Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 20:46:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 576 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Další
 Kouření 

Kouříte
Ano 13%  13%  [ 6 ]
Občas 20%  20%  [ 9 ]
Ne 67%  67%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 45

 Kouření 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Kouření
Nekourim, vseho vsudy jsem za zivot vykouril tak 3 nebo 4 cigarety, kdyz jsem byl maly (tak 5. trida).
A vubec ty kuraky nechapu, vzdyt to cloveku nic neda, kdyz se clovek napije, tak je aspon takovy veselejsi, ale kdyz si zapali, tak co? :) Vetsina kuraku rika, ze kdyz si zapali, tak nejsou nervozni nebo neco, ale to jsou nervozni jen proto, ze si potrebuji zapalit... Kdyby nekourili, tak nejsou nervozni. Eh napsal jsem to trosku nesrozumitelne, ale vy me urcite pochopite :)

Ale kuraky mam rad, pac kvuli nim jde do ceske kasy hodne penez, takze at klidne kouri dal :)


pon 16. čer 2008 12:03:53
Profil
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Kouření
je to pravda :)

dostat se do výboru pro spotřební daň, já bych je naučil :) (pravděpodobně žádný takový výbor není, ale co)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pon 16. čer 2008 12:08:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Kouření
Jj ať si kouří dál, ale nefoukaj mi to pod nos :) Pasivní kouření zabíjí. Takže by měli oni sami být ohleduplní - což spousta kuřáků je, ale spousta taky ne. No a když jim to nedojde samo tak je prostě potřeba jim to zakázat na veřejnejch místech. Sem fakt dost rád, že zakázali kouření za zastávkách. Fakt bylo strašný, když mi ujel bus a musel sem na další třeba půl hodiny čekat v řadě a ze všech stran mi usilovali o zdraví. Pravidelně.


pon 16. čer 2008 12:10:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Kouření
no tiež nechápem závislých fajčiarov..ale v podstate mi je to jedno, nech si fajčia, ked chcu... :) ...ja poznám tolko fajčiarov...že som si na to postupne zvykla...a už mi to ani tak nevadí, ked som v ich spoločnosti, ako kedysi... :) i ked tým teda trpím najviac ja...

_________________
Obrázek


pon 16. čer 2008 12:11:10
Profil
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Kouření
není to příjemný, ale co s tím... pasivní kouření možná zabíjí, ale on už samotný život zabíjí :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


pon 16. čer 2008 12:12:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Kouření
Vsechno zabiji od limonady po telefonovani, takze to bych vubec neresil.
A taky jsem si na to zvyknul, sedim tak dvakrat trikrat do tydne v hospode a vsichni kouri, ale uz to vubec nevnimam... Ale bylo by vtipne, kdybych jakozto nekurak umrel na rakovinu plic :)


pon 16. čer 2008 12:17:08
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Kouření
Jako teď budu asi hnusná, ale oni jsou ti kuřáci pak dost finančně nároční, když se u nich projeví ty nemoce způsobený kouřením :D
Ale kamarádka kuřačka mi na to vždycky říkala, že se zase ušetří na důchodech :D

A lidi, co kouřej na zastávkách, mě neuvěřitelně serou, jsou to bezohledný kreténi.
A taky mě dostávaj kuřáci, co řeknou, že my nekuřáci jsme netolerantní, když nechceme, aby se kouřilo v restauracích, na zastávkách a podobně. :roll:


pon 16. čer 2008 12:19:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Kouření
jj strašne vela fajčiarov poznám...u nás v triede na strednej fajčil skoro každý...iba nejaké sväté výnimky boli, medzi nimi aj ja....a potom ked ma videli niekde si zapáliť, tak čumeli jak neandertálci.... :D
ale teda suhlasím ked ta nezabije fajčenie, zabije ta niečo ine...
...a čo sa týka tej rakoviny pluc, moja teta zomrela na rakovinu a pri tom v živote nedržala cigaretu v ruke....

_________________
Obrázek


pon 16. čer 2008 12:24:49
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Kouření
Srovnání s limonádou a telefonovánim neni až zas tak namístě a i kdyby bylo tak je to pořát špatnej přístup. Nespokojenost je matkou pokroku. Navíc já ani nepiju limonádu ani netelefonuju, protože nemusim a nechci, ale musim čuchat cigaretovej kouř protože nemám na výběr. Jinak teda souhlasim s lindou.

Jen tak na rychlo sem zadal do vyhledávače "pasivní kouření" a dozvěděl sem se, že na jeho následky ročně umře v ČR až 3500 lidí. Samotní kuřáci pak způsobují 1/5 ročních úmrtí celkově. Dál sem se dozvěděl, že "Pasivní kouření snižuje dětem IQ" a Pasivní kouření vás může připravit o zuby.

Jasně, na něco chcípnout musíš, ale proč by to mělo bejt zrovna na tupost nějaký části národa, když zrovna tomu by se dalo tak lehce zabránit... :)


pon 16. čer 2008 13:26:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. úno 2008 15:33:35
Příspěvky: 204
Bydliště: Lučenec
Příspěvek Re: Kouření
no tak vam poviem ze 1 krat polku a 2 krat celu a uz nikdy viac! :)
tak nejdem sa predsa zabijat
je to ista forma samovrazdy >:o :)

_________________
SYSTEM of a DOWN :)


pon 16. čer 2008 14:02:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 576 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz