Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 0:58:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 632 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Další
 Oblékání - oblečení 
Autor Zpráva
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Škoda :D
Tak ať ti to jde :)


úte 07. pro 2010 20:26:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
dík *mrk*


úte 07. pro 2010 20:29:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Přesunu sem diskusi z tématu o Serjovi (viewtopic.php?p=123336#p123336)

Samara píše:
Ale jako jo, zrovna nedávno jsem uvažovala nad tím, jak šíleně výhodná věc to je... Nicméně žádné sandály ani nevlastním (jen nazouváky) a i kdyby ano, ponožky bych si k nim fakt nevzala :D Třeba teď mě dost irituje, jak někdo nosí baleríny a k tomu vzorovaný, nebo klidně i jen bílý ponožky. Vypadá to příšerně a když si k tomu holka vezme sukni, hned si o ní udělám představu :D

Jako já sandály skoro nenosim, jenom když už je venku přes 30°C a mně už neni zima na nohy :D
Ty baleríny vypadaj s těma ponožkama taky vtipně, ty slečny skutečně nechápu...
Ale ve srovnání s dalšíma věcma, jako například nevhodně krátká sukně, nevkusně velkej výstřih, ze kterýho lezou push-upkou vycpaný prsa, tílka, kde jsou vidět ramínka od podprsenky (o případech, kdy je vidět celý zadní zapínání, radši ani nemluvim... zrovna včera jsem měla tu čest něco takovýho vidět :D), jsou ponožky v balerínách skoro nic...
U pánů je zabijákem úplně všeho tričko bez rukávů/tílko. Ať si má radši sandály a ponožky vytažený do půli lýtek, než triko bez rukávů... To je prostě hnus :D Horší jsou jenom ti, co chodí bez trička :D


D_M píše:
Nj ale když je odpoledne zase horko na kecky.. A proč se v nich pařit celý den, že? :-) Ponožky vemu do sandálů na ranní cestu, když se oteplí, sundám je... Samej problém holky... :-D

Máš nosit náhradní boty! :D


stř 28. zář 2011 22:28:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Nevhodně krátkou sukni mám jednu, koupila jsem si ji asi před třemi léty. To mi byla děsně velká, teprve teď je mi akorát :D Mám ji ráda, ale uznávám, je trošku víc děvkovatá. :haha: Ramínka od podprsenky jsou OK, pokud nejsou v jiné barvě, než je tričko. A o vykukujícím zapínání na zádech holky většinou ani neví :D Ale pokud to někdo takhle nosí záměrně, je to nemilé.

A trička bez rukávů na pánech vážně vypadají blbě :D To už si rovnou můžou vzít sukni..

_________________
we're all gonna die


stř 28. zář 2011 23:07:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Jako když ty ramínka laděj, tak si toho člověk třeba ani nevšimne, no... Měla jsem na mysli spíš ty do očí bijící případy :D
A to zapínání na zádech se dá zkontrolovat jedinym pohledem do zrcadla, případně i rukou. Ale většina těch dam to asi neřeší...

Jo...a co teprv takový tričko bez rukávů a chomáč chlupů k tomu :D To je kombinace, že? :D

Nemám tu stránku ráda (moc se mi nelíbí, že tam posílaj fotky lidí, co někde tajně vyfotí), ale dneska jsem si na ni vzpomněla a přečetla jsem si tam tenhle článek: http://modnipeklo.cz/2011/09/prispejte-do-kasicky/, tak se musim podělit. Něco je skoro neuvěřitelný.


stř 28. zář 2011 23:41:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
to je dobrá stránka :D


čtv 29. zář 2011 8:33:57
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Ježiši, ty fotky :lol: :lol: :lol: Ti lidi asi doma nemají zrcadlo, nebo já fakt nevím... A borec, co mu lezly kostičkovaný trenky - to je asi nějakej emáckej trend, protože vždycky, když je tu v Apollu nějakej emáckej koncert, tak tam přijde spolek asi 5ti emáků, co mají kalhoty zásadně takhle. (A pak lezou na pódium a ukazujou na nás zadky... A někdy i něco víc, i když je lidi vypískávají a nikoho to nezajímá. A ještě je legrační jejich pogo :D )

_________________
we're all gonna die


čtv 29. zář 2011 9:33:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 14. kvě 2011 15:25:01
Příspěvky: 13
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Džíny, černý glády, metalová trika, metalová mikina, černý bomber s nášivkou Iron Maiden :D


čtv 08. bře 2012 19:49:31
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
ťulíci, nevíte o nějakém parádním brněnském second handu, který bych mohla teďko v sobotečku navštíviti? Jedu po dlouhé době do Brna (chňo chňo, naposledy jsem tam byla ještě před úrazem... Těšan jak sviňa!) a po návratu si chcu tady v Prostějově trhnout ostudu, tak abych na to měla vhodné oblečení.

A pokud neznáte žádný parádní sekáč, tak alespoň jestli kolem nějakého nechodíte, šla bych to občíhnout. :happy:

Jo a pražané či obyvatelé Ústeckého kraje, vy mě můžete informovat taky... Do Prahy pojedu asi příští víkend a do Ústí jezdím co chvíla a Fórum už je trapný! :D

_________________
we're all gonna die


úte 22. kvě 2012 19:56:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Oblékání - oblečení
Tak sekáčů je tu dost, ale mi přijde, že to je spíš o štěstí všude, že tam zrovna na něco narazíš... navíc já do nich chodím jen s kámoškou (naposled mi tam na podzim vyrbala pěknej svetr :) ) , sama v nich prostě neumím vybírat a nakupovat, vždycky tam akorát stojím a koukám na ty stojany s hadrama a strašně se mi to nechce přehrabovat :D .

_________________
Obrázek


úte 22. kvě 2012 20:08:50
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 632 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz