Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 14:53:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1017 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 102  Další
 Naše vztahy 

Máte problémy s vyjadřováním citů?
Ano, velké 29%  29%  [ 11 ]
Někdy to prostě nejde říct 47%  47%  [ 18 ]
Nevím, nikdy sem se neskusil pokusit 5%  5%  [ 2 ]
Spíš ne, prostě to nějak zvládnu 18%  18%  [ 7 ]
Ses zbláznil? Každej den zbalim tři 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 38

 Naše vztahy 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše vztahy
lusius píše:
...poznám velmi vela v pohode chalanov, ale ked ma aspon trochu nepritahuju aj vzhladovo, nemaju šancu...
Nad tim se trápit nemusíš, tak to má skoro každej :) a kdo to tak nemá, tak např. "láska ze vděčnosti" nebo "děti potřebujou otce, tak si vemu prvního na kterýho příjdu"... tak to má špatně. Když tě ten člověk nepřitahuje tak co s nim?

No a na teho dredáče si příště připrav vizitku...pak dojdi k němu až budeš vystupovat, dej mu ju do ruky a řekni "zavolej" :mrgreen:


čtv 15. led 2009 13:33:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše vztahy
Páni to je diskuze :) A zase nestíhám... :D
Tak k anketě... Problémy nemám... :) Jako ne, že bych byl úplně bez zábran a šlo to samo, ale když si myslim, že mám určitou šanci a mám zájem tak mi rupne v bedně a du do toho :D Jezdim dost často busem takže tam občas potkávám zajímavý holky... No a jak jinak bych se s nima seznámil než, že seberu trochu odvahy. (ne, že by to vždycky dopadalo úspěšně :D ) Problém je v tom, že poslední dobou nějak nenacházim nikoho o koho bych měl já zájem... :D Jednak nepoznávám moc novejch holek - neni kde, ve škole určitě ne a jinde taky ne, do hospody a na diskotéky nechodim, nebaví mě to... No a druhak k tomu všemu sem docela náročnej... :D Ani ne tak na vzhled, ale na vlastnosti, smýšlení a tak... A to se dá poznat až po čase...


čtv 15. led 2009 18:18:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše vztahy
jo no, to máš z toho, že po nás chceš abysme zakládali nový diskuze místo psaní do off topicu :lol: :mrgreen:

Tak to máš dobrý, že takhle v autobuse balíš holky :D... já teda jednou pozval nějakou servírku v Mekáči na kafe, a i když se nikdy nekonalo, tak souhlasila :D... stejně jako s mou jedinou spolužačkou z informatiky :D taky souhlasila a nikdy se to nekonalo :lol:

mmmm náročnej... takže si na inteligentnější typy jo? ;) nebo jak myslíš to smýšlení


čtv 15. led 2009 18:27:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Naše vztahy
No tak to máš v poho, tak občas zajít do hospůdky neuškodí ;) zrovna včera jsme viděli 3 takový osamělý :)


čtv 15. led 2009 18:34:32
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše vztahy
Jeremyrook píše:
jo no, to máš z toho, že po nás chceš abysme zakládali nový diskuze místo psaní do off topicu :lol: :mrgreen:

To je jedině dobře :)
Jeremyrook píše:
mmmm náročnej... takže si na inteligentnější typy jo? ;) nebo jak myslíš to smýšlení

Jo určitě inteligentnější jestli se to tak dá říct. Když člověk nechce kuřačku tak už automaticky odpadne polovina holek.. :D Pak ještě takový blbosti jako podobný názory na hudbu, děti, kariéru, peníze a život.... a odpadne polovina z tý poloviny. Když připočtu vzhled tak ze čtvrtiny je osmina. Pak třeba nevim jak bych se snes s nějakou optimistkou, extrovertkou... Sem realista a melancholik.. Měřim asi 173-4, dneska sou baby přerostlý a fakt nevim jak moc velkou šanci má vztah, kde je holka větší než kluk, příde mi to divný, ale ne nemožný. No a tak dál... :D

Martas. Jenže v tom je to dilema. Když pudu do hospody tak tam tak maximálně zbalim babu, který nevadí chodit do hospody - to by nebylo špatný, ale co když ráda chodí do hospody... Prostě větší šance, že potkám někoho se společnejma zájmana je kdekoliv větší než v hospodě... :)


čtv 15. led 2009 18:41:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Naše vztahy
D_M: No to máš pravdu, ale zase může mít stejný záliby akorát bude mít navíc ráda pivo :) ale tak budu ti držet palce ;) ;)


čtv 15. led 2009 18:49:41
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Naše vztahy
Taky nestíhám už :D....Mno k anketě sem se nevyjádřil taky .....taky nemám snad žádnej problém, když mám alkohol tak to de ubec samo...ale inak tak nějak to de samo ;-) :D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


čtv 15. led 2009 18:57:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše vztahy
Martas. píše:
D_M: No to máš pravdu, ale zase může mít stejný záliby akorát bude mít navíc ráda pivo :) ale tak budu ti držet palce ;) ;)

Jo no... Ale já tam s ní chodit nebudu a kdzž bude chodit sama tak budu mít podezření, že se tam dostane do nálady a bude povolná - to já tam ovšem nebudu... :D Nevějští to nic dobrýho... :D
Nejde mi o pivo, to můžu taky... :D
Ale nevim no, je to složitý... Ale hospody a kouř prostě nemám rád, tam mě nikdo dobrovolně neuvidí...


čtv 15. led 2009 19:01:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše vztahy
jo tak to jo :D takový nároky musej byt, když máš jasno co chceš ;) :) ... ale třeba kamoš taky nerad kuřačky a jeho bývalá kvůli němu přestala kouřit :)... pokud sem to už někde tady nepsal :D

ale jinak, s tou žárlivostí to chce bojovat ;) já s tim taky měl problém, ale prostě to neni správný.


čtv 15. led 2009 19:05:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Naše vztahy
D_M píše:
Martas. píše:
D_M: No to máš pravdu, ale zase může mít stejný záliby akorát bude mít navíc ráda pivo :) ale tak budu ti držet palce ;) ;)

Jo no... Ale já tam s ní chodit nebudu a kdzž bude chodit sama tak budu mít podezření, že se tam dostane do nálady a bude povolná - to já tam ovšem nebudu... :D Nevějští to nic dobrýho... :D
Nejde mi o pivo, to můžu taky... :D
Ale nevim no, je to složitý... Ale hospody a kouř prostě nemám rád, tam mě nikdo dobrovolně neuvidí...


¨No žárlivost, tak leda hledat nějakou u kkterý si budeš jistej, že ti bude věrná :D no a takový holky většinou bejvaj zadaný :(


čtv 15. led 2009 19:09:36
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1017 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 102  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz