Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 15:58:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Čo ste našli pod stromčekom? 

Potešilo vás to, čo ste si našli pod stromčekom?
Áno, fakt bomba darčeky! :) 25%  25%  [ 1 ]
Celkom sa to dalo. *cool* 75%  75%  [ 3 ]
Iba pár vecí. :( 0%  0%  [ 0 ]
Nič, toto sa nerobí! >:o :wings: 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

 Čo ste našli pod stromčekom? 
Autor Zpráva
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Čo ste našli pod stromčekom?
Buď som slepý, alebo tu toto téma nevidím, a vôbec nejaký vianočný topic tu nevidím. To je asi tým, že som tu nebol pekne dlho, aj cez rok možno. :D (edit: teda myslím v OT diskusii, ja sem max. skočím do SOAD fóra, ale hlavne tu teraz vyjednávam trady a podobne :D) Tak čo to bolo? Ak to dokážete, skúste zoradiť darčeky podľa toho ako vás potešili. Poprípade aj napíšte, čo ste chceli, ale ste to nedostali.

U mňa:
1. System of a Down mikina - s hollywoodskym logom napredu, a takovým tým komiksovým obrázkom na zadu, fotiť sa mi to nechce
2. NBA 2K13 - ak sa to dá považovať za darček. Kúpil som si to sám pred mesiacom, ale beriem že to bolo na "Vianoce". :)
3. pár nejakých voňaviek, nech ten stromček vyzerá opticky zaplnenejší darčekmi :D

Chcel som, nedostal som:
Ako vždy u mňa nič, to čo viem že by sa rodičia netrafili popr. by nemali šajnu čo to je si kúpim sám (viz. NBA 2K13), a nikdy si nejaké očakávania nerobím. Takto sa vždy z niečoho poteším. :)

_________________
ObrázekObrázekObrázek


pon 24. pro 2012 18:54:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
Pěkné. :)

Já dostala spoustu maličkostí a potřebných věcí, věci jako knížka, povlečení, barevný ponožky, čaje, kosmetika a nějaký peníze, protože jsem si chtěla koupit pár bylinek (vzhledem k mému pokulhávajícímu zdravotnímu stavu, ne že by mě rodina chtěla zfetovat). A chtěla jsem peníze na bylinky a barevné ponožky . Takže jsem spokojená, spíš jsem toho ani tolik nepotřebovala. :)

+ještě mi rodina přispěje na sluchátka, ale to až si nějaký vyberu. Zatím nevím. :)


EDIT: Jéé, já jsem zapomněla! Zítra bude další díl Doctora Who, z toho budu nadšená (popř. zklamaná) nejvíc^^

_________________
we're all gonna die


pon 24. pro 2012 20:41:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
Já dostal to, co sem si koupil :) Supr stařešinskej elegantní svetr, nahrávací zařízení Zoom H2n, a pak kapesníky se super šedesátkovým vzorem, kaviár a oboustranou čepicu :D a to je myslim všechno :) každopádně spokojenost... víc sem si stejně nezasloužil


úte 25. pro 2012 3:18:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
Tak od té doby, co sem začal vydělávat, vidím ty Vánoce z opačného konce než před nějakými 10 lety... :-D V podstatě nic neočekávám, protože to co fakt chci, si stejně potom koupím... Ale když mám nápad, tak ho konečně můžu uskutečnit.. Oboje myšleno v nějakých rozumných finančních hodnotách... Takže mě letos obzvlášť bavilo sledovat, jestli moje "vychytané" dárky udělají radost... No a v podstatě spokojenost na obou stranách :-) Snad budu mít nápady i dál, ale trochu pochybuju...

Zároveň sem ale dostal i docela fajnový dárky... Když to srovnám s minulými léty, tak asi lehký nadprůměr... Dárky dáváme v rodině asi mezi 7 lidma, tak se toho nakupí dost... Plus dárky od mladé... :-)
Krom věcí, který sem si vybíral sám nebo je doporučoval (sbírám starý místní pohledy, mince, plus nějaká ta literatura), vychytaná krizová baterka do auta (nabíjí se otáčením kličkou, nabije to i mobil!, plus dalších asi 5 funkcí, který se můžou hodit, ale doufám, že je nikdy nepoužiju... že nikdy nebude taková krize)... Nějaký to oblečení, knížky - něco je fajn, něco možná číst nebudu... DVD o surikatách, což byl tak trochu vysněný dárek, který sem před nikým nezmiňoval... :-D (mám rád surikaty)... Nějaký ten alkohol... Joo a dostal sem víkend v Brně v nějakém well ness, takže asi pozvu mladou... *cool* Plus další věci, je toho moc... :-D
Plus nějaký ty prachy... Chci si koupit nějakej lepší foťák...
Takže si jen chrochtám... :)


úte 25. pro 2012 21:00:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
tak pak dej vědět, kdy jeden do Brna :D si dáme aspoň pivo, ne?


stř 26. pro 2012 4:29:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
:-) Jo, ještě netušim, jak to naplánuju. Poukaz je až do září, tak počítám, že bych to spojil s nějakou letní turistikou... :-)


stř 26. pro 2012 10:31:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
Jo, pak musíš dát vědět. :)

Jinak já dostal novou tenisovou raketu, knížky, košilu, mikinu a batoh. Jo a obal na Kindle, který si pak zčásti koupím sám a zčásti ho dostanu na narozeniny, jen čekám, až se zas bude prodávat. :)


stř 26. pro 2012 11:30:15
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
letní turistiku? tak to leda červen nebo září pardále, jinak semnů na pivo nezajdeš :D ale možeš to naplánovat 28.9. a rovnou zajit na Degeneration NEXT :D pokud teda bude


stř 26. pro 2012 12:55:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
Degeneration NEXT musí být :happy:

_________________
we're all gonna die


stř 26. pro 2012 13:30:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Čo ste našli pod stromčekom?
:crazy: :-D


stř 26. pro 2012 14:57:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz