Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 8:29:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 632 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 64  Další
 Oblékání - oblečení 
Autor Zpráva
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Oblékání - oblečení
No tak tohle sem si uvědomil až teď, že tu chybí tohle téma.






Hmmmmmmmmmmm tak co


pon 26. led 2009 14:06:22
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Tricko, rifle, mikina :) Nejak moc obleceni neresim jinak :)


pon 26. led 2009 14:12:20
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
tak jako já ho neřeším v tom smyslu co si o tom lidi myslí. vezmu si co se mi líbí a to doslova. například jendou v devítce sem dostal náladu dojít do školy v punčocháčích, takových pruhovaných a tak sem šel. Bylo to někdy po pololetí, ale když mě a ještě kamoša, který měl všechno naopak, viděla učitelka, řekla, že jestli nechceme přijímat konvence ať chodíme někam jinam, nebo ať máme samé jedničky a pak děláme takové věci :)


pon 26. led 2009 14:17:26
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
jinak teďka pořád nosím kabát, hnědý vězeňský svetr, ryfle na cucky a kecky


pon 26. led 2009 14:19:06
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
:) pěkný téma... no, já teda taky rifle...i když sem přemýšlel a stále přemýšlim o hnědých menčestrákách, takže až na ně narazim, tak je koupim *mrk* no a miluju košile :) tři mám z S.Oliveru - můj oblíbenej obchod ... triček mám taky pár, poslední co sem si koupil bylo, abych měl taky nějaký takový vtipný triko a to se mě fakt líbilo :) měl sem ho na Serjovi v Glasgow, takový žlutý kuře s jedno obrovskou nohou v sádře a nadpisem woodstock :D sem si to takhle jednou hasil v brně po české a nějakej týpek starej dlouhovlasej šel proti nám a že "JO! WOODSTOCK! BUDE 40. VÝROČÍ!" :lol: to byla dost haluz... a je fakt že tenhle rok bude výročí :) no a jinak si tet v zimě dává na košilu nebo triko zapínací svetr nebo mikinu, ale oboje trochu starší a už by to chtělo vyměnit :) no a pak zimní bundu, takovou oranžovo/tmavěmodrou...taky by chtěla vyměnit. no a jen výmečně nosim čepicu, nesnášim mikiny s kapucí... a vlastně pár mikin v šatníku mám, ale tot sou takový ty tenký...sem jich pár stratil, když sem jednou v zimě jel dom a nechal sem ve vlaku tašku, kterou někdo šlohl :/ takže oblečení za 5000 v čoudu... aspon že to bylo pár dní před 20. narozeninama...sem dostal peníze a mohl si koupit další... mno a co dál... dál mám hodně rád oblek, košilu, vázanku :) v tom se cítim fakt dobře... a mám úchylku na kravaty... nejradši bych jich měl stopadesát i když chodim v obleku tak třikrát do roka :D... no a to bude asi všechno :P

jo, ještě rifle na cucky! :D taky jedny mám, hafo obrovských dír... ale rozpadly se samy od sebe :) a dycky když si je dám, tak mě mamka nadává, a nedej bože, když mě vidí děda, to uplně šílí...dycky přednáška na hodinu jak chodil oblíkanej zamlada :lol:


pon 26. led 2009 14:55:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Manzestraky taky nosim, cerne :) A jinak mam prave rad mikiny s kapuci :) Oblibenou znacku niceho nemam, ani se ve znackach nejak nevyznam :)

Liter: no ja nemam rad, kdyz pritahuji pozornost, takze tohle bych si na sebe nedal :)


pon 26. led 2009 15:01:19
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
jj mě taky všichni pořád nadávaj. ve škole buď učitelé nebo jaksi méně chápaví spolužáci nechápou jak si to na sebe můžu dát. mamka a prarodiče už nadávání vzdali :D joooooooo a ještě se mzapomněl na moje oblíbený tričko s Homerem jak chytá pivo Duff. je už teda dost zapraný, ale já ho mám rád


pon 26. led 2009 15:02:58
Profil
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
mě zase nevadí, když se na mě lidi nevěřícně koukaj. i když mě to nepřijde tak hrozný. jim spíš vadí že mě nemůžou zařadit. prostě nemůžou říct nj punkáč, emo nebo cokoliv jiného. nemůžou a to je na mě sere :D


pon 26. led 2009 15:04:29
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Jo takyj sem si říkal, že to tu chybí, no já se snažim chodit v černym, zrovna ted jsem si koupil černý ryfle:) jinak miluju moji černou koženou bundu :) vtý jsem jaklo doma


pon 26. led 2009 15:33:43
Profil ICQ
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
aaaaaaaaaa černá? jako já nechápu zas když někdo je pořád v černým to je na depku


pon 26. led 2009 15:37:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 632 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 64  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz