Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 1:56:58



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1066 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Další
 Naše štůdia 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Naše štůdia
Kdo potřebuje prostor si postěžovat tak jako já právě tet', tak at' tak učiní :/ ...já zažil největší propadák od minulýho roku, kdy sem psal podobnou písemku do estetiky :shock: je to hnůj děcka... mám pár možností... nadrtit se celou estetiku nazpamět', vypsat přihlášku na výšku, vypsat přihlášku na pracák, zbalit se a odjet někam na hoodně dlouho nebo najit někde kus špagátu a šikovnej nosnej trám.

(Edit D_M)
Seznam študáků tohoto fóra. Nestiďte se a přihlašte se. Od základky po studenty třetího věku, berem všechny.

slasher - VŠE Praha, fakulta Podnikohospodářská, obor Ekonomika a management
D_M - ČVUT, fakulta elektrotechnická, obor Softwarové technologie a management, zaměření Softwarové inženýrství
rizek - ZČU, Plzeň, FPE, Historie se zameřením na vzdělávání
jeremy - Masarykova Univerzita, Filosofická Falulta, Ústav Hudebních Věd, Teorie Interaktivních Médií


stř 07. led 2009 12:13:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia
Nadrtit nazpaměť... :) Btw. co je to estetika? :lol: Pojď na FEL... :D
Já mám zas ohroženou bakalářku zápočtem z předmětu Projekt na němž se dělá týmovej projekt (překvapivě) a lidi z týmu nic nedělaj (překvapivě). Takže to buď dodělám za ně nebo si seženu obušek a nějak je k tomu už dokopu... :D
Btw. tenhle tejden je poslední normální šance podat žádost o schválení tématu bakalářky, aby se to stihlo do zápisu... Jenže stránky na kterejch si vůbec teprve můžem vybrat zadání začly fungovat včera... :D
Pojď na FEL... :)


stř 07. led 2009 12:22:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia
Jeremy: No asi se to budes muset nadrtit :)
D_M: Asi je k tou budes muset donutit :)

Ja delam zitra prvni zkousku a to ze zakladu prava, zatim skoro vubec nevim, o co tam jde :) Na prednasky jsem nechodil a skripta se mi cist nechcou, ale zeprej to v predterminu z 250 lidi neudelali 3, tak snad to nebude tak hrozne :)


stř 07. led 2009 12:58:53
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše štůdia
Už sem si užil půl semestru na informatice na VUT a stačilo... estetika je věda o "krásnu" stručně řečeno... a je tam toho strašně moc, protože k tomu něco mleli už v antice sokrates, platon atd no ale furt se ten názor vyvíjel a každej mlel něco jinýho až na konci 18 století vydal Kant knížku Kritika soudnosti kde vysvětlil svůj pojem nezaujaté záliby a od té doby už ty estetikové můžou tenhle pojem jenom rozvíjet a nemůžou s ním nesouhlasit, protože to prostě nejde...no a takových kokotin co každej nakecal, že by ses posral...no prostě shit :/ navíc by to ani nemělo byt pod našim oborem, jenomže kdyby to nebylo povinný tak by si to nikdo nedal :/ hnus fialovej...


stř 07. led 2009 13:01:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Naše štůdia
kurňa Jeremy nestraš!!!! ja mám estetiku 14.!!! bolo to také hrozné??? chcela tam niečo s literatúry? alebo skôr z prezentácií?

tiež nenávidím estetiku a všetko čo s ňou súvisí... >:o


stř 07. led 2009 15:27:36
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Naše štůdia
Kůrde takové vysokoškolské problémy dou mimo mě :D:D.
Mno inak teť sme odezdávali seminárku z Marketingu a Zboží Znalství ala Ekologie. + Podnikatelskej plán, tak se zvědavej co dostanu za ohodnocení :D.
A zejtra čvrtletka z matiky...a já mám uplně matematicky v halvě prázdno po těch dvou tejdnech :D. To dopadne blbě.

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


stř 07. led 2009 15:33:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia
Katusa: nenavidis krasu, jo? :)
Vyhulek: z ceho pisete tu matiku?


stř 07. led 2009 16:21:18
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše štůdia
Co může bejt krásnějšího než věda o krásnu? :D

Vyhulek: Kam chodíš? Si pamatuju, že si měl nějaký lapálie s programovánim nebo s čim...


stř 07. led 2009 16:30:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Naše štůdia
MaxFriik a D_M: ono to znie tak ľúbivo, že náuka o krásne ale nenechajte sa zmiasť.... mám rada krásu, ale prečo ju nestačí jednoducho vnímať... prečo nám musia vnucovať množstvo hovadín čo niekto niekedy povedal o krásne?... NA ČO nám to v živote bude???


stř 07. led 2009 16:35:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše štůdia
Mne je jasne, ze to musi byt neskutecna blbost :)


stř 07. led 2009 16:37:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1066 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz