Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 21:14:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
 Prezidentská volba 2013 

Komu dáte svůj hlas?
Zuzana Roithová 7%  7%  [ 1 ]
Jan Fischer 0%  0%  [ 0 ]
Jana Bobošíková 0%  0%  [ 0 ]
Táňa Fischerová 36%  36%  [ 5 ]
Přemysl Sobotka 0%  0%  [ 0 ]
Miloš Zeman 14%  14%  [ 2 ]
Vladimír Franz 7%  7%  [ 1 ]
Jiří Dienstbier 0%  0%  [ 0 ]
Karel Schwarzenberg 14%  14%  [ 2 ]
Nevím 14%  14%  [ 2 ]
Nepůjdu k volbám 7%  7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

 Prezidentská volba 2013 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Prezidentská volba 2013
Nechce se mi hledat starý téma o volbách, tak založim nový :)
Už víte, komu dáte svůj hlas? :)

A taky je vám na blití z toho, co předvádí Ministerstvo vnitra? :D


čtv 20. pro 2012 23:23:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
A tak zatím je to relativně regulérní přes to všechno. Je mi spíš docela líto, že je tolik kandidátů. Zavedl bych tříkolovou volbu :D


pát 21. pro 2012 1:55:07
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
No mně přijde, že to trochu přehnali :D Nejdřív se ukáže, že neumí počítat s procenty, pak se ukáže, že náhodný výběr vůbec nebyl náhodný, a korunu tomu nasadí fakt, že si úředníci svévolně přečíslovali archy, to už je opravdu na pováženou... Kdyby měl Kubice trochu charakteru, tak by se buď propadnul hanbou, nebo podal demisi :D
No ale vážně -- vždyť to, co vnitro předvádí, je amatérismus a debilita, to se jinak říct nedá...

Jo a abych se sama vyjádřila, tak mou favoritkou je Tánička Fischerová :happy:
Naopak mou noční můrou je Miloš Zeman (vážně ho lidi chtěj na Hradě? to už zapomněli?) a nadšená nejsem ani z Fischera (ale oproti Zemanovi je to super volba).

A kandidátů je dost, no... ale mně to ani nevadí, protože mám jasno :)


pát 21. pro 2012 2:05:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Třeba se Kubice ve skutečnosti propadá hanbou a jenom to dobře skrývá. :D
Jako já taky vím, koho chci volit, ale je jich tam prostě moc :) Podle mě je problém, když si dovedu představit, že bych volil Schwarzenberga, dovedu si představit, že bych volil Fischerovou nebo Sobotku a volit budu nejspíš Roithovou. A mí kamarádi, co bych jim u jakýchkoli jiných voleb třeba přenechal své volební právo, budou volit každý někoho jiného, takže nakonec každý z našich kandidátů získá úžasných 5 procent. A v druhém kole to bude asi tak příjemné rozhodování, jako když jsme letos museli dát v 2. kole senátních voleb přednost neuvěřitelně nesympatickému chlápkovi z ČSSD, jen aby nevyhrála úplně šílená kandidátka KSČM :D


pát 21. pro 2012 9:34:49
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Taky bych to teď viděla na Fisherovou. A za pět let na Franze, mohl by se mezitím naučit vyjadřovat a získat větší přehled o politice.

Dokud k volbám nemůžu, úplně to nesleduju, ale ten Zeman by mi až tak nevadil, i když bych ho nevolila - je to jouda, ok, ale co jsem četla/slyšela, tak je prý čestný a nesnaží se nikoho obalamutit. Vadil by mi Fisher a Okamura, Schwarzenberg je už příliš starý a taky ne úplně ideál... No, a asi už jsem vyjmenovala všechny, kteří mají šanci uspět, o zbytku přehled nemám.

_________________
we're all gonna die


pát 21. pro 2012 13:26:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Já bych všechny nakopal do prdele...hlavně politiky a budoucí politiky... bez vyjímky... pro výstrahu. A volit budu asi DienstBEERa


pát 21. pro 2012 14:20:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Johnny: No tak pak je škoda, že se to nijak neprojevuje, Kubice vypadá pořád stejně v pohodě :D

Ještě si dokážu představit, že bych šla volit Roithovou (já chci na Hradě ženu! :) ), z těch pánů mě nikdo moc neoslovuje (a Bobošíková taky ne). No, možná si ještě dovedu představit, že bych volila Dienstbiera, působí dojmem docela slušnýho člověka... Ale pro Táňu jsem pevně rozhodnutá :)

A ten Zeman: to je přece opoziční smlouva, podpora útoku na íránský jaderný zařízení... já si myslim, že se snaží obalamutit co nejvíc občanů, aby mu to tam hodili (a ti se pak budou divit).


pát 21. pro 2012 17:31:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Dientsbier? Lol wut?

Žena by se mi taky líbila, ale bohužel s Roithovou i Fišerovou se názorově vůbec neztotožňuju, S Bobo jakž takž, ale ta je svině. :)

Franz neumí mluvit a jeho minulost mi taky není moc po srsti. Celkově mi tam není sympatický nějak extra nikdo, asi budu volit na základě shody s názory daného kandidáta.


pát 21. pro 2012 18:18:46
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Taky nevím, jen vím že ty co znám se mi volit nechce... :-D Fischer je prý figurka, o Franzovi sem přemýšlel, jako recese super, ale on fakt neumí mluvit ani cokoliv dalšího pro tu pozici... Tak snad jedině Zemana, což je svým způsobem taky recese :-D
Ale úplně nejspíš nepůjdu volit nikoho, protože s přímou volbou nesouhlasím. Vyhozený peníze...


sob 22. pro 2012 16:15:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Dienstbiera jsem viděl diskutovat v Olomouci a nějak se mi nezdál a taky říkal některé divné věci.. Fischer mluvil hodně, ale neřekl nic a Zeman taky neřekl nic, až na to, že se to lépe poslouchalo, Schwarzenberg byl stejný jako vždycky, takže z toho vyšel nejlíp. :)


pon 24. pro 2012 16:09:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz