Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:15:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Vánoce a PF 2014 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Sám doma jsem taky dlouho neviděl :) A super film na Vánoce je Smrtonosná past jednička :crazy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 23. pro 2013 18:25:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Taky přeju všem krásné Vánoce a bohatého Ježíška, bobíci! ^_^

Já mám Vánoce taky ráda, dárky dávám taky strašně ráda (asi radši než je přijímám), aji to jakž takž ráda vymýšlím, jenže když pak jdu někam do obchodu a nemají to, co bych si tak úplně představovala/nebo už to mají vyprodané/whatev, tak mě to naštve a přestává mě to pak pomalu bavit a hlavně mě to vyčerpává. :D Jo, a ti lidi všude v těch obchodech pak, o tom radši nemluvě. Ale naštěstí jsem letos šecko koupila docela časně, ještě před tím, než začaly ty největší shony, takže pohoda.

Na oběd máme letos kubikulu poprvé a už jsem koštovala a fakt je to dobré, takže příští rok určo zas. :)

Jinak se teďka budu dva dny poflakovat, ale od čtvrtka až do Silvestra pracuju, takže moc vánočního volna neužiju, ale neva, aspoň něco. :)


úte 24. pro 2013 11:06:34
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Maxi, díky za tipy.
It's a Wonderful Life jsem si před pár dny stáhla, na to se chci určitě podívat.
A ta pohádka vypadá zajímavě, tu si asi opatřím taky :)

Včera jsem si vlezla do postele s notebookem, že se na něco podívám, ale byla jsem tak hotová, že to prostě nešlo, tak snad vydržím aspoň dneska :)


úte 24. pro 2013 22:45:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Hawkey píše:
Sám doma jsem taky dlouho neviděl :) A super film na Vánoce je Smrtonosná past jednička :crazy:

To asi nebude pro mě, ale díky za tip :D Tam se určitě střílí a zabíjí se tam lidi, to není hezké téma! :D

No a Sám doma jsem taky dlouho neviděla, dokonce jsem o tom i uvažovala, ale asi si radši pustim něco, co jsem ještě neviděla...


úte 24. pro 2013 22:54:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Tak co nadílka a tak? Spokojený? Nějaký ultra překvapení?
U mě asi tak klasika. Pár fajn dárků... ale hlavně se těšim na ty hry, co sem dal bráchovi.... :-D


stř 25. pro 2013 9:23:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Jsem spokojená. :) Překvápko se nekonalo, jak už nejsu až tak malé štěně, tak se na zbytečnosti nehraje. Rozpadl se mi starý telefon, tak jsem podědila jiný po známém, a pak jako každoročně - ponožky, krémy a věci usnadňující nový způsob stravování, klasika. :)

_________________
we're all gonna die


stř 25. pro 2013 13:00:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
já si na vánoce koupil takový ty dospělácký věci jako je zdravotní pojištění za listopad, vysokej účet za T-Mobile za říjen, doplatek k prosincovýmu nájmu... ale dostal sem sadu šroubováků, což mě překvapilo, dobrej dárek... konečně se cítim jako chlap :D ...a za pár dní by mě měly dojit nový zimní boty, taky dobrý


stř 25. pro 2013 13:34:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Jeremy: Já jsem dostal nůž! :happy: Kuchyňský teda, ale moc pěkný a kvalitní, takže jsem se chvíli taky cítil jako muž. Ale stejně jsem ho dal tátovi, páč doma se bude hodit víc

Zvláštní věc..moji rodiče a rodina a všichni ví, co potřebuju a líbí se mi mnohem líp než já.. takže jsem vždycky příjemně překvapený :happy:

Oblečení na běhání mě potěšilo asi nejvíc, a pak hlavně obligádnosti typu: Voda po holení, mýdlo, sluchátka ;)


sob 28. pro 2013 19:16:17
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
Opožděně přeju pěkný svátky všem, já byla toho neustálého komerčního tlaku vánoc už docela přesycená, takže sem prchla do míst, kde se vánoce neslaví a byla sem spokojená, vůbec mi nechyběly a na příští rok se na ně aspoň zas budu trochu víc těšit :) . S dárkama to mám jak Bája, nejradši něco vymyslím a pak to chci hned koupit a mít to z krku (díky bohu za online shopy), nesnáším když du do města něco koupit a nemůžu to najít a tudíž musím jít nakupovat znova. Těch pár dárků co sem dostala sem si vybrala sama (čím sem starší, tím víc sou praktičtější a užitečnější a dělá mi to čím dál větší radost, holt stárnu :D ), ale bylo tam i menší, moc milé překvápko. Jinak já většině lidí dárky ještě "dlužím", páč sem je přes svátky neviděla, o víkendu snad většinu předám, všichni budou happy a já nejvíc, že sem tomu všemu unikla :lol:

_________________
Obrázek


úte 07. led 2014 0:53:25
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Vánoce a PF 2014
kdes byla, prďolo? :)


čtv 09. led 2014 19:01:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz