Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:46:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
 Kdo jsme? 

Kdo jste? Bytost:
schopná sebereflexe a zamyšlení nad danou věcí 44%  44%  [ 7 ]
která bere své názory za objektivní 0%  0%  [ 0 ]
která bere své názory za subjektivní 31%  31%  [ 5 ]
která své názory a sebe sama radši neřeší 25%  25%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 16

 Kdo jsme? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
 Kdo jsme?
samozřejmě anketa je dost obecná, můžete upřesnit v příspěvku...

Jinak.. rád bych věděl, co si myslíte sami o sobě... jací podle vás jste... třeba hlavní charakterový rysy... váš přístup k životu a k věcem v něm... prostě se nad sebou zamyslete a popište se.

Taky bych od většiny z vás rád slyšel, co si myslíte o mě. Já, jelikož v anketě hodlám označit první možnost, se zlobit nebudu, za jakýkoliv názor na mě... jsou tu lidé, kteří mě neznají dost a já neznám je, to už tak prostě v sociálních uskupeních bývá, kor když jsou virtuální... můžete klidně zhodnotit můj přístup před dvěma měsíci a teď, budu rád za vnější reflexi...


Naposledy upravil Jeremy dne úte 06. zář 2011 12:24:11, celkově upraveno 1



úte 25. led 2011 18:48:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. kvě 2010 18:51:11
Příspěvky: 2565
Bydliště: Benešov u Prahy
Příspěvek Re: Kdo jsme?
Tohle je zajímavý téma, Jeremy..
Já sem sem moc chtěla něco napsat, ale najednou mi došly slova. Zamyslet se nad sebou, a ještě se popsat, zhodnotit.. Nebudu z toho dělat drama. Snad někdy jindy..
Co se týče ankety, hodně sem přemýšlela, co zvolit. Poslední rozhodně odpadá. Subjektivita a objektivita vlastních názorů, schopnost sebereflexe.. Vždycky je dobrý zamyslet se nad věcí a cizím názorem, byť úplně odlišným od svého..
Obecně se mám u tohohle témata dost nad čím zamýšlet.
A hodnotit a komentovat tebe, Jeremy, si netroufám, protože tě neznám o nic víc, než ostatní lidi, který se s tebou nikdy nesetkali. Ale tvoje názory maj často něco do sebe a já si je vždycky ráda poslechnu.

_________________
Uhněte krávy, vždyť život je krátký!


úte 25. led 2011 20:34:11
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Kdo jsme?
Já tě Jeremy taky hodnotit nemůžu a ani nechci, sem tu cca 2 měsíce, takže nevím. Jak psala Katuna máš zajímavý názory, v hospodě si na mě působil příjemně jako člověk s kterým se dá pokecat na úrovni a je s ním sranda, taky děkuju za doprovod na šalinu, já bych těch 100 metrů fakt asi netrefila :haha: .
Nevím, jestli se tu o sobě rozepíšu, dneska to rozhodně nebude, sem unavená. A co se týče ankety zase to samý co psala Katuna, nejdřív sem chtěla dát první možnost, ale zas to může být subjektivní z mýho pohledu :).
Ale dobrý téma, sem zvědavá, jak se to tu rozvine dál.

_________________
Obrázek


úte 25. led 2011 20:48:19
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Kdo jsme?
Jo, zajímavý téma... :)
Až budu mít po státnicích, tak se snad taky vyjádřím :)


úte 25. led 2011 20:49:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Kdo jsme?
No, nejde mi ani tak o to, abyste se trefili přesně do toho, jaký sem :) ale člověk si dělá obrázek o druhým už při prvním pohledu... pak stačí pět minut hovoru a máš ten obrázek přesnější... a mě by zajímal ten obrázek po nějakých dvou měsících nebo dvou letech, je to jedno po kolika :) jestli si myslíte, že mám nějaký chyby třeba... prostě nějaká konstruktivní kritika :) samozřejmě vás do toho nechcu nutit, kdyby vás něco napadlo, tak sem s tím *mrk* jak sem kdysi, kdesi psal... i z internetových diskusí jde poznat, co je člověk zač...samozřejmě je to částečně zkreslený vším možným, ale prostě pokud se člověk vyloženě nesnaží chovat se jinak než přirozeně, tak je to prostě on.

Katuna: jojo, to chápu.. není to sranda hodnotit sám sebe, ještě, když to chce člověk podat upřímně... důležitý je získat nad sebou nadhled, odstup, uvědomit si, proč děláme tu a tu věc zrovna tak a tak... většina věcí má tak jako tak kořeny v dětství, když člověk přejímá vzory chování od rodičů... nicméně dá se s tím pracovat, pokud to člověku nějakým způsobem ztěžuje život, ale musí si to nejdřív uvědomit... od toho jsou psychologové, kteří by měli dát člověku tenhle nadhled... trošku průser je v tom, že se člověk nejdřív nějak zachová a pak po chvíli zjistí, že to byla strašná blbost... to sou prostě ty získaný vzory, který používáme bezmyšlenkově a pak až zpětně si to uvědomíme... je velký procento lidí, kteří si až nechutně stojí za tím, že to co právě v tuhle chvíli dělám je prostě ta jediná správná možnost a tak prostě furt jedou dál, bez toho zpětnýho zamyšlení...
já v sobě pojmenoval minulej týden vzor chování od mojí mamky, která se furt o někoho stará, protože jí to prostě příjde správný a nejspíš proto, že to má zase od její matky... ale říkám si, že to není zas tak špatnej vzor chování, pokud to člověk nedělá ustavičně, čímž sám sebe obírá o velkej kus života...


stř 26. led 2011 14:14:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Kdo jsme?
To je docela dobrý téma k diskusi. Momentálně se mi ale nějak nechce sepisovat tu něco o mě, mých názorech a vlastnostech. Tohle já u sebe moc určit nedokážu, to je na ostatních jak mě vidí a co si o mě myslí. Můžu si myslet svý, ale na venek to tak vypadat nemusí...se slohem o mě radši počkám...
Jinak k Jeremymu...já jsem tady na fóru asi čtyři měsíce, takže nějaký extra mínění tu o lidech nemám, zvlášť když jsem je ani neviděl osobně. Samozřejmě, to jakej člověk je se dá rozpoznat částečně i přes internet, ale tomu nijak moc naděje nedávám. Co se týče tebe, Jeremy, byl si to ty, kdo po mě chtěl ten test když sem přišel :happy: To sem si tehdá řek co to je za idiota :happy: ..ale časy se mění. Úplně jednoduše-to co říkáš/píšeš kolikrát člověka donutí se zamyslet nad sebou, momentálníma událostma, ale i nad totální blbostí to jo...Ale občas taky dokážeš líst na nervy...Asi bych toho dokázal napsat víc, a tim nemyslim jenom o tobě, ale až za delší dobu...až tu budu třeba tak dlouho jako vy, nebo se tomu budu aspoň blížit...


stř 26. led 2011 14:38:46
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Kdo jsme?
tohle právě vůbec není o ostatních jak tě vidí :) protože jak sám říkáš, "Můžu si myslet svý, ale na venek to tak vypadat nemusí" což vyvrací to, že tě ostatní znají líp než ty sebe... každopádně můžeš klidně počkat, než na něco příjdeš :)

:haha: jo, to bylo vtipný :lol: byl to takový virtuální happening :D ...každopádně sem rád, že zatím všichni uznáváte moje názory, byť podávané občas ne příliš vstřícnou formou... to potěší :)


stř 26. led 2011 14:57:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Kdo jsme?
Já nerad hodnotím druhý lidi, takže jenom jednou holou větou:
Jeremy je hodně inteligentní magor :D
A hádky s ním mě nebaví, protože má často pravdu :D

A pokud bych měl nějak ohodnotit sebe, tak...
Až moc hodnej blbec (což mi došlo teď nedávno), ovšem taky trochu hajzlík :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


čtv 27. led 2011 20:52:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Kdo jsme?
hehe :D krásná definice mé osoby, to se ti povedlo :D

Každopádně vám řeknu jednu věc, která je velice zajímavá... tady mě máte za inteligentního magora, kterej má často pravdu, když se s ním hádáte... ale ve svojí obvyklé skupině lidí jsem já ten, co často nemá pravdu, hlavně v diskuzích s mým nejlepším kamošem Standou, kterej je tak na výši s vědomostma, jejich propojením a jejich použitím, že sem měl pravdu jen snad jednou v životě, když sme debatovali, jestli šaliny jezdí po stejných drátech, jak trolejbusy :lol: ... nicméně mě nevadí, že má furt pravdu, protože mě dokáže poučit. Tak já doufám, že určitým způsobem zase já poučuju vás...nebo že to ve vás aspoň něco zanechává.

Hawkey, tvoje mamka se hodně stará o rodinu a o druhý? Byla ta, kdo tě hlavně vychovával?


čtv 27. led 2011 21:02:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Kdo jsme?
Jeremy píše:
ale ve svojí obvyklé skupině lidí jsem já ten, co často nemá pravdu, hlavně v diskuzích s mým nejlepším kamošem Standou

Nechci znát Standu! To musí bejt hrozný :D
Jeremy píše:
Hawkey, tvoje mamka se hodně stará o rodinu a o druhý? Byla ta, kdo tě hlavně vychovával?

Stará se dost no... A vychovávala mě napůl s tatou, neřekl bych, že víc, než tata.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


čtv 27. led 2011 21:06:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz