doufám, že od nikoho nic nedostanu, protože krom tý babičky opravdu neplánuju kupovat vůbec nic :D

A Silvestr... to neslavim vůbec, nikdy jsem na to nebyla a nejspíš ani nikdy nebudu. Nemám ráda hlučnou zábavu a opilou společnost, takže budu doma :lol:


pon 14. lis 2011 18:24:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Na debaty o vánocích je ještě brzy :D

_________________
we're all gonna die


pon 14. lis 2011 18:46:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
No dobře, tak si přestaneme hrát na Ježíška...
Já už mám letos jasno, co komu koupím, dokonce už jeden dárek mám pořízenej :) Takže su v klidu, akorát u jednoho dárku jsem trošku ve stresu, abych ho sehnal, protože když se to nepovede, tak nevim, co bych vymýšlel jinýho. Asi to začnu brzo řešit a podívám se po něm.
No a sobě si nadělím repráky ve dřevě :) Ty svoje nynější plastový 2.1 si odnesu do práce a budu šikanovat Staňu s pořádně vohuleným metalem :D

No a Silvestra taky neplánuju nějak hlučnýho. Ke spokojenosti mi stačí společnost jedné určité osoby :)



... a chlebíčky :D







... a šampus by se taky hodil :happy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 14. lis 2011 18:47:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Letos budu mít změnu :-) Sice mi odpadnou semestrálky a učení, ale volna nebude moc a navíc to vychází pěkně blbě na víkendy. Přeci jen bych měl mít aspoň ten týden v kuse volno... Takže první dovolená po skoro 5 měsících :-)
Sice mám nějakej ten příjem, ale situaci to moc nemění, stejně nevim, co komu koupit... :-D Mám jen pár nápadů pro bráchu a mámu, ale chtělo by to lepší. Bohužel nezbývá času to řešit a asi bych měl začít co nejdřív, jak se znám... :-D
Těšim se na odpočinek... Silvestr bude asi zase domácí klasika, po ničem jiném netoužím...
Ale už se to blíží no, poslední dobou už i solidně mrzne... :-/


pon 14. lis 2011 19:14:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Jak to tak vidím, tak budu psát asi bakalářku :lol:

_________________
Obrázek


pon 14. lis 2011 20:00:24
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Taky mě přestává tenhle předvánoční shon a šílenství bavit. Nemam ráda shánění dárků a lámání si hlavu s tim, jak se bude dárek líbit a jak dárek tohle... Prostě se to moc točí kolem dárků.
Mám opravdu ráda pohádky, který teda dávají rok co rok stejný :D , ale tak co :D
Těšim se na cukroví a jak to všechno tak pěkně voní a svítí. Jinak mě Vánoce už přestávají tankovat. Jak člověk nevěří na Ježíška :D tak je to prd... Každej rok stejný :)

_________________
Obrázek


pon 14. lis 2011 20:20:11
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
Vánoce mě nějak netankujou.. ale vysvětlit našim, že když říkám že nechci NIC, znamená to že skutečně nic nechci a zároveň ani nehodlám obdarovat je, je prostě nemožný. Takže to zas vyřeším na poslední chvíli, proběhnu město, dám si vánoční 14° a bude. :happy:
A na Silvestra.... no, napadlo mě že bych se letos mohl pro změnu třeba... opít. :)

kpt. Hawkey Pierce píše:
Akorát na kapříka se salátkem se těším :)

Oh yeah!

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


úte 15. lis 2011 16:06:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 24. kvě 2009 19:26:17
Příspěvky: 894
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2012
no na silvestra budu moc :D

_________________
http://www.last.fm/user/phoenixek


úte 15. lis 2011 20:21:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz