Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 19:04:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další
 Homosexualita 

Vadí vám homosexualita?
ano, všetkých buzerantov bych vyhubil 0%  0%  [ 0 ]
vadia mi, takým ľuďom sa vyhýbam 16%  16%  [ 5 ]
nevadia mi, snažím sa ich tolerovať 35%  35%  [ 11 ]
vôbec nie, veď sú to ľudia ako ostatní 48%  48%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 31

 Homosexualita 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Homosexualita
dosť ma prekvapuje, že tu táto téma nie ja (ak je tak sa vopred ospravedlňujem :D )

dnes som zistila, že jeden môj kamarát je homosexuál... takže je to 1. homosexuál, ktorého poznám osobne :)
ževraj mal pochybnosti už na strednej, ale je to len rok dozadu kedy si to priznal... ale keďže bol teraz rok v Hong Kongu tak som o ňom dlho nepočula a zistila to až dnes...

skoro mi na obede zabehlo keď začal vetu slovami : "môj frajer..." :lol:

ale keď sa tak nad tým zamyslím, tak vždy mal trochu zženštilé pohyby aj spôsob vyprávania, ale výzorovo na to nevyzerá...


čtv 04. čer 2009 12:45:08
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Homosexualita
No tak nevaděj mi. Nevidim důvod proč by měli. Jejich věc.
Ovšem vadí mi, když média, filmy a tak vnucujou nějaký projevy jejich sexuality. - asi aby šokovali... No prostě nemám zájem dívat se jak se líbaj dva chlapy nebo dělaj něco víc. Příde mi to přirozeně nechutný... Vůči homoušům žádnou žášť nebo odpor necítim. Jen se prostě nechci dívat na jejich projevy když nemusim.


čtv 04. čer 2009 13:19:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Homosexualita
myslím, že sem tu psal o mým nej. kamošovi :) takže já proti nim nic, ale vůbec nic nemám, ale jak říká DM nepotřebuju se dívat jak si to dva týpci rozdávaj :D pokud se na ulici muconí no dejme tomu, ale prostě víc moc nesnesu :D


čtv 04. čer 2009 13:32:30
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Homosexualita
veru tiež mi nevadia ako ľudia, je mi trochu aj ľúto, že sa musia tak nejak skrývať pred verejnosťou či už z hanby, strachu pred odsúdením alebo niečim iným...
to musím byť na nič život

s tým kamarátom sa o tom dá baviť v pohode, vtipkuje, že videl pekného chlapa na ulici a tak... môžme porovnať svoje vkusy na chlapov... :lol:
a myslím, že aj im pomáha keď sú okolo nich ľudia, ktorí ich hneď neodsúdia, ale beru to čo najviac normálne ako je to v ich silách


čtv 04. čer 2009 14:20:20
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Homosexualita
Brontosaurus píše:
No tak nevaděj mi. Nevidim důvod proč by měli. Jejich věc.
Ovšem vadí mi, když média, filmy a tak vnucujou nějaký projevy jejich sexuality. - asi aby šokovali... No prostě nemám zájem dívat se jak se líbaj dva chlapy nebo dělaj něco víc. Příde mi to přirozeně nechutný... Vůči homoušům žádnou žášť nebo odpor necítim. Jen se prostě nechci dívat na jejich projevy když nemusim.

No však tě nikdo nenutí se dívat, když ti to vadí, nemusíš filmy s touhle tématikou vůbec vyhledávat :)
Předpokládám, že ti vadí i koukat na dvě holky projevující si větší náklonnost, co? :D

Jinak já asi nemám k tématu moc co říct, snad jenom že nemám nejmenší problém s tim, jakou má kdo orientaci. Na filmy s touhle tématikou se podívám ráda, nevidim na tom vůbec nic šokujícího.


čtv 04. čer 2009 14:55:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Homosexualita
Jo no, líbající se holky mě odpuzovat nebudou... :)
Však věci s tou tématikou taky nevyhledávám. Myslim to tak, že se člověk dívá na nějakej normální film a oni tam najednou z ničeho nic sou dva cicmající se chlapi. To mi vadí :D Tomu se neubánim a nevyhnu. Vyvolá to ve mě nechutenství. Jako přežiju to a neřešil bych to... Jen ste se ptali jestli mi na nich něco vadí ne? :D Tak mi vadí takovýhle vystavování.
Na gay průvod bych třeba taky nešel. Ať si dělaj průvody, ale vyhnul bych se jim obloukem... :D


čtv 04. čer 2009 15:04:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Homosexualita
Brontosaurus píše:
Jo no, líbající se holky mě odpuzovat nebudou... :)
Však věci s tou tématikou taky nevyhledávám. Myslim to tak, že se člověk dívá na nějakej normální film a oni tam najednou z ničeho nic sou dva cicmající se chlapi. To mi vadí :D Tomu se neubánim a nevyhnu. Vyvolá to ve mě nechutenství. Jako přežiju to a neřešil bych to... Jen ste se ptali jestli mi na nich něco vadí ne? :D Tak mi vadí takovýhle vystavování.
Na gay průvod bych třeba taky nešel. Ať si dělaj průvody, ale vyhnul bych se jim obloukem... :D

No ale zato vidět snad v každym běžnym filmu cicmající se heteráky je super podíváná, bez který bych se třeba já opravdu obešla... :D

Ale k těm líbajícím se holkám -- já pořád nechápu, proč někomu vaděj dva muži, ale dvě ženy jsou už docela v pořádku. Ale nikdy mi to nikdo z těch lidí nebyl schopen nějak pořádně vysvětlit. Zkusíš mi dát vysvětlení aspoň ty, nebo se ti do toho taky nechce? :lol:

Jinak tohle jsem dneska četla, je to maličko k tématu, tak to sem dám: Homosexuální tučňáci vyseděli v německé zoo odložené vejce :)


čtv 04. čer 2009 15:16:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Homosexualita
linda: to tak proste je, zatimco pro chlapa (a casto i pro zenske) jsou dve libajici se divky vzrusujici, tak dva chlapi jsou odpuzujici... Ja to tak mam taky, neda se rict proc, ale proste to tak je :)

Jinak teda proti homosexualum nic nemam, jsem i pro registrovane partnerstvi a snad bych mozna i povolil, ze by si mohli adoptovat decko...


čtv 04. čer 2009 15:20:22
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Homosexualita
Sou věci mezi nebem a zemí, který ženský prostě nepochopěj... :lol:

Snažim se najít nějaký přirovnání, ale to mi nikdy nešlo... :D Proč některejm lidem přebíhá mráz po zádech, když viděj moc růžový a jiný jí vyhledávaj? Prostě když se podivám na 3 různý obrázky - cicmající se heteráky, lesby a gaye. První ve mě vyvolá pocit touhy, že bych chtěl taky :) Druhý si řeknu wow, sexy. Třetí mě znechutí, citlivějším jedincům se zvedá kufr. Proč? Je to nepřirozený - z toho bych řek, že ten pocit pramení. Můžu to tolerovat, může mi to bejt jedno, ale pořád je to velmi nepřirozený a moje hormony to nesnesou. Dvě ženský mi samozřejmě taky nepřídou normální, ale proti ženskem nic nemám :) Hormonálně mě spíš přitahujou a když sou dvě tak je to bonus. Když bych uvažoval o těch cicmajících se heterácích tak taky budu spíš víc koukat na rty tý ženský a určitě se nebudu dívat dýl jak vteřinu na toho chlapa. To by mi bylo taky nepříjemný.

http://www.gay-test.com/images/you-might-be-gay/gay-test.jpg

Obrázek

Jo a adoptování? Myslim, že by to mohlo mít vliv na to dítě. Otázka jakej je na psychologách...


čtv 04. čer 2009 15:27:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Homosexualita
tak ve filmu mi líbající chlapy nevadí vůbec to je mi jedno samozřejmě pokud to tam přirozeně zapadne a ne pokud je to tam násilně zapasovaný :D a k tomu testu :D chlapa sem si teda nevšiml, ale prsty mám stejně dlouhý :D


čtv 04. čer 2009 15:33:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 211 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz