Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 14:30:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 386 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Další
 Domácí mazlíčci 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Domácí mazlíčci
Vypadá to, že budeme mít novýho domácího mazlíčka. Brácha pořizuje achatiny... Chováte je někdo? :D Já chtěl vždycky rybičky, ale nechtěj mi je dovolit. Prej bych se o ně musel starat nebo co... :lol: Takže místo toho, aby si brácha pořídil vodního šneka k mejm budoucím rybičkám, pořídí si šneka, kterej musí mít v bazénku maximálně vodu po bradu, jinak by se utopil... :lol: Jestli je tu někdo kdo neví co je achatina tak je to tohle:
Obrázek
Já do včerejška nevěděl o co de a žil sem docela klidně a spokojeně... Teď to vypadá, že dalších skoro 8 let budu muset koukat na přerostlý šneky... :D
Původně sem tenhle topik chtěl založit jen o achatinách, ale proč? Domácí mazlíčci je hezký téma... :)


stř 20. srp 2008 21:08:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 19:11:16
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
Tak teda má 12 pískomilů, ochrnutýho králíka, Dvě akvárka rybek, psa, ale tyhlety potvory teda nechovám :))) Každopádně hodně zdaru :mrgreen:


stř 20. srp 2008 21:15:50
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
No my to taky nechovame xD...Jinak mame 2 psy, 6 kocek a 8 kotat xD, andulky, rybicky, kraliky, mysky, cincily, 7 potkanu..ehm sou to mazlicci :)...No a to je asi vse...Jinak na vystave potkanu a kocek mivaji na prodej taky takove obr sneky..vypada to celkem huste no :D ....v akvarku jsme meli taky sneky, ale vylezli nam a nejaka kocicka si na nich smsla no..xD..


Naposledy upravil Nigii dne čtv 21. srp 2008 19:55:56, celkově upraveno 1



stř 20. srp 2008 21:23:46
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
Kdyby to byl topic jen o achatinach, tak bych tomu topicu nedaval moc dlouhou zivotnost :)
O takove sneky se ale asi moc starat nemusis, ne? Vencit je nebo tak... :)

No ja osobne zadneho dom. mazlicka nemam, mel jsem andulky, ale jedna umrela a druha uletela :) A pak jsem mel sklipkana, ale dal jsem ho brachovi, pac jich v te dobe mel asi 30 a strasne ho to bavilo se o ne starat. Ted uz jich ma jen asi 5 a krmi je jednou za rok :) (nebo spis :() Mel taky skorpiony, kudlanky, strasilky a dalsi podobnou havet. Docela sranda s tim obcas byla :) Tatka ma v obyvaku obrovske akvarko s rybickama a dalsi ma ve sklepe :) No a byvame s babickou a dedou a ti maji psa (jezevcik krizeny s necim :)), takze s tim si taky obcas hraju. Tot vse. Jo a mamka si chce kupovat nejakeho toho maleho hajzlika (maltezaka nebo jorksira), az bude v duchodu...

Jo a nesnasim kocky, jsem na ne alergicky (doslova) a serou nam po zahrade...


stř 20. srp 2008 21:26:10
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
Mish, Zazzu: Takový zvěřince... :sok:
Mish: Jaký sou pískomilové? Ne, že bych o nějakym uvažoval... :)
Zazzu: Jo potkany máme nějaký v kolně... :D
MaxFriik: Jo to byl taky důvod, proč sem změnil název :) Ale, plánuju vás informovat o tom kolik dní u nás šneci přežijou... :D Jinak všude píšou, že sou to nenáročný zviřátka... Ale pak se dočteš, že jim musíš každej den něco obstarat... Což je až dost náročný ne? :D

Já měl kdysy pakobylky a strašilky... Ze začátku fajn, ale pak už mi lezlo krkem jim každej tejden chodit do lesa pro maliní... :D Kupodivu se myslim dožili docela dobrýho věku... :D Jinak smě měli morče a kdysy taky rybičky... Teď máme doma jen kočku... Venku psa a kočky... A králíky... :D Dřív byly ještě slepice a koza... :)


stř 20. srp 2008 21:35:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
redneck :-D


stř 20. srp 2008 21:47:22
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
D_M: No jo ale ti nasi potkanci sou s papirama xDjsou to fakt mazlici :)....jinak piskomily jsme meli taky...celkem v pohode xD...ale nejhorsi je, ze kdyz je chytne nekdo za ocas, tak mu muze zustat v ruce - je to jejich obrana...si pamatuju, jednou mi utekl pod skrin a vytahla sem jen ocas jako xD..
A pakobylky a strasilky choval taky bracha xD


stř 20. srp 2008 21:49:47
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
MaxFriik píše:
redneck :-D

To je co?
Zazzu píše:
D_M: No jo ale ti nasi potkanci sou s papirama xDjsou to fakt mazlici :)....jinak piskomily jsme meli taky...celkem v pohode xD...ale nejhorsi je, ze kdyz je chytne nekdo za ocas, tak mu muze zustat v ruce - je to jejich obrana...si pamatuju, jednou mi utekl pod skrin a vytahla sem jen ocas jako xD..

Už i potkani maj papíry... Hmhm... :D
Tak pískomilové se rozpadávaj? To sou mršky... :lol:


stř 20. srp 2008 21:55:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
D_M: Maji no xD...Jinak celkem huste no...nekdo kdo o nich nic moc nevi, se muze zleknout, kdyz v ruce najde ocas od piskomila xD...Teda jako ja sem se lekla strasne no xD..Takova vrazda xD..


stř 20. srp 2008 21:59:39
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Domácí mazlíčci
Bez ocásku vypadá asi divně...
Obrázek


stř 20. srp 2008 22:16:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 386 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz