Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 11:53:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Další
 Zprávy/články které vás zaujaly V. 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
Chorvatsko mě fakt neláká... Ale Bulharsko by mohlo jít.. Spíš mě ale asi láká nějaký řecký ostrov třeba. Před X lety sme byli na Kosu a bylo to dost v pohodě. Trocha místní kultury a historie i přírody a ne až tak narvaný... Třeba Zakyntos by mě lákal, ale moc sem to nezkoumal...

Když už sme u toho... Přemejšlim o tom, že vyrazim s bráchou do nějakýho zábavního parku. Bude mít narozky, tak by to mohl dostat k nim.. A já už v žádnym pořádnym parku dlouho nebyl a chci :-) Láká mě Europapark.. Ale je to někde až v prdeli na druhý straně Německa.. Neví někdo o nějakym tipu? :-)
Jako malej sem byl v Disneylandu, což bylo super. Tam sem byl prvně na horský dráze a zistil sem, že to miluju :-D Pak sem byl ještě v Mirabílandii v Itálii, což bylo taky super.. Pak ještě v nějakym německym... Takže bych chtěl někam, kde sem ještě nebyl a Europapark vypadá jako velkej park. Cestovka chce ale 2200,- (900 lístek do parku je v tom), což mi přijde dost... Autem tam nedojedu, rozpadlo by se.. :-D A MHD to bude asi ještě větší hukot, protože je to v nějaký díře..
Tak se začínám poohlížet po nějakym jinym parku...


ned 19. úno 2012 22:26:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
hele, pěkný je to ve Vídni.. maj tam i to svý slavný ruský kolo


ned 19. úno 2012 22:37:11
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
Jako malý chlapec jsem byl kdesi na sever od Bruselu, což je kus cesty, ale fakt supr. Zas nemám srovnání, pak už jsem nikde nebyl. ;)
A hele do All-in bych asi nešel. Nejlepší mi přijde polopenze, páč jinak je člověk až moc vázaný na jedno místo, to můžu rovnou trčet doma. :)

A ještě hloub.. o panu Gatesovi mám docela vysoké mínění, nemusí to být vždycky všechno krystalicky čisté, a pevně věřím, že ta jeho organizace s rozpočtem větším než WHO obstojí.


pon 20. úno 2012 13:33:22
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
v Bulharsku je to prej pěkný, levný a jsou tam hezký holky :D (ne, že by to bylo z mojí zkušenosti :D )
Zábavnej park je pěknej v Geiselwindu, je to necelých 200km od hranic :)
www.freizeitlandgeiselwind.de

_________________
Obrázek


pon 20. úno 2012 13:57:59
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
mike sullivan píše:
hele, pěkný je to ve Vídni.. maj tam i to svý slavný ruský kolo

jo Prater je pěknej... ale pokud se chceš projet na hodně atrakcích, budou celkový náklady na návštěvu vídně 100-150 Euro... cesta z prahy to bude tak 1500Kč (tipuju) a když si člověk vezme jídlo a pití sebou tak atrakce se tam pohybujou od 5 až po 25 euro za osobu...


pon 20. úno 2012 14:25:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
Jeremy Bc. píše:
jo Prater je pěknej... ale pokud se chceš projet na hodně atrakcích, budou celkový náklady na návštěvu vídně 100-150 Euro... cesta z prahy to bude tak 1500Kč (tipuju) a když si člověk vezme jídlo a pití sebou tak atrakce se tam pohybujou od 5 až po 25 euro za osobu...

Jo, je to tam pěkný, ale ty atrakce sou dražší (když chce jít člověk teda na něco pořádnýho), byla sem tam kdysi ještě se základkou, měla sem kapesný 20 euro, hned na začátku si projela 3 drahý atrakce a pak tam přes 2 hodiny seděla a houpala nohama :D .

Jinak Chorvatsko je už teď prý taky dražší, aspoň co se týče jídla, jediná levnější destinace je už jen to Bulharsko.

_________________
Obrázek


pon 20. úno 2012 14:55:53
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
Ba, prostě D_M, vem tisíovku do kapse, spacák a náhradní ponožky do batůžku a jeď stopem do španělska a zpátky :D


pon 20. úno 2012 14:58:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
a nezapomeň na tatranky! :D


pon 20. úno 2012 16:17:07
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
:-D Já bych jel, ale samotnýmu se mi nechce a pochybuju, že najdu nějakýho odvážlivce v okolí :-D A hlavně na to plánuju jen týden dovolené, takže bych potřeboval záruku, že se stihnu vrátit... :-D

Prater mě napadnul mezi prvníma. Nevim proč, ale měl sem k němu nějakej odpor asi sem kdysi slyšel pomluvy... No a jestli to tam neni dělaný na vstupný, tak mě to neláká. Já bych právě rád někam kde si zaplatím vstup a toť vše. Prostě klasický park. Abych pak mohl aspoň 3x na ty nejhorší atrakce... :-D

Na Geiselwind sem včera taky narazil, vypadá to nejblíž. Ale nevím...Každopádně to nevypadá na tak luxusní park jako Europapark.. Taky se vstupný liší o 300 Kč cca... Jako pořád pěkný, ale nevím.. Jestli když už do toho nepůjdu, tak nedat víc peněž a jet do něčeho většího. Geiselwind na mě působí jako takový rodinný středisko s atrakcema :-) A další věc... Já jednou v nějakym takovym německym parku byl a sice to vůbec nebylo špatný, ale kdo ví, jestli to nebyl zrovna tenhle... :-D Nevím, jak to zjisiti jinak než tam zajet, už si nevzpomínám... :-D


pon 20. úno 2012 18:39:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Zprávy/články které vás zaujaly V.
http://zpravy.idnes.cz/svycari-v-refere ... anicni_jan

Kdyby to Švýcarsko neleželo kdesi v horách, které nemám rád, tak by to byla země zaslíbená. :)


ned 11. bře 2012 21:17:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz