Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 23:28:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další
 Prezidentská volba 2013 

Komu dáte svůj hlas?
Zuzana Roithová 7%  7%  [ 1 ]
Jan Fischer 0%  0%  [ 0 ]
Jana Bobošíková 0%  0%  [ 0 ]
Táňa Fischerová 36%  36%  [ 5 ]
Přemysl Sobotka 0%  0%  [ 0 ]
Miloš Zeman 14%  14%  [ 2 ]
Vladimír Franz 7%  7%  [ 1 ]
Jiří Dienstbier 0%  0%  [ 0 ]
Karel Schwarzenberg 14%  14%  [ 2 ]
Nevím 14%  14%  [ 2 ]
Nepůjdu k volbám 7%  7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

 Prezidentská volba 2013 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Jandovi věřim, že mu to posílal.. stejný sady otázek posílal všem kandidátům.. potěšilo mě "Na tohle nemam názor." :D


čtv 03. led 2013 23:13:22
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Četl jsem, že přesné znění otázek neměl, jen témata, o kterých se budou bavit. Ale stejně to teda měli všichni kandidáti, kteří tam byli.


pát 04. led 2013 0:02:12
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/407235100021003/

Pokud někdo zapomněl, jak to bylo s opoziční smlouvou, je to trochu delší, ale má to cenu :)
asi tak 13:30 a dál


úte 08. led 2013 2:37:56
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Nechce se mi na to teď dívat, ani nemám čas, ale je to to, jak si Zeman s Klausem domluvili, že po Klausovi bude prezident Zeman? :)


úte 08. led 2013 10:32:38
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
To úplně ne, nevím, co přesně máš na mysli. Tohle je dokument "Vládneme, nerušit!" z roku 2007, řeší spíš opoziční smlouvu obecně, je to na základě knížky, která vyšla Taberymu z Respektu. Na druhou stranu, ta Klausova podpora Zemanovi z toho samozřejmě vyplývá :)


úte 08. led 2013 12:49:37
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Aha, já jen že mi brácha říkal, že se díval na nějaký dokument, kde to právě takhle na plnou hubu domlouvali... :) Ale jasně, opoziční smlouva byla sviňárna, jedna z nejkorupčnějších věcí v dějinách ČR...

Ale mám teď dost těžké rozhodování, koho volit. Měl jsem kandidáta, který ale nemá v podstatě šanci se dostat do druhého kola (Sobotka), tak si říkám, jestli radši nebudu volit Karla (který mě teda strašnou spoustou věcí sere, ale ještě je zkousnutelný), který šanci jistou má (a řekl bych, že čím dál větší), páč pak bych nemusel volit mezi Zemanem a Fischerem, což by bylo hodně těžké rozhodování...


úte 08. led 2013 13:15:30
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
No jo, Sobotka už jako stranický kandidát a navrch za ODS. Taky mám obavu z toho Fischero-Zemanovského souboje. I když se vykašlu na výzkumy, tak Roithová taky nemá šanci oslovit ani těch 15, 20 % voličů. Těžká věc.


úte 08. led 2013 13:42:14
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Dívám se, že stejnou logiku v tom spatřuje více lidí. Viz



Je to na hovno, ale asi je to prostě realita, no. I když tím Dienstbierem bych se tak neoháněl. :-D


úte 08. led 2013 14:45:25
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Kamarádi, prosím vás, nevolte Karla. Poslední týden mě to neuvěřitelně frustruje a děsím se pátku a soboty čím dál víc. Chápu, že pro pravicovýho voliče je těžký si vybrat, prakticky má na výběr jen mezi Karlem a Sobotkou... Vemte si ale osobu Schwarzenberga... je to člověk, jehož kampaň dotujou milionama zloději, to je fakt a ne domněnka. Když se jeden z vrchních představitelů na Ministerstvu zahraničí ohradil proti korupci, na kterou přišel, tak byl místo pochvaly vyhozen. Jak může někdo, po těch sračkách co Kalousek a celá TOP 09 ty tři roky dělala volit Karla? Kurva to se nemůžou lidi zamyslet nad věcma v širším měřítku? Čím je jim ten idiot tak sympatickej?! Je to xicht, díky kterýmu se dostal Kalousek zase k moci, je to prostě DOJEB pánové a dámy. A říkám vám rovnou, že jak se tenhle stane prezidentem, tak to skončí dost podobně, jak u Klause. TOPka měla ještě tu drzost po všech těch jejich korupčních kauzách, který vyplynuli na povrch dávat si na plakáty do krajských voleb, že zatočí s korupcí a takový hovna. Lidi se prostě chovají jak idioti... Místo toho, aby si nevybírali lidi, kteří mají za sebou bohatou korupční minulost, to tam sází jen proto, že ten vůl je kníže, zeman že má novou image moudrýho starce... Co Dienstbier? V čem je tak špatnej pro vás? Že se odmítnul účastnit koalice ČSSDODS v Praze? Že je mladej, vzdělanej právník?
Já se rozhoduju mezi Fischerovou a Dienstbierem, a čim dál víc se rozpolcuju, protože srdcem sem blíž Fischerové, ale nemá šanci vyhrát... ale nechci dělat zase kompromisy jen proto, že domněle někdo "nemá šanci". Budu si stát za svým a budu volit Táňu.


úte 08. led 2013 16:52:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Prezidentská volba 2013
Já Karla nikdy volit nechtěl, až do teď, jelikož je to pro mě lepší kandidát než Zeman nebo Fischer... Jinak co se té korupce týče, tak ano, ale kdyby byl Dienstbier tak čestný člověk, tak by asi nebyl členem ČSSD, která je korupcí prolezlá jako svině. :) Že požádal o podporu komunisty, mi taky není moc po chuti. Ale hlavně o něm v podstatě nic moc nevíme (krom toho, že osobně s ním nesouhlasím snad úplně ve všem :-D) a klidně se z něj může vyklubat nový Vítek Bárta.
Co je ale hlavní, je to, že prezident nemá téměř žádnou pravomoc, takže nemůže v podstatě nic moc ovlivnit. Tím pádem nevím, co chceš říct tím - když ho zvolíme, skončí to podobně jak u Klause? To je jak?
U Karla aspoň zhruba vím, co od něj čekat, u Dienstbiera se můžem dočkat téměř všeho.
Ale ještě jednou, prezident nemá moc co změnit (viz třeba tento článek http://www.reflex.cz/clanek/nazory/4906 ... denta.html), je to první přímá volba, lidi to strašně rádi řeší, ale v podstatě je to fakt ouplně jedno. Trošku se pousmívám nad tím, jak tohle každý strašně řeší, ale když se volí do parlamentu/obecních zastupitelstvech, čili tam, kde se skutečně o něco jedná, tak to skoro vůbec neřeší, zvolí si tu svou stranu, kterou volí pořád, i když už to tolikrát dojebali a pak nadávají. :)


úte 08. led 2013 17:47:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz