Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 16:03:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Slavíte Valentýna? 

Slavíte svátek sv. Valentýna?
Ano, rád(a). 13%  13%  [ 3 ]
Ne. 79%  79%  [ 19 ]
Ano, ale spíš proto, že to nechci kazit partnerovi. 8%  8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 24

 Slavíte Valentýna? 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Fieldy píše:
Udelame tajny odboj ;) .A kazdy Vanoce budem razit do ulic a mlatit Santy,rozbijet vse co se tyka Santy a budem zapalovat ty cerveny cepicky ;) A BUDE :D

Já už mám jednoho santu na svědomí. strhl sem ho nějakejm lidem z okna, pomocí tý šnurky na který visí a vyválel ho v bahně, respaktive sračkách tvořenejch z roztálího sněhu :)


pon 16. čer 2008 21:34:36
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 19:11:16
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Liter poeta píše:
Fieldy píše:
Udelame tajny odboj ;) .A kazdy Vanoce budem razit do ulic a mlatit Santy,rozbijet vse co se tyka Santy a budem zapalovat ty cerveny cepicky ;) A BUDE :D

Já už mám jednoho santu na svědomí. strhl sem ho nějakejm lidem z okna, pomocí tý šnurky na který visí a vyválel ho v bahně, respaktive sračkách tvořenejch z roztálího sněhu :)

To musel bejt pocit... :mrgreen: :mrgreen:


pon 16. čer 2008 21:37:13
Profil ICQ
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Mish píše:
Liter poeta píše:
Fieldy píše:
Udelame tajny odboj ;) .A kazdy Vanoce budem razit do ulic a mlatit Santy,rozbijet vse co se tyka Santy a budem zapalovat ty cerveny cepicky ;) A BUDE :D

Já už mám jednoho santu na svědomí. strhl sem ho nějakejm lidem z okna, pomocí tý šnurky na který visí a vyválel ho v bahně, respaktive sračkách tvořenejch z roztálího sněhu :)

To musel bejt pocit... :mrgreen: :mrgreen:

si piš, dobrý bylo vidět ho tam ležet a odcházet, ale nejlepší, že už tam druhej den nebyl :haha:


pon 16. čer 2008 21:42:01
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Už se to zas blíží :D.....

To tak sem docílil toho názoru, že ten Valentýn je opravdická hovadina ;-). Pro zamilované by něl být každý den svátek, každej den spolu by měli prožívat tak jako právě v tenhle den :-)

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 12. úno 2009 19:55:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Nj už je to zas tady... :D Zrovna dneska sem zjistil, že právě na Valentýna tj. 14.2. máme naplánovanej třídní sraz... :haha: Asi nám to nedocvaklo, když sme to plánovali...


čtv 12. úno 2009 20:10:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Nebo to byl naopak něčí záměr :D

No, já chtěla jít zrovna v sobotu do kina, ale před chvílí mě napadlo, že by to ten chlapec, se kterým bych šla, mohl brát divně, když bude zrovna Valentýn :lol: :lol: No ale snad ne :D


čtv 12. úno 2009 20:22:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
já s valentýnem problém nemám... když sem měl holku, tak sme ho slavili a bylo to pěkný :) to že "by měli" slavit každej den že "by měli" prožívat stejně jako valentýna... wtf? to sou jako na sebe celej rok protivní a jenom na valentýna si zajdou na romantickou večeři? :lol: a co svátek matek? den osvobození? to by se nemělo slavit každej den? :) je to původně svátek na počest italskýho kněze Valentýna, kterej i přes zákaz oddával páry a byl za to odsouzenej k smrti myslim nebo něco takovýho... tak proč to neslavit jak cokoliv jinýho? Proč se chodíme ožrat na velikonoce, když to už ani nebereme jako úmrtí krista páč nejsme křesťani? a co ty vánoce, ať už nosí dárky ježíšek, santa nebo třeba vánoční mula...? Svátek je přece od toho aby se uctilo NĚCO... ty lidi se milujou uplně stejně celej rok, uplně stejně choděj na večeře, uplně stejně všechno, jenom prostě ten jeden den v roce je svátek všech zamilovaných no... to že je to pěknej business a co? co dneska neni business? pokud chcete kritizovat valentýn, kritizujte celou postmoderní společnost. :) domluvil sem :mrgreen:


čtv 12. úno 2009 21:18:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
^Souhlas... Však já taky kritizuju celou společnost (pokud to tak náhodou někdy nevyznělo) :D
Beru to jako svátek, ale nesnášim spojení jakejchkoliv svátků s materializmem... Valentýn mi příde jako nejkýčovitější komerční svátek... Když slavit tak nějak pořádně a neotřele... :)


čtv 12. úno 2009 21:28:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
Stejnak se na toho Valntýna chovaj k sobě inak než normálně ;-)

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 12. úno 2009 22:07:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Slavíte Valentýna?
vyhulek: vlastní zkušenost? :) ... o vánocích se taky chovaj jinak... všichni jak dementi seděj u bedny a čuměj na pohádky který viděli už stokrát. Vyhulku hoď do placu nějakej příklad, abych aspoň viděl, jak si představuješ takovej vstah v průběhu roku a vstah na valentýna :lol:

D_M: ok, beru, já ju taky nemám rád :D ale žit v ní musíme, dokud se ju nepodaří změnit :) s tim kýčem souhlasim :) ono všechno co je takhle líbivý a hraje na city je kýč :) aspon podle některých estetiků :lol: já sem ale zastánce nějakýho kýče :) třeba východů a západů slunce nebo přírody obecně... protože ať chceme nebo ne každej okamžik nebo pohled do přírody je jinej a nikdy nevidíš dvakrát ten samej obraz západu slunce :) a právě v té jedinečnosti vidim tu krásu. což sem odběhl daleko od valentýnu :D ten je opravdu kýčovitej :) nicméně mě nevadí, stejně jako dalších milion svátků.


čtv 12. úno 2009 22:56:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz